Aké rozmery malo vaše bábo v 20-tom týždni?

saska2208
13. apr 2012

ake rozmery malo vaše babo v 20-tom tt?? 🙂

irriss
13. apr 2012

Toto je Tvuj status:..
"Včerajší utzv nám síce neprezradil či je to chalpček alebo dievčatko, každopádne sa však tešíme z toho,že všetko je v poriadku 🙂 a dieťatko presne zodpovedá rozmerom podľa týždňa 🙂 ♥"

p.s. Myslim si, ze to nejdulezitejsi vis 😉 ..neporovnavej, vzdyt ani nemusis... 😉

tomika
13. apr 2012

@saska2208 utz v 20 tt: mne doki hovoril že na 20 tt je vätšie,ja som sa pozerala 😲 a on hovori "nebojte sa,ide iba o milimetre" 😀 ,ale ajtak sa trožka bojim,lebo vätšie bábetko-ťažši porod..Alebo možno preto je vätšie,lebo sa skorej narodi??

irriss
13. apr 2012

@tomika
muj syn mel skoro 5kg a 56 cm..prenasela jsem 3 nedele... 😉
Takze cim tezsi, tim driv se porodi, urcite jako zasada neplati 😉

miska333
13. apr 2012

vaha 303g a vysku mi nepovedal

stvura
13. apr 2012

fiha...no kazde ine hodnoty...najmenej mal prvorodeny - 234g, dcerka mala 310g a teraz maly mal 340g (myslim ze vsetky v norme ako povedala lekarka). Smerodajne skor ale pre porod je ten 36tt ako ti budu robit ultrazvuk a i to nie stopercentne, lebo sa to pohybuje hore dole pol kila.

jespera
14. apr 2012

322 g,dlzku nepamatam.cakame chlapceka.

uberfrau
14. apr 2012

môj malý má 280g .. resp. mal v stredu na usg ..

uberfrau
14. apr 2012

nie je to málo? ale myslím, že keď dr. nepovedal nič tak nie ..🙂

dominika2227
14. apr 2012

moja mala 360g a okolo 27cm

koniarova
14. apr 2012

Ja prispejem od veci, ale pobavil ma výraz "rozmery" 😀 😀 😀 Ako nejaká skriňa. 😀 😀 😀

gubcikova
14. apr 2012

@koniarova 😀 😀

stvura
14. apr 2012

@uberfrau pozri vyssie, moj mal este menej...narodil sa s vahou 2950g, stale je drobnejsi ako jeho vrstovnici, no je to velmi akcne dieta...takze sa vobec neboj.

saska2208
autor
15. apr 2012

dakujem pekne 🙂 ja som sa pytala len preto,lebo ja nemam v teh.knizke uvedenu ani vahu ani dlzku...preto som sa aspon takto kuuuuustik orientacne pytala, viem, ze kazde babo je ine, je to u kazdej mamicky individualne, ale zaujimalo ma to 🙂 tazke este raz dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre