Zachytí angelsound tlkot srdca plodu aj od 10tt?

evitka83
23. aug 2019

Kocky prosim Vas mate skusenost s angelsound, zeby chytil tlkot srdca skorej ako od 12tt? Prosim len konkretne skusenosti. Dakujem

lula313
23. aug 2019

Nie, ak sa ti podarilo niečo zachytit, pravdepodobne to bol tvoj tep

tatinka
23. aug 2019

@evitka83 ano, ale nie u kazdeho.....syncekove srdiecko sme poculi na prelome 10-11tyzdna, ale ono zalezi,kde je dietatko ulozene teda ako je otocene,ak je viac v zadu tak ti to este angel.nezachyti,ak si nie si ista ci pocujes babatkovo srdiecko alebo svoj tep ,staci najst na nete video s tlkotom srdiecka v mamininom brusku,oNo je to zvuk ako stado konikov ked dupoce,srdiecko babatka bije velmi rychlo....ale ak sa nepodari v tak skorom stadiu,nelakaj sa,vacsina maminiek ho angelsoundom pocuje az cca v tom 14tt....

selest
23. aug 2019

Ja som chodila k midwife a ona len pocuvala srdiecko tymto pristrojom asi od 12tt. Ale viackrat sa stalo ze prilozila pristroj a ja cela natesena ze jej ako mu bije a ona ze nie nie to je tvoje. Ja som mala zvyseny tep v tehotenstve a pri vysetreni sa este zvysil😊 preto mi to ona ani neodporucila domov kupit kedze sa vraj stava ze mamicka neciti pohyb tak pocuva srdiecko a tesi sa ze je vsetko ok a pritom je to jej tep.

sapetka
23. aug 2019

Nie je dibre to pouzivat casto..

simusiatko83
23. aug 2019

Ja som 15+2 a tiež mame niekedy problém ho nájsť..... Niekedy sa nám ukáže tak na 10 sekúnd ani to nie.... Záleží ako je otočené, či je viac v predu alebo v zadu a tak

ceklis
23. aug 2019

@evitka83 ja som ho našla v 11tt

tatinka
9. apr 2021

Ahojte,ak ma niektora zaujem o angelsound,piste ip,vyuzila som ho pri dvoch tehu a uz ho nepotrebujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre