• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Calibrum alebo kyselina listová?

9. júla 2014 
stonozka ale to je suuper, preco sa nepriznavas?
a doktorka? aka?
20. sep 2006 o 09:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda stonozka, take dolezite veci nam tu tajit. ... aha, asi chapem, preco :wink:
20. sep 2006 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj, mám skončenú veterinu v oblasti hygieny potravín a s vitamínov som robila na škole jednu prácu, humanna Dr nie som, ale niečo si viem odvodiť...
20. sep 2006 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stonozka - veterina a hygiena potravin sa nam tiez zide :wink: aj v tej oblasti pracujes? :slight_smile:
20. sep 2006 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako sa to vezme, pracujem na veterinarnej správe, ale úplne iný odbor, no už, nie vždy robíš to čo skončíš :dizzy_face:
20. sep 2006 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
funny: s tym zistenim si ma moooc potesila.
stonozka: takze podla teba bol babyplan dobry?
20. sep 2006 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rebeka, úprimne: neviem do akej miery mi pomohol otehotnieť ale po odborných konzultáciach som naň vsadila a vyšlo to, ale každý organizmus je individuálny a každy si zvyká na niečo iné. Ja som mala dosť časté problémy so ženskými vecami, cystu na vaječníku a tak, tak som tej prírode chcela trošku pomôcť a vyšlo to, hned na další mesiac... ak ti to gynekológ vyslovne nezakazal...rozhodnutie je vždy len a len na tebe...
20. sep 2006 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak baby dnes mi doktor doporucil kyselinu listovu a pripadne nejake vitaminy. takze budem opat brat ten femibion, lebo s nim maju vraj najlepsie skusenosti,. a este spominal nejake vitaminy na G.. myslim, a tie som tu uz tusim niekde citala.
22. sep 2006 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rebeka, radil ti uzivat aj kys. listovu aj vitaminy sucasne, lebo vo femibione mas urcite aj kys. listovu, aby jej nebolo zbytocne vela :slight_smile:
22. sep 2006 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viem, ze je tam, ale povedal, ze hlavne kyselinu listovu a ze vitaminy by nebolo zle. tak budem kyselinku papat kazzdy den a femibion len kazdy druhy :slight_smile:
22. sep 2006 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne :wink:
22. sep 2006 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yesno: inak, myslim, ze to uz niekto tu v teme spominal, ze kyselinou listovou sa predavkovat neda :slight_smile: tak dufam, ze je to v poho.. Inak, kupila som si nizsiu davku v tabletach, aby som to predsa len neprehnala :slight_smile:
22. sep 2006 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne lekar tiez odporucil kyselinu listovu pred pocatim a prve 3 mes. tehotenstva. Beriem tabletky cisto len kyselinu listovu ale byva mi z toho dost zle.
22. sep 2006 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lara: a lekar vie, ze ti z toho byva zle? Aby ti to viac neuskodilo, ako pomohlo. :fearful:
22. sep 2006 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mna uz kamosky vopred varovali ze je to tazke na zaludok a bola som akurat minuly tyzden u lekara len tak na prehliadku a som sa mu postazovala tak sa divil. Ale to je normalne, tu v Uk su niekedy taki divni lekari.
22. sep 2006 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lara, aj mne je z nej zle, brala som ju prve tri mesiace kazdy den, a veru k tym nevolnostiam este toto :confounded: ...teraz ju beriem len kazdy druhy den a 2-3x tyzdenne vitaminy, je to uz lepsie :slight_smile:
22. sep 2006 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja este ani tehu nie som a uz som si uzila tolko nevolnosti. :grinning:
Ja stale prestanem na par dni a potom zase. Dam tomu este tyzden a ked to neprejde tak to vysadim uplne a kupim si nieco kde je len obsiahnuta kyselina listova, takze toho bude menej, malo by to byt lepsie.
22. sep 2006 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning:
aj to je riesenie :wink: ako dlho ju uz beries? ja som ju brala asi 2 mesiace a sup ho! ostala som tehotna...manzel sa smial, ze nevie co to sposobilo :grinning:
22. sep 2006 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lara: to mi je luto. Mna takto stve alchymilka. je to genialna bylina na maternicu a mna po caji z alchymilky vzdy prezenie :angry: :frowning2:
22. sep 2006 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby. Ja uživam Acydofolikum / neviem ako sa to pýše/ obsahuje to kyselinu listovú a chcem len vedieť, či sa to môže kombinovať s Calibrum babyplan?
10. nov 2006 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cucus - ja neviem. Ja beriem calibrum babyplan a thyamin - to je vit. B. neviem, aby si sa zas nepredavkovala. Netusim, ci sa tym mozes, al. nemozes predavkovat. To acydofilikum Ti dal lekar?
10. nov 2006 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
HEJ LEKÁR.
10. nov 2006 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
CUCUSKA ja uzivam FOLIC ACID {kyselinu listovu} a k tomu aj CALIBRUM BABY PLAN a ked som sa na to pytala aj lekara, povedal ze je to v poriadku.
10. nov 2006 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile:aj ja papam kys.listovu ( a obcas aj moj drahy,ze vraj preco by on nemohol,ked sa snazime o babatko :grinning:, takze dufam,ze na dalsi mesiac uz budem tehulka :sweat_smile: kiez by tomu tak bolo....
10. nov 2006 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ZUZULIK neboj, treba dufat a ani sa nenazdas a budes tehu. Mna moje tehu zaskocilo, my sme si to planovali trosku neskor a toto je akosi vysledkom nasej oslavy vyrocia svadby :grinning: tak ale uz ked sa zadarilo, sme samozrejme radi, takze drzim paluchy aj vam :wink:
10. nov 2006 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja by som bola rada,keby nas tehotenstvo zaskocilo :slight_smile:budeme sa snazit o sto sest :grinning:
10. nov 2006 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ten folic acid je len na predpis?
10. nov 2006 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzulik, my ked sme zacali planovat tehu, tak mi doktorka poradila tento calibrum baby plan a pre priatela vitamin E - to su take cervene bobulky.:slight_smile:
A za mesiac uz som bola tehulka. Len to treba uzivat pravidelne kazdy den. A aj pocas tehu.
10. nov 2006 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky, chcem sa spytat ci existuju nejake vitaminy aj pre muzov. ja som si kupila ten calibrum baby, a myslim ze by mohol nieco brat aj manzel, nech nie som v tom sama :wink:
10. nov 2006 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily3 mne poradila doktorka vitamin E. Ale potom sa nezlakni, lebo je to aj na srdce a kadeco ine. Ale priatel to bral a v pohode. Uz sme v tom :grinning:
10. nov 2006 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok