Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako často cítite kopance v 24tt?

dianka997
20. júl 2019

Ahojte dievčatá ako často vás bábätko kope ? 🙃 My sme 24tt a niekedy ju necítim dva dni pomaly 🤔...

alexandra2468
20. júl 2019

@dianka997
Ahoj, ja som len 21tt a kope ma kazdy den intenzivne.

nikusiak9
20. júl 2019

@dianka997 moze byt vzadu ulozena a citti vtedy menej

janynyna
20. júl 2019

@dianka997 ja keď som bola tehotná veľmi málo som cítila malého. Dokonca v 35 TT som ho jeden deň necítila vôbec. Bola som na pohotovosti kde si ma nechali 5 dní na pozorovaní lebo ho nevedeli zobudiť ani ultrazvukom. Teraz ma 10 mesiacov a neposedi ani sekundu.

dianka997
autor
20. júl 2019

@janynyna takže nemusím sa až tak stresovať štvrtok sme boli na kontrole mala váži 559g a bola otočená dole hlavičkou

candii
20. júl 2019

Ja som malého strašne málo cítila, najviac len ráno, cez deň vôbec. A mohla som stuchat do brucha .. nič.

whatever1
20. júl 2019

@dianka997 Neriad sa radami typu "ja som necitila pohyby a male je v poriadku". Pokial sa ti nieco nezda, zbehni na pohotovost alebo k dr. mozes mat napr. zhorsene prietoky placentou, alebo iny problem. Daj si nieco sladke, lahni si, zatlieskaj pri brusku, trochu si ho prehmataj, skus babo zobudit a ak sa nepodari tak by bolo lepsie ak by si isla na pohotovost, aspon sa uistis ci je babo v poriadku. Spravia ti ultrazvuk, skontroluju prietoky a ak je vsetko ok poslu domov.

lovely5
21. júl 2019

@dianka997 mne doktor povedal ze az od 30 tt musim citit kazdy den, az odvtedy sa treba sledovat vraj. ja ju citim kazdy den, som uz v 26tt a pohyby citim od 20 tt kazdy den. ale ak sa ti nieco nezda chod sa dat skontrolovat.

janynyna
21. júl 2019

@dianka997 musíš to cítiť sama. Mne doktor na pohotovosti povedal, že radšej prísť 100x zbytočne ako raz neskoro. Ako pise
@whatever1 skus si dat niečo sladké a lahni si na ľavý bok. Ja keď som bola vtedy v nemocnici tak mi svokra priniesla hrozno. Keď som ho zjedla mala som pocit, že malý mi z bruška vyskočí. Museli opakovať ozvy. Ozaj ak sa ti niečo nezdá zajdi na pohotovosť. Držím palce nech je všetko v poriadku.

dianka997
autor
22. júl 2019

@janynyna už sa mi ozvala princezná 🥰 ďakujem 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli