• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Calibrum alebo kyselina listová?

9. júla 2014 
katka, ja tiez beriem calibrum mami a praveze mam pocit, ze uz ma prechadza ta najvacsia "zravka" :grinning:. vies co som zistila, ze mi pomaha? do prace si beriem 1-2 kusy ovocia alebo jogurt a doma tiez... proste mi niekedy staci zjest par bobuliek hrozna alebo 2-3 jahody a veeeela pit. potom ani nie som hladna :slight_smile:. ale mozno sa mi zravka este vrati :grinning:
inak, uzivala som aj baby plan a zistila som, ze vlasy mi uz tak rychlo nerastu, aj chlpky len minimalne
7. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka- je to nahoda, aj mna okolo 30tt prepadla zravost xixi
7. apr 2009 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala aj plan aj mami a nemám pocit obžerstva. Jasné že občas mám na niečo strašnú chuť, ale ked si to dám tak som v poho :sweat_smile: . Nepripisovala by som to vitamínom asi.
7. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jak jste se rozhodovali mezi vitaminama Calibrum, GS Mamavit, Centrum Materna a Gravital? Co z toho si ma clovek vybrat? Momentalne mam Calibrum babyplan,ale rada bych vedela, co brat od od druheho trimestru. :confused:
10. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luca83,ja som brala Calibrum mami od 4m teh.ten mi celkom vyhovoval. :slight_smile:
13. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzivala som Calibrum mami od zaciatku tehu az do konca, no nie 2 x denne ako odporucaju ale len raz denne a niekedy ani to nie :wink:
najprv som nechcela uzivat ziadne synteticke vitaminy, no cele tehu som zvracala a nemohla som jest skoro ziadnu zeleninu a ovocie tak som sa bala aby malej nic nechybalo :wink:
po porode mi nejake ostali a kedze sa mozu aj pocas kojenia tak som ich dalej uzivala no stale som mala taky tazivy pocit na zaludku az ked som vitaminy prestala uzivat tak to prestalo :confused:
neviem ci mi nahodouz tych vitaminov nebolo tak zle cele tehotenstvo :confused: :confused: :confused:
11. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOčky ja som brala v 1.trimestri Femibion .... je super..aj ked trosku drahsi...a teraz v 2.trimestri beriem Calibrum mami....ale beriem iba jednu tabletku...a ked doberiem balenie uvidim....ak bude babenko pekne rast, tak tie vitaminy prestanem papat...uvidim....kedysi neboli ziadne vitaminky a nasim maminam sa rodili zdrave deti....podla mna vsetko s mierou:slight_smile:
23. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmulinko mikrogramov!!!!!!!nie mg...
22. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susann80 dakujem..este som nemala reakciu po 5 rokoch :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon vidis, ze to niekto cita aj po rokoch :grinning:
22. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri malje som uzivala calibrum babyplan, v 1.trimestri potom som si kupila tie dalsie v poradi, ale neuzivala som ich pravidelne, iba sem tam, mala je zdrava ako ryba, no teraz uzivam kys.listovu aj to len sporadicky, v 1.trimestri prvidelne ale byva mi po vitaminoch zle, tak preto nepravidelne uzivanie..
19. okt 2012 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne lekár predpísal kyselinu listovú v 7 tt.
9. júl 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok