Bolesti v krížoch v tehotenstve

majca1581
21. apr 2013

ahojte ..som v 18.t a chcela by som sa opytat ci aj vy mavate bolesti v krizoch ..ako viem žeby mali byť mierne ale niekedy ked si ľahnem sa nemožem ani pretočiť na druhy bok postele.? 😒

veronika01992
16. mar 2017

@nicka44 tak to si mala ozaj veľmi dobre 😊 kiež by som aj ja to mala tak😏
My sa tiež tešíme na malé a veľmi už sa nevieme dočká budúci mesiac nám majú povedať čo to bude tak sme zvedavý chlap sú myslí,že to bude chlapec a ja zase dievčatko😊 ale som povedala nech je to buď alebo ale hlavne nech je bábätko zdravé

nicka44
17. mar 2017

@veronika01992 mne povedali ze chlapec kupila som modre veci:D..ale stale som mala chut na sladke tak som si myslela ze urcite dievca tak hovoria povery...a tak aj bolo mam dievca🙂

veronika01992
18. mar 2017

@nicka44 ja veru moc nejem sladkého ako dám si ale nie veľa a ani slabého😊😊 mne zase každý vravy ze to bude dievča lebo berie všetku krásu 😊😋

snehuuulienka
31. dec 2017

@fazulkaaa čiže gynekológa môžem poprosiť o predpis??ja mám problém s krízami tiez....koľko si ešte doplácala??

fazulkaaa
9. jan 2018

@snehuuulienka gynekolog to nemoze predpisat iba ortoped alebo chirurg, doplacala som 15 e bez predpisu to stoji asi 45 e priblizne.

evastanka9
10. dec 2018

Ahojte dievčatá, je to tu trochu staršia tema,ale chcem sa spytat mala ste niektora skusenost ze kvoli tymto bolestiam krizov ste boli na PN?nemyslim do konca tehotenstva,ale tyzden-dva..Ci ono nie je moc nadej ze by to za tu dobu preslo? nejake masaze,fyzioterapeut,alebo infuzie?Ja som momentalne v 20tt a tie bolesti su neskutocne..na pravej strane,je to jedno miesto,ako keby zaseknuty nerv.Neviem dlhsie obsediet,ani lezat,ani v noci spat..Neviem si predstavit ze v tomto stave budem sediet v kancelarii,alebo cestovat hodinu do prace..Zacalo mi to pred vikendom, a dnes chcem ist sa spytat na to lekarky

trokinka
15. apr 2024

@evastanka9 ahoj. Ako si to zvladla nakoniec? Ja som v 24tt a zacali mi take bolesti krizov ze ani spat nemozem. Nemozem chodit ani cvicit pretoze mam myomy tak neviem co mam robit a neviem si teraz predstavit sediet v praci za pc niekolko hodin. Aj ked som velmi chcela pracovat co najdlhsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre