Veľké bruško už v 11. týždni

Rast bruška v tehotenstve11. týždeň tehotenstva
sisa183
16. apr 2020

Ahojte . Som v 11tt. Uz dva tyzdne na sebe pozorujem male zvacsenie bruska . No uz 5 dni dozadu ho mam velke asi ako niektore zeny v 5.mesiaci. Papam striedmo kedze mam velke nevolnosti cize bribrata nie som ,aj vaha je rovnaka. Mozno som nafuknuta ale velky mam len spodok bruska. Mate niektora s tymto skusenost ? Mne Dr.povedal ze telo kazdej zeny je ine a mozem mat vacsie brusko uz tersz ale pytam sa ci mate aj vy niektora takuto skusenost. 🙂
Dakujem 😊😊

gladys_07
16. apr 2020

ja mam tiez podla mna velke brucho na 12 tt, len spodok, ale ked lekar neriesi, nejdem sa ja stresovat 🙂

sisa183
autor
16. apr 2020

@gladys_07 tak potom super dobre 😊

kristi40270
16. apr 2020

Ja tiež mam dosť veľké brucho na svoj tt 🙂

deti95060810
16. apr 2020

tiež som si všimla pri jednom tehu že bruško mi začalo rásť rýchlejšie ako pri predch. tehu. Nakoniec to dopadlo opačne....Veľa ľudí si ani nevšimlo že som bola tehotná iba keď ma stretli s kočíkom...
To sa ešte môže zmeniť...Niekto priberá viac na začiatku a potom na konci som ja dokonca chudla...😉

kikaaa444
16. apr 2020

Baby to ste len nafúknuté 🙂 tiež som mala na začiatku tehu strašne veľké brusko .. že fakt to aj bolo vidno že som tehu .. a teraz som v 9 mesiaci a je to naopak , tipujú mi tak šiesty mesiac 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli