Ahojte baby, ja sa chcem spytat aka vaha babätka ma byt v 22 tyzdni tehotenstva? Dakujem :D
myslím, že nejakých 350-400 gramov +/-
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.
Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Modrý koník ti poradí v každom trimestri.Zisti viac o prvom trimestri.Zisti viac o druhom trimestri.Zisti viac o treťom trimestri.Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?
myslím, že nejakých 350-400 gramov +/-