Bolesť kostrče v tehotenstve

diamond1231
5. jún 2019

Ahojte viete mi poradiť čakám prvé babo a nechcem panikarit boli ma kostrc pri väčsej chôdzi je to normálne? Ďakujem 🙂

adelakom12
5. jún 2019

ahoj! Ja som to mala tiež asi rok dozadu. Velke bolesti kostrce aj pri chodeni. Bola som na ortopedii, na skene, povedal, ze to je len iritacia kostrce, tu amte Flector, vylieci zapadl- dovidenia. Znamy mi poradili jednu pani, ktora je maserka, studovala fyzioterapiu alebo nieco take. Proste ludovo povedane "puká chrbát" .Tato pani mi tak pomohla ko nikto. Vysvitlo, ze mam neskutocne vybočene stavce v chrbtici, ktore mi sposobili to, že sa mi kostrc ako keby vytiahla von a sedela som na nej cely den, aj dlhe cesty vo vlaku a to ju iritovalo, zapalilo atd. K tomu som mala aj problem s videnim, čo bolo kvoli tomu, ze stavec an krku blokoval nerv .. O problemoch so zaludkom a rytmiou aninehovorim. Chrbtica je klucova pokial ide o vsetko. Pani mi este povedala,ze keby to tak necham, nemusim ani otehotniet v buducnosti.

dominika18muc
5. jún 2019

V tehotenstve to nie je podľa mňa nezvyčajné, som v 6. mesiaci a mávam to tak nepravidelne, pár dní bolí, potom aj dva týždne pokoj a potom zas par dni bolí a takto dokolecka už cca 2 mesiace

vikus17489
5. jún 2019

@diamond1231 tak je to zataz telo si zvyka, ja by som nerobila vobec paniku na tvojom mieste 🙂

titla
5. jún 2019

@adelakom12 Mňa tiež v druhom trimestri bolela kostč. Podľa lekára to bolo spôsobené tým, že sa mi rozširovala panva, ako sa telo pripravovalo na pôrod. Potom ma viac začali pobolievať kríže a teraz v 9 mesiaci mám pocit, že ma bolí všetko...😂😂😂

diamond1231
autor
5. jún 2019

Ďakujem kocky...nemala som ani šajnu ci je to ok len ráno som sa už tak zobudila že ani doľava ani do práva ani vstať sadnúť to dupľom mala som po ruke krém masirovala som si pod bruško po pol hodine bolo trochu ok rozmýšľala som ze zavolám lekárovi ale zas s každou vecou mu volat ako blázon není boh vie co 😏😀

diamond1231
autor
5. jún 2019

@titla oha co ma ešte čaká 😀😀😀

lienka0078
5. jún 2019

Mna tiež bolela,skôr pi pôrode a malý ma 3 roky a boli ma dodnes.nie pri chôdzi ale ked dlhšie sedím a mám sa postaviť tak vtedy.alebo ked idem zo sedu do lahu.cize ani brusaky mi nejdú robiť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre