16.týždeň tehotenstva a malé bruško.

risoriskoveronka
19. feb 2020

Dobrý deň toto je moje druhé tehotenstvo a mám malé bruško skoro žiadne pri prvom som mala v takomto týždni väčšie. Vy ste aké bruška mali kedy vám vykuklo. Ďakujem 😊 pekný deň

kiki68
19. feb 2020

@risoriskoveronka bud rada, ja uz v 16 tt som mala a teraz v 22 tt uz hotovy muflon na sparatkach nohach. Cela som tenka a to brucho ako futbalka pod trikom. Nic si z toho nerob, chodim na tehu jogu a tam su baby v 36tt a maju brucho asi ako ja. Takze ked je babo oki, tak velkost pupka je jedno

148terka148
19. feb 2020

Naozaj si z toho nic nerob lebo sestre som sa az smiala ani som nevedela, ze kde je tehotna som sa jej pýtala ci na nohe alebo kde sa to nachadza. A to bolo tesne pred porodom.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babatkoo
19. feb 2020

Ja mam 3 tehotenstvo. Brusko vyskocilo uz v 10tt. Cakam chlapceka ktory je ale o 9 dni vacsi. Ja som 16+3 a maly je 17+5 ( jeho velkost zodpoveda tomu tyzdnu). Aj pohyby citim uz od 14tt

ildiko36
19. feb 2020

@risoriskoveronka ahoj..pri prvom tehotenstve do 7.mes som skor ziadne brucho nemala ..aj ja som sa zlakla..potom som zacala brat maternu..kus sa mi zvyraznilo brucho ..do vtedy som mala ploche brucho a 49kg😏isla som rodiť s 54kg..dcera mala 3200g. P o pôrode som mala zase 49kg....neboj nic je to normalne..so synom uz v 4.mes som mala brucho ako s dcerou v 7mes😓..maly pro pôrode mal 4.5kg..pribrala som 10kg poces tej.. ..po porode kus zisli kg dole ale 3mec po porode som pribrala 20kg od vitaminov na podporu mlieka..

ludmilka2407
20. feb 2020

Pri druhom synovi som mala brusko ovela skor ako pri prvom

lulita2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre