Veľké bruško už v 11. týždni

sisa183
16. apr 2020

Ahojte . Som v 11tt. Uz dva tyzdne na sebe pozorujem male zvacsenie bruska . No uz 5 dni dozadu ho mam velke asi ako niektore zeny v 5.mesiaci. Papam striedmo kedze mam velke nevolnosti cize bribrata nie som ,aj vaha je rovnaka. Mozno som nafuknuta ale velky mam len spodok bruska. Mate niektora s tymto skusenost ? Mne Dr.povedal ze telo kazdej zeny je ine a mozem mat vacsie brusko uz tersz ale pytam sa ci mate aj vy niektora takuto skusenost. 🙂
Dakujem 😊😊

gladys_07
16. apr 2020

ja mam tiez podla mna velke brucho na 12 tt, len spodok, ale ked lekar neriesi, nejdem sa ja stresovat 🙂

sisa183
autor
16. apr 2020

@gladys_07 tak potom super dobre 😊

kristi40270
16. apr 2020

Ja tiež mam dosť veľké brucho na svoj tt 🙂

deti95060810
16. apr 2020

tiež som si všimla pri jednom tehu že bruško mi začalo rásť rýchlejšie ako pri predch. tehu. Nakoniec to dopadlo opačne....Veľa ľudí si ani nevšimlo že som bola tehotná iba keď ma stretli s kočíkom...
To sa ešte môže zmeniť...Niekto priberá viac na začiatku a potom na konci som ja dokonca chudla...😉

kikaaa444
16. apr 2020

Baby to ste len nafúknuté 🙂 tiež som mala na začiatku tehu strašne veľké brusko .. že fakt to aj bolo vidno že som tehu .. a teraz som v 9 mesiaci a je to naopak , tipujú mi tak šiesty mesiac 🙂

okm221
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
okm221
6. jan 2021

@kikaaa444 Ja začínam 12 týžden a od 10 pozorujem zväčšenie bruška aj sa fotím každý týždeň od 8 týždňa a vidno dosť dobrú zmenu, toto nieje nafúknutie. Je to moje prvé tehotenstvo. Pred tehotenstvom som aktívne športová la a brucho som mala ploche ako lata od začiatku postupne rástlo, teraz to už vidno aj v oblečení. Mam známu ktorá tiež čaká prvé, je chudulinka a bruško v 4 mesiaci ako niektorá v 7 🙂 takže tak

kikaaa444
6. jan 2021

@okm221 áno brusko rast môže ale je to zrejme zo zadržovania vody ktoré je v tehotenstve normálne vplyvom hormónov ☺️ Maternicu máš stále veľmi malú nakoľko aj babo je stále ešte veľmi malinke . Ozajstne tehotenské brusko vykukne až neskôr ;)

tomasgrygar
12. feb 2022

@kikaaa444 ja tiež mám pocit že mi moc rastie bruško a som naliata ,zjem polovicu čo pred tým ,,síce čakám druhé .a mám skoro 40 rokov 😉

katuli3nocka
12. feb 2022

Niekedy to môže byť aj také namýšľanie, alebo také, že bruško. Ale zdieľam aj názor
@kikaaa444 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre