Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vracanie po GS Mamavit

adulkamit
4. feb 2013

Stáva sa to aj Vám?

adulkamit
autor
4. feb 2013

dadushe
4. feb 2013

Ano, blila jsem jako jetel. Zvlášť když jsem to brala ráno a nalačno. Svědkem budiž náš nově vymalovaný záchod 😀

dadushe
4. feb 2013
aristka
4. feb 2013

dievčatá ja len nechápem prečo to jete,ak máte pestrú stravu nemáte dôvod to papať,spôsobiť si bolesti už aj tak citlivého brucha a podporovať farmaceutické spoločnosti s tým,že trištvrte tých vitamínov skončí vo wc kam ich vycikáte,nehovoriac,že váš gyn .má za to provízie,ja mám tri deti,pri prvom mi gyn.dal tiež vzorku veď skusím zo zvedavosti a bolo mi tak zle,že som mu to povedala,že aké bordely to núka mamičkám,môžem si to dovoliť som tiež zdravoťáčka,vtip je v tom,že on si to tiež potom dal a sám sa utvrdil v tom ako mu bolo parádne zle,nebojte,určite to odporúča ďalej,takže papať veľa zeleninky zelenej a ovocia čo vám bruško dovolí a máte to v prírodnej forme a nie v tabletke bez bolesti žalúdka 😀

saska.t
5. feb 2013

ano tiez mi bolo zle jak hovado a to som urcite nejedla nalacno 😝

adrioska
5. feb 2013

@aristka Maminky to papaju, lebo vacsina z nich chce dobre pre svoje babo, ja by som sa skor pozastavila nad tym, ze preco je konkretne z tohto pripravku zle tym zenam, dokonca aj gynekologovi, ktory to ochutnal, by som to poslala na SOI-ku alebo RUVZ, nech to preveria, vsak su to len vitaminy, tak preco z toho zena vracia, ja som brala Calibrum vitaminy a nic mi nebolo...

aristka
6. feb 2013

ak si dobre pamätám obsahuje to aj stopové prvky ako napr.vápnik a ten je napr,samostatne veľmi ťažký na žalúdok a daj si ten mix umeliny dokopy a máš to

basska_b
23. sep 2017

Ja som tiež vracala dvakrát, akonáhle som to začala brať, ale bolo to preto, lebo podľa zloženia polovica tej tabletky je magnézium a toto sa nesmie jesť na prázdny alebo poloprázdny žalúdok.

Je to veľmi ťažké a žalúdok to nevládze prijať.

T.j. keď som si tabletku dala len po jablku, tak som vracala a keď po mäse so zemiakmi, tak mi nič nebolo. Ono je to jedno, kedy počas dňa si to dáte, ale odporúčam len hneď po výdatnom jedle.

Nám to bolo ľúto prestať to brať, keď to stálo skoro 600 Kč, takže ide to, hoci prvá skúsenosť hrozná :D ale môžem si za to, kamoška strašne vracala v škole po magnéziu, ktoré si dala nalačno.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli