Zmenili by ste gynekológa počas tehotenstva?

evkakozickova
29. apr 2020

Ahojte mám taký problém môj gynekológ ma staršu ambulanciu nemá tam ani ultrazvuk čiže teraz keď som otehotnela má stále posiela do iného mesta na ultrazvuk lenže mne sa teraz vôbec nedá cestovať keďže mám doma dvojročného syna akože je to veľmi dobrý doktor a nechcela by som ho nieak uraziť alebo niečo moja otázka znie či by ste vy na mojom mieste zmenilo gynekológa zatiaľ som na začiatku tehotenstva a stále nemám ešte ani knižku ani stále neviem termín pôrodu proste nič takže uvažujem že pôjdem k inému.

denden77
29. apr 2020

@evkakozickova ahoj.. knizku zvykne vacsina davat az okolo 3 mesiaca, TP som si tiez vyratala cez appku 😁 ale ist k svojmu Dr., aby ma nasledne vzdy poslal k inemu.. to by ma fakt nebavilo a asi by som sa tiez pobrala 🤦‍♀️

pribinak
29. apr 2020

Raz ti ktosi napísal, že chodiť ku gynekológovi bez so a je ako chodiť k zubárovi bez vŕtačky

bbebe
29. apr 2020

By ma zaujimalo co tam robi ked nema sono... Predpisuje masticky na svrbiaciu šušku?

whatever1
29. apr 2020

@bbebe
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

evkakozickova
autor
29. apr 2020

@denden77 ja som podľa poslednej menštruácie 13 týždny a mňa tiež nebaví v kuse chodiť až do svidnika na ultrazvuk malého nemám pri kom nechávať

evkakozickova
autor
29. apr 2020

@bbebe 🤣🤣🤣🤣 no asi hej a vypisuje papiere 🤣🤣zabite

krisbar
29. apr 2020

takeho gynekologa by som zmenila este pred tehotenstvom 🙂 ja som zila v zahranici a zvykla som si uplne na iny stadard a preto teraz ked si hladam akehokolvek lekara tak idem len po tych najprogersivnejsich. aj ked by som mala par eur zaplatit.

evkakozickova
autor
29. apr 2020

A myslíte že má teraz niekto vezme ?

krisbar
29. apr 2020

@evkakozickova samozrejme, je to kapitovana zalezitost, kazdy (kto nema naplnenu kapacitu) bude rad, ze ma o pacientku naviac.

brita7777
29. apr 2020

samozrejme

sara07
29. apr 2020

rozhodne by som zmenila gyn, čim skorej tym lepšie
však on za teba či tam pachneš alebo nie dostáva mesačne prachy
by som sa ako netrepala
spytaj sa za to nič nedáš, čim skorej sa rozhodneš zmenit tym lepšie

evkakozickova
autor
29. apr 2020

@sara07 hej ja už chcem čím skôr vedieť všetko o bábätku zatiaľ neviem nič 😒

bubinko1506
29. apr 2020

Ja som tak menila na zaciatku tehotenstva. Malych sme cakali po IVF, k mojej byvalej dr som chodila na preventivku. Ked som otehotnela, presla som k inemu dr, ktory mal kompletne vybavenu ordinaciu a venoval sa aj rizikovym pacientkam. U dr bez utz by som neostavala.

evkakozickova
autor
29. apr 2020

@bubinko1506 no ale nebolo by to až také tragické keby ma posielal niekde tu v meste a nie momo mesta však zase stále cestovať

bubinko1506
29. apr 2020

@evkakozickova aj tak to nie je dobre. Ak by si mala problemy, budes chodit najprv k svojmu, ktory ta len posle k inemu? Ja som nspriek dvojickam mala bezproblemove tehotenstvo, ale bola som rada, ze vsetky vysetrenia robi moj lekar, ktory ma presny prehlad, ako babatka rastu.

teressa30
29. apr 2020

aj ja som menila počas tehu, za začiatku 🙂 pokojne zmeň, len aby ty si sa cítila spokojnejšie

dollyzv
29. apr 2020

Ja som zmenila v 7tt,mal aj utz ale nebola som s ním spokojná,hoci som naňho počula len samé chvály. takže pokiaľ ti niečo nevyhovuje,určite zmen

lenuliatko84
29. apr 2020

Ahoj.zmelila som asi v polke tehotenstva,knizku mi dali bez problemov ale niva lekarka si zalozila novu

evkakozickova
autor
29. apr 2020

A musím to oznamovať aj môjmu terajšiemu gynekológovi?

ave17
29. apr 2020

To by ma zaujímalo, ako robí preventívky, myslím aj mimo tehotenstva bez sona... 🤔 Ved počas preventíviek sa kontroluje cele vnútro, vsetko sa meria, nechápem, ze niekto chodí k doktorom bez vybavenia

sara07
29. apr 2020

@denden77 ja som dostala v 12 týždni už, ale ako podla sona videl tak ani krv nebola zobrata a knižku som u fasovala vždy pri každom, dokonca pri jednom už v 9 týždni

dollyzv
29. apr 2020

@evkakozickova nový dr si sám vyžiada zdravotnú kartu..takže už k nemu nebudeš musieť ísť

denden77
29. apr 2020

@sara07 u mna tak isto 😊

lucyluv
29. apr 2020

Menila som gyn pri kazdom tehotenstve :D dokonca pri poslednom 2krat :D
Ale to co pises, je bezny postup, ak on ultrazvuk v ambulancii nema. Knizka sa vacsinou dava az v 12tt.

weronkap
4. máj 2020

ja som tiez chodila k takému ešte zo socíku 🤭😂 tiež nemal nič. teraz od januára son u inej ta má všetko a stihla som to ešte pred tehotenstvom (som v 5tt 😊) takže odporúčam zmeniť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre