Bolesti tam dole na začiatku 3. trimestra

9. dec 2019

Je normalne ze ma boli tam dole??vacsinou ked vstavam z postele.zaciatok 3 trimestra

adeladulova
9. dec 2019

Ano

pininka1
10. dec 2019

Áno a bude to aj horšie. Posledné týždne som v kuse mala bolesti. Hlavne v treťom tehu.

autor
10. dec 2019

@pininka1 no zbohom..pri prvom som vobec nemala a teraz uz mam.....tretie neplanujeme tak hadam vydrzim 😀

pininka1
10. dec 2019

To vieš, každé ďalšie tehu sú tie svaly dole slabšie a slabšie. A to ja mám rozdiel medzi prvým a treťou 10 rokov. Pri prvom a druhom som to ani nevnímala, ale pri tretej som myslela od 7 mesiaca že sa zblaznim

autor
10. dec 2019

@pininka1 sme na tom rovnako

majamat
10. dec 2019

nevie presne, kde dole, ale ak v rozkroku a pri vstavani, predpokladam, ze by mohlo ist o bolest lonovej spony. to byva a mala som to aj ja a teda nezavidim. a terz je sestra tehu a ta to ma snad od 20tt.

sinnovea1
11. dec 2019

ja som 19tt, druhe tehu-dvojicky a presne ma tiez boli dolu v rozkroku, ale skor akoby pysky, nie lonova kost. Proste take pnutie, pichanie pri vstavani ci pretacani sa pri spani..pri prvom som bola uplne v pohode, nic mi nebolo, teraz je to tehu uplne ine..😒

autor
11. dec 2019

@sinnovea1 vela sil pri ,,dvojkach,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre