Aké veľké je bruško v 17. týždni?

nikolabari
10. jún 2013

Ahojte budúce maminy 🙂 chcela by som vedieť aké veľké bruško ste mali alebo máte v 17. týždni myslím, že to už je 5 mesiac a ja mám len takú malinku oblinku 🙂 ďakujem za info

oskvarka
10. jún 2013

no ja som mala v 17tom skoro ziadne iba take vypucene trosinku v 6. mesiaci mi vyskocilo asi najviac a zrazu mam futbalovu loptu :D...

jaja018
10. jún 2013

Ja som v 16tt a nemam žiadne 🙂

sense
10. jún 2013

no mne do 27tt nikto neveril ze som ozaj tehu....a na konci tehu som vyzerala ako niekt. na zaciatku 8 mesiaca....

reni1512
10. jún 2013

kazda buduca mamina ma ine brusko... neda sa to porovnavat 🙂 niekomu ani v 8 mesiaci poriadne nevidno a niekto ma fajnu lopticku...

319monika319
10. jún 2013

No baby, toto je moje prvé tehotenstvo som v 14 tt a brucho mám vačšie ako kamoška čo je v 23tt 😀 .
Myslím si že u každeho je to ine.

janabanana
10. jún 2013

mne sa začalo ukazovať v cca 5 mes. vtedy po mne v práci pokukovali či som tehotná či som len pribrala, na o mesiac už to bolo jasné a nakonci išlo brucho dlho nič a pak ja 😀

povuma
10. jún 2013

ja som v 15tt a nič, pritom bábo má rozmery ako má mat, to je najdoležitejšie...ani pri prvom som nepotrebovala vela tehotenskeho oblečenia, len malé bruško som mala, aspon mi nepopraskalo a po navrate z porodnice som si obliekla všetko, čo som nosila pred tehotenstvom..a syn mal vyše 3, 5kila...moja sestra mala obrovské brucho a jej syn 2900g...takže nie je na to nejaká norma alebo tabulka, teš sa, ak sa bábo správne vyvíja 😎

anjelik2509
10. jún 2013

ja som v 14 tt a mám také oblejšie brušenko, také začínajúce 🙂 Ale už mi začínajú byť tesné klasické veci 😀 Pri prvej dcére som mala tiež také akurát, šikovné...🙂

lilka246
10. jún 2013

ja som v 17tt mala len taku malu oblinku, kto nevedel ze som tehu ani by neuhadol

wewe22
10. jún 2013

brusko v 17tt je ako v 17tt rozumej kazda ma ine ja som uz v 8tt nezapla ziadne nohavice a poznam baby co nosili klasicke oblecenie este v 20tt
z vlastnej skusenosti ti poviem bud rada ze je take male ja som bola ko by som mala dvojicky a takmer som sa uz nevedela pohnut o tom aka zostane koza vytahana ani nehovorim 😖

lillona
10. jún 2013

no ja som tiez prave v 17 tyzdni, ale brusko mam dost velke. a kedze vazim 47 kg, tak vyzeram ako taky vypaseny pavuk 😀

darzneba
10. jún 2013

ja som nemale brucho do 20 tyzdna

mirkatrencin
11. jún 2013

Ak ti to pomôže kukni si môj album 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mirkatrencin...

pikolala
13. jún 2013

Ja som tiež v 17tom a vyzerám jak vypaseny pavuk 😀 bruško mi vyskocilo asi 13tom týždni a pomalinky sa zvacsuje 😵

anshelia
13. jún 2013

ja som v 17tt nemala bruško vôbec, vyskočila mi malá oblinka asi v 20 tt, ale to, že som tehotná si všimli v práci asi v 25tt 😀

ppetinka
17. jún 2013

ja som cca v 18tt a už mám bruško teda riadne 🙂 obvod okolo 90 cm 😀

marisela
17. jún 2013

Noooo,tak ja mám už riadne bruško a 17.týždeň mi začína zajtra.Ale je to moje tretie bábo po 11 rokoch,tak asi preto,lebo ani nejem veľa,len tri krát denne,niekedy ani toľko nie🙂))

nivi
17. jún 2013

indi vindi, ja som mala uz dost vypukle ale ja som bola chuducka.

kamilka1986
17. jún 2013

ked som bola v 6tom mesiaci tak ten kto nevedel ze som tehu si to ani nevsimol,pamatam si na jeden zazitok ked som mala volnejsi svetrik a jedna kamaratka by vobec nepovedala ze som v tom 🙂 to ma aj potesilo ze nie som ako slon ale potom sa to rozbehlo :D najprv islo brucho a az potom ja :D :D

77smejko771
24. jún 2013

ja zacinam 15tt a uz to nazakrijem ze som tehu 🙂toto je moje 2tehotenstvo

monika2503
29. jún 2013

ja som v 19 tt a mam take decentne brusko... mi nabehlo asi za dva dni 😀 ked mam priliehave oblecko tak to uz vidiet ale ak trosku volnejsie este sa to da zakamuflovat 😉

janka220989
29. júl 2013

ja som v 18 tt a brusko mam ked sa najem, inak nic moc,

suzy34
5. aug 2013

Ja som v 14 tyzdni a brucho mam take velke ako mala kamoska ked isla rodit 🙂

smartynecka
6. aug 2013

Ja som tiez v 17 tyzdni a mam take mensie brusko i ked uz niektore kratase nezapnem alebo ma tlacia :(

margareeetka
22. okt 2013

Ja som v 14tt a uz to na mne vidno kazdy mi vravel ze som dost pribrala na to ze som iba v 14tt:o)))tak uvidime ako to pojde dalej

sunny170
22. okt 2013

Ja v 17 tt som mala take,ako ked sa dobre najém. Ako tehotenske sa zacalo tvarit tak v 25tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre