Voľná tekutina pri pravom vajku v 5. týždni
Baby, dneska som bola na utz sono, a som v 5t tehu a dr tam vidi volnu tekutin do 15ml. Babo este nevidiet. Posielaju ma do nemocky. Mate niektora skusenosti s takouto diagnózou?Treba sa niecoho bat?
Vdaka
Baby, dneska som bola na utz sono, a som v 5t tehu a dr tam vidi volnu tekutin do 15ml. Babo este nevidiet. Posielaju ma do nemocky. Mate niektora skusenosti s takouto diagnózou?Treba sa niecoho bat?
Vdaka
Ako si dopadla?