15tt a špinenie

misulka134
11. aug 2019

Ahojte som v 15tt a už som bola v nemocnici koli krvácaniu ale pustili má koli dobrým výsledkom po 3dnoch lekár ku povedal že bude normálne keď budem nejaký čas špiniť (hnedý výtok) ale mám ho už týždeň myslím si že je to dosť dlha doba má nejaká z vás skúsenosti ak áno prosím poraďte mi

jamimka
11. aug 2019

Mne povedal, že každé špinenie = riziko potratu, dal mi utrogestan, kludovy režim. Ale teraz som len v 8tt. A uz nespinim. Neviem, ako je to v tvojom prípade, ci je to normálne, vkuse spinit. Nedal ti žiadne lieky?

bubli21
11. aug 2019

Juuuuj ...ja som spinila 4 mesiace vkuse 🙂 mala som hematomy

malicka_mysicka
11. aug 2019

@misulka134 ahoj, ja som krvacala v 15tt a spinila som do 26tt, mala som hematomy

tatinka
11. aug 2019

@misulka134 nasad si ascorutin,mne to pomhlo,je bez predpisu,kupis v lekarni, nezlakni sa v letaku ,ze sa nesmie v tehu ale zeny ho v tehu beru,mne ho gyndos odobril,zakrvacala som v zaciatku tehu,davali mi injekcie a kvapky kanavit ,krv presla ale spinenie nie ani po par dnoch a teda kedze som o ascorutine vedela ,nasadila som ho miesto kanavitu kvapiek a spinenie po 2-3dnoch preSlo,

tatinka
11. aug 2019

A samozrejme ak sa da,treba mat kludovy rezim,podlozenu panvu aj s nohami

bubli21
11. aug 2019

Presne kup si ascorutin a kludne aj 3x denne si daj po tabletke 🙂 brala som ho do teraz od zaciatku tehu

vinejka6
12. aug 2019

Ja som prešpinila skoro cele tehotenstvo, na začiatku to bolo na nervy, stále som sa zľakla a bežala k Dr., chvalabohu bolo stále všetko v poriadku 🙂 u mňa išlo o ectropium, čiže tzv ranka na krčku, čo pri podráždení krvacalo a preto to špinenie. Čiže po vyšetrení, po sexe, ale aj po prílišnej námahe napr., všetko tam dole je v tehotenstve prekrvene oveľa viac ako bežne, všetko je to citlivé a stačí ozaj maličko a krcok zakrváca a potom spinis. Tiež som si kúpila ascorutin a brala som ho 🙂 už som potom nestresovala. Mala som aj angelsound, počúvala som ❤️ keď sa niečo vyskytlo a to ma vždy upokojilo. A pokiaľ nekrvacas čerstvou jasno červenou krvou, špinenie je tak povediac už v tehu bežné. No samozrejme tiež ho netreba podceniť. Takže ak máš strach, pochybnosti, cítiš, že niečo nie je ok určite choď. Ja som toho názoru ze radšej 100x zbytočne ako potom plakať

rebelka2014
16. aug 2019

@tatinka preco podlozenu panvu a nohy?

tatinka
17. aug 2019

@rebelka2014 napomaha to k udrzaniu tehu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre