Ako často cítite pohyby bábätka?

snehovica
22. mar 2015

Som v 20 týždni tehotenstva a už cítim pohyby bábätka,no len tak poobede a chvíľu večer, keď si už lahnem. Ako často ste cítili pohyby vy? je to v pohode keď je to len takto,alebo by som ho mala cítiť častejšie?

mija777
22. mar 2015

Ja čakám už druhé bábo, prvá dcérka kopkala citeľne a pravidelne už od 18tt a toto druhé je nejaké lenivejšie 😕 Teraz som v 19tt a cítim druhý týždeň také slabé kopančeky a prevaľovanie, nie ale často. Hlavne keď som v kľude na chrbte a občas v stoji. A tiež hlavne večer. Som zvedavá, kedy sa to rozbehne 🙂

marcelkaemmka
22. mar 2015

aj u mna je to rovnako ako pise
@mija777 cakam chlapceka a prva dcerka mi nonstop dala pocitovat kopanceky aby som na nu nezabudla 🙂 ze ju mam a teraz citim len v klude ked som alebo ked si lahnem

mircalla
22. mar 2015

V 20tt cca tak ako pises (zacal v 17tt), potom uz kopal skoro nonstop, este aj tesne pred porodom

patkah128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonaqa2013
22. mar 2015

Môj syn bol taký lenivší v brušku, takže toho som nepočula aj mesiac.

miculiatko
23. mar 2015

Nas malinky sa hemzi rano ked vstanem (vstava spolu so mnou) mozno 2-3x pocas dna ked sedim a som v pokoji no vacsinou som v pohybe a vtedy ma utlm. Najviac ho citim vecer po teplej sprche ktora ho doslova preberie a hra v brusku futbal ☺

bubula_007
23. mar 2015

@snehovica podľa mna je to o.k., cez deň sa aj ty viac hýbeš, tak pohyby necitiš a tiež malinké môže spinkať, kedže ho "hojdáš" svojimi pohybmi. A zase keď si v klude, tak ho lepsie cítiš. Aj ja som bola takto, ako ty píšeš. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre