Baby,idem si po radu.... Aké krémy používate proti striam a kde ich kupujete?vďaka 😉

malinovci
31. aug 2019
nini1010
31. aug 2019

Proti striam ti nepomoze ziaden krem.Never tomu co vidis v reklamach.Ak ich mas mat,ak ich ma tvoja mama,bues ich mat aj ty.Ale vraj sa daju zjemnit po porode.Ze ostane stria,ale uz nie taka cervena.

gabuliacik
31. aug 2019

Bioil... natieram sa min raz denne. Strie malinke mam na bokoch,ale nie su aspon cervene... a nebolia. Kupujem v Dm

lucyluv
31. aug 2019

Weleda olej na strie, kupujem v DM, mám 1 tehu za sebou a len 1 stria, kde som mala piercing dakedy. A to som myslela, že bude mat mega strie, lebo v puberte sa mi strašne veľa spravilo na zadku a aj moja mama je celá od strií po porode. Tak možno pomohlo, teraz som 2x tehotná a zatiaľ nemám ešte žiadne strie, o 2m rodim. Tiež poctivo natieram a tentokrát sa snažím aj veľa vody pit.

homolca
31. aug 2019

Nepomôže nič, je to geneticky dane, či sa ti vytvoria alebo nie...daj si kokosový olej alebo ľubovoľný krém či telové mlieko, ja ťa svrbí koža na brušku, je to normalne, keď rastie bruško...a nezúfaj, geneticky protiklad je priveľa kolagénu a teda tvorba keloidnych jazviev (radšej to negoogli, lebo ti príde zle), ktoré sa nedajú nijako odstrániť, ani zmierniť, ani operovať, lebo sa len zväčšia a to je o dosť horšia perspektíva ako strie, ktoré časom vyblednuté alebo sa dajú odstrániť laserom

patricia_b
31. aug 2019

ja som sa bála strií a nakoniec mi úplne zmizli, bez krémov či olejov ... sorry za kvalitu foto ... prvá je mesiac a pol roka po pôrode a druhá je asi rok ... čiže aj keď sa ti urobia, tak neznamená to, že ti úplne nezmiznú ... teš sa radšej z bábätka ako sa trápiť kvôli striám 🙂

gabuliacik
31. aug 2019

@patricia_b wau. By som nepovedala ze to je jeden clovek. Parada👏🏼👏🏼👏🏼

marguay
31. aug 2019

@homolca to som nevedela. Je fakt, ze nemam ani jednu striu zato keloidnych jaziev az moc.....

noemi155
31. aug 2019

Ja používam toto a som spokojná

naty1511
31. aug 2019

@malinovci Ja som používala celé tehu podstivo ráno a večer ElastiQ a nemám jedinú striu na brušku. Možno vďaka krému možno vďaka génom, ale mamina má po mne a sestre stire tak neviem... 🤷🏼‍♀️ Stehná resp spodok zadku som podcenila, nekrémovala a trošku sa mi popraskali, ale nič strašné.

3petka
31. aug 2019

@malinovci tak ja som dosť náchylná na strie. Keď som bola mladá tak som sa nenatierala a mám strie na stehnách. A keď som bola tehotná akonáhle som našla prvý náznak strie na bruchu tak som nastriedacku používala nivea olej a krém soft a nemám absolútne nič. Takze dá sa tomu zabrániť. Natierala som sa ráno aj vecer

migifie
31. aug 2019

Ja pouzivam ElasiQ (od 3tieho mesiaca a teraz som v 35. týždni),ale neviem,ci je to nim,alebo kozou,ci genetikou,zatiaľ sa strije neobjavili,ale kamoške sa objavili týždeň pred pôrodom,je to individuálne,kto ich ma mat,tak bude,ale podľa mňa da sa to aspoň trosku zmiernit ;)

monkabohdalova
31. aug 2019

@malinovci mne na strie pomohol najviac olivový olej, každý večer ponatierať..a to som ich mala teda že mega škaredé

janapeterjana
31. aug 2019

@malinovci ja som na sestrinu radu pouzivala krem od Dr. MAX, neviem presne ako sa volal, proste ich vlastna znacka. Brusko a stehna su bez strii, ale schytali to prsia, dost sa zvacsili a popraskali okolo dvorcov. Ale som len 3,5 mesiaca po porode, uvidime, ci sa to neupravi.

janulla1
1. sep 2019

Ja som sa v prvom tehotenstve poctivo natierala 2x denne elastiQ a vytestovala že nič a necelý mesiac pred pôrodom sa mi narobilo plno strii na bruchu, moja mamka sa v živote ničím nenatierala a nemá žiadne strie ani po dvoch tehotenstvach, takže v druhom tehu som sa už natierala len sporadicky a teraz tretie tehu natieram, ale pribudli mi aj tak ďalšie strie na bruchu :(

sense
1. sep 2019

Ja som sa viac natierala.ale nicim specialnym ostalo mi.par strii ale casom vybledli tak ze viem o nich len ja

malinovci
autor
1. sep 2019

@migifie a kde kupujes ten Elasti-Q ? Tak,či tak sa natieram telovym mliekom,tak prečo nepouzit niečo na strie? ;) a kútiku duše dúfať,že strie nebudem mať :p :D

migifie
1. sep 2019

@malinovci kupujem si ho v lekárni,doteraz som pouzila 5 baleni,neviem,ci si este dokupim ďalšie alebo skôr porodim 🙂 doteraz som nic take nepoužívala,ale radšej...ako potom,že mohla som to aspoň skúsiť...ale aj tak,ked brucho zmizne,aj tak podľa mňa uz nebude az take...ved ja ho mam ako tekvica...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre