Aj vaše bábo bolo v 17tt menej aktívne ?

elii5
18. mar 2020

Ahojte. 🙂
Možno blbosť, ale som v 17 tt, a keď idem na sono, tak bábo väčšinou spinká... Už čakám kedy bude nejaká väčšia aktivita, a proste stále nič. Pri dcérke to bolo naopak, od začiatku keď sme išli na sono, tak sa odrážala, hýbala atď, a toto druhé bábätko stále spí, Max sa občas natiahne a koniec. Aj dnes už som sa snažila zakaslat, trošku sa bruško pobuchalo, a nič, spinkalo ďalej.
Dr. hovorí, že je v poriadku. No pre mňa to je neuveriteľné, ako môže byť také kľudne stále.
Mali ste niektorá tak kľudne bábätko ? Není to nič zle že ?

veonika303
18. mar 2020

@elii5 ja som 18+6tt a žiadny pohyb zajtra mám poradnu tak som zvedavá aj nervozna či je všetko v poriadku 🙄

bbebe
18. mar 2020

Ja som akurat 23 a malu citim zo dna mozno 15 minut dokopy

veronika1234512345
18. mar 2020

Ja som prvorodicka v 19tt a necítim ešte pohyby nič.
Ale kamoška čakala druhé dieťa - dcérku a ta veru bola kľudnejšia ☺️ necítila tak pohyby ako pri synovi aj tým, že bola menšia a aj tým ze celkovo asi väčšia bufetacka😄
Vo vysokom štádiu už ju cítila viac samozrejme, ale až tak ku koncu 🙂

kiki68
18. mar 2020

U mna v 17tt bol aktivny na usg az az. Vlastne as teraz v 26tt sa moc nekotulal a drzal formu. Iba sa s rukami hral. Ako on ma fazy , ze je aktivny a potom nic

majamat
18. mar 2020

niektre deti su kludnejsie a ine su aktvnejsie. a tiez to moze byt aj nahoda, ze akurat vzdy vtedy spi, dr ho nekontroluje denne, resp. zrejme priblizne v rovnakom case. navyse moja dcera spala hlavne ked som ju hojdala. a bolo ked som chodila. ked ides k dr. vacsinou mas nejaku fyzicku aktivitu a teda dieta moze vtedy spat.

elii5
autor
19. mar 2020

Žienky, ale ja som myslela pohyb keď ste u dr a robí vám sono. Že tam keď sledujete bábo, tak je stále kľudne a spinká. Pohyby ešte necítim ani ja. Ale už čakám kedy začnem, keďže toto je druhé bábo ☺️

No hádam to bude fakt len náhoda aj u mna, že je akurát vtedy ospalé a spinká 🙂 Už keď budem cítiť pohyby budem kludnejsia ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre