• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiatok tehotenstva bez príznakov?

2. marca 2017 
ano mam kontroluje ako my funguju vajecniky :slight_smile: a ci mam ovulku
19. nov 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej...je to zvlast...
19. nov 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco? :slight_smile:
19. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak...ze vacsinou si baby meraju bt lebo chcu....a prislo mi divne ked si pisala, ze si musis merat...
19. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim ako musim gyndos je nas znamy tak je to tak poznamosti vsetko :slight_smile:
19. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabya idem sa kupkat zajtra tu budes?
19. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fajn, ze mas dobreho gyndosa....ja som zatial nemala ziadne problemy, takze ani neviem posudit, ci je moja gynekologycka dobra, alebo nie...zajtra som tu urcite...
aj ja sa idem okupkat...zatial teda pa
19. nov 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaa majsa :slight_smile:
19. nov 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahoj hviezdicka...dufam, ze tu budes aj ty a aj ostatne ne-tehulky :dizzy_face:
19. nov 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mali ste napr. pocit, že ms už už príde a nakoniec aj tak neprišla,a ste tehulky?

sú to tie isté pocity ako prichádzajúca ms?

napíšte prosím svoje príbehy :slight_smile:
20. nov 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrzalka ja som to tak necítila,ale baby píšu, že to jwe tak, že to cítiš že už už a nakoniec boli tehulky
20. nov 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrzalkaa ja sa stále bojím že príde MS, aj keď mám len výtok tak utekám na wc či náhodou. Normálne mi z toho trošku šibkáá
20. nov 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ludka77, naaaapodobne :confounded:
ja som dnes 25DC a včera som už chvílu cítila, že už to asi príde skôr a dnes zas necítim nič, tak je to na zbláznenie, nezostáva nám len čakať, ale ako vidím ty si už 6tt, tak už by si mala byť v pohode!!! tak už ms nečakaj !!!! :wink:
21. nov 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja viem že už by to mal byť v poho, ale aj tak ten blbí pocit. :grinning:
21. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak ako sa vam dari?
petrzalkaa ako si na tom? Dnes by si mala byt asi 28 DC, nie? Ja som 26 a dnes sa mi teplotka drzi zatial hore, tak som zvedava, inak posledne dva cykly som mala 25 a 26 dnove, tak som pocitala s tym, ze uz by to tu malo byt...ozaj, neskusala si testovat?
24. nov 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fabya,dakujem, no už v sobotu som dostala ms, tak som to cítila už v piatok... :angry:
teda čaká nás dalšie snažilkovanie, ale mám clostilbegyt,tak dúfam, že niečo pomôže!!!

Daj vedieť ako pokračuješ,držím palčeky,aby ms nedošla!!!!!! :wink:
24. nov 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojeje...to je mi luto petrzalkaa.... :frowning2:

no ja cakam co bude...zatial ma nic neboli a dnes casto beham na zachod, ale nechcem si nic namyslat...ved je to len 26 DC, a predtym som mavala MS 27-28 dnovu...
24. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je ok, ja už to beriem v pohode...
fabya,niektoré to cítia aj skôr, takže je to možné aj u teba, viem tieto dni sú najťažšie, ked čakáme, či to príde, či nie...tak trpezlivosť fabya!!! :wink:
24. nov 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petrzalkaa,
tak vcera uz aj mne dosla mrcha...takze sa mozeme aj my dalsi mesiac snazit...tak si hovorim, ze to bude prijemnejsie, ako ranne nevolnosti, aspon tak si utesujem dusicku :sweat_smile:
28. nov 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz cakam druhe ale priznaky nemam vobec ziadne tak ako aj pri prvom kebyze si nespravim test a nerastie my brusko tak ani neviem ze som tehotna
18. feb 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer chcela by som sa opytat. Mala som dostat pred dvoma dnami menzes ale na miesto toho mam len taky hustejsi vytok bielej farbyvalebo taky do zelenkava a asi raz za den sa tam ukaze kvapocka krvi. Neviete niekto co to moze byt. Nemate s tym niekto skusenosti???
16. feb o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som sa opytat. Mala som dostat pred dvoma dnami menzes ale na miesto toho mam len taky hustejsi vytok bielej farbyvalebo taky do zelenkava a asi raz za den sa tam ukaze kvapocka krvi. Neviete niekto co to moze byt. Nemate s tym niekto skusenosti???
17. feb o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela zien je bez priznakov ale myslim ze baby tu maju pravdu ze kazdy mesiac priznaky :D
28. feb o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes som robila ďalší test ale mam pocit že ciarka nezosilnela. Spodné su z prsdvcera a vrchný je z dnešného rana
Danes mam dostat ms
2. mar o 11:16  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok