Baktérie v moči počas tehotenstva

karina83
23. sep 2017

Dobrý deň!
Chcela by som informáciu od Vás milé mamičky!
Teraz som v 22. tt, našli mi v moču baktérie, ale pán doktor nedal antibiotikum, lebo pred 3 týždnami som brala. Radšej mi odporúčal, aby som pila čaj Urinal a brala Canadské brusnicové kapsule, vraj to pomôže. Bojím sa od toho, že tie baktérie siahajú aj na bábätko. Boli ste aj Vy v takomto probléme? Poradte mi prosím! Ďakujem.

takaaa
23. sep 2017

Mne predcasne praskla plodova voda z dovodu bakterialnej infekcie a prisli sme tak o babatka v piatom mesiaci...

karina83
autor
23. sep 2017

Je mi to veľmi ľúto, od toho sa bojím aj ja, ale čo mám robiť, keď mi doktor odporúčal len vitamíny.

marconellie
23. sep 2017

@karina83 to čo vám odporučil určite vyskúšajte brala som to aj ja keďže antibiotiká nie sú najlepšie v tehotenstve a pomohlo mi to . Bábätko bolo v úplnom poriadku 😉 Snáď vám to pomôže a všetko bude dobré ☺️ hlávku hore treba len vyskúšať tým neuskodite nič na močové cesty je to veľmi dobre . Ja mám od detstva problémy s obličkami a ak bol nejaký problém ako baktérie a podobne tak mi to pomohlo . Držím palce aby všetko dobre dopadlo .

karina83
autor
23. sep 2017

Ďakujem za povzbudivé slová, beriem kapsule, ako mi doktor odporúčal. Dúfam, že aj mne pomôže.

marconellie
23. sep 2017

@karina83 držím palce aby pomohlo😉

karina83
autor
24. sep 2017

Ďakujem Vám všetkým za odpovede, dúfam, že všetko dopadne dobre.

ada309
25. sep 2017

Ja som tiez cca v 20tt brala jednorazovo 3tbl zinat .... pomohlo... potom tesne pred porodom som opat dostala zapal moc. ciest a do tyzdna od ochorenia som porodila (38tt).. praskla mi voda a kedze poridne cesty este neboli pripravene,skoncilo to.po 30h kontrakcii sekciou...

Netreba to podcenit,ale myslim;ze pokial nemas nejake potiaze ako palenie pri moceni,teplotu a pod tak by mohol stacit ten urinal...

juliavolna
8. jún 2023

@takaaa ahoj a aká infekcia to bola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre