Bábo v 20. týždni slabo kope

deboraaa
11. júl 2015

Ahojte začína mi 20 týždeň včera som pomaly žiadne kopančeky necítila dnes som v noci nemohla spať neviem prečo. Dnes ešte neboli žiadne kopančeky ani nič. Je to normálne ? Nič ma nebolí cítim sa fajn 🙂 Pred 5 dnami som bola u doktora a bolo všetko ok 🙂 Tak je aj teraz či ?? Bábo nemôže stále neustále kopať a každý deň ??? DAkujem

pribinak
11. júl 2015

@deboraaa pockaj za par tyzdnov ked ta babo kopne, tak ta aj pot zaleje, teraz kope slabucko, este je malucke a ma dost miesta, este si uzijes

me_to_you
11. júl 2015

Stačí, že sa inak otočí a ešte ich nemusíš toľko pociťovať..neskor to bude intenzívnejšie...ale mne keď sa vo vyššom štádiu zdalo pridlho ticho dala som si kúsok čokolády a príval cukru po chvíľke bábo zobudilo a bolo rošambo 🙂

monika_123
11. júl 2015

to je este dooost zavcasu,vtedy som ho necitila aj niekolko dni ked bol otoceny dovnutra napr 🙂 este si to uzijes neboj 🙂

andisko
11. júl 2015

Moj synator bol v brusku velmi kludne dieta. Mrvil sa malokedy, silny kopanec mi nedal nikdy. A teraz sa nezastavi v pohybe 🙂) Takze zatial nic neboj. Ine by to samozrejme bolo, keby si mala babatko, co kope stale a zrazu nic.

iwesska
11. júl 2015

A co chces aby ta tych 300g zboxovalo? 😀 Vsak to je malicke, slabucke, to su len take tukanceky par krat za den, nikedy ho v tomto tyzdni aj par dni necitit, ked je otocene nohami dovnutra.

helenanovakova
11. júl 2015

mňa dieťa začalo kopať až v 25.tt.

lavinis
11. júl 2015

@deboraaa v 20tt som bola rada, ak zatukal 🙂) kazdodenne kopance prisli az o 2-3 tyzdne neskor, dovtedy si daval pravidelne aj 1-2 dnovu prestavku od akychkolvek pohybov.

bonaqa2013
11. júl 2015

pri 1 tehu som syna nepočula viac ako mesiac asi tak v 7 mesiaci. Bolo mi to srdečne jedno, ale lekár povedal, že dieťaťu je tam dobre, všetko je OK.... Aj bolo, narodilo sa v poriadku. V súčasnosti má syn 20 rokov. Takže neboj, všetko bude v poriadku - nestresuj. 🙂

somtoja13
11. júl 2015

ahoj moj malý je teda naozaj velmi aktivny v brusku ale zo zaciatku som ho tiez velmi slabo alebo vobec necitila.Cize pokial ti je fajn a nic ta neboli tak aj babu je fajn. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre