Časté močenie v noci v 14. týždni

veriaca
24. jan 2014

ahojte tehuľky,
máte takýto problém ešte- aj 3 krát v noci?

dukokatka
24. jan 2014

caste mocenie budes mat pocas celeho tehotenstva

lalaboo
24. jan 2014

@veriaca a bude to cim dalej, tym horsie hihi

cerez
24. jan 2014

@veriaca Ja to malá celé druhé tehotenstvo. Všade okolo seba som počula, len si pospinkaj, lebo potom už nebudeš môcť. Ja by aj rada, ale čo keď sa nedalo. Dokonca som nemohla nikam chodiť po výletoch, lebo ešte som len odišla z domu a už som hľadala záchod. Kdekoľvek som prišla, moja prvá cesta bola toaleta. Takže veľmi dobre poznám tento stav.

jul11
24. jan 2014

@veriaca a ked budes kojit tak budes vela pit a zase chodit 🙂 je to jeden kolotoc

vejavika
25. jan 2014

Keby len 3 krat,,ja to uz ani neriesim 😉 A cez den som cele doobedie v praci v terene a ked nemas moznost to je teda riadna fuska vymyslat,ze kde 🙂

stanislava88
25. jan 2014

ja som v 18 tt a chodim dorana 4 x na zachod a to by sa malo po 12 tt upravit

mia_31
25. jan 2014

no jasom v 16tt a tiež žiadna zmena vkuse som na záchode, v noci aj cez deň, takže teším sa čo príde 😀

veriaca
autor
25. jan 2014

potešili ste ma...hlavne všade píšu, že po 12 t. ustupujú...mám pocit, že mám nočné jazdy...je pravda, že aj ovocie pred spaním zhoruje

zuzuka66
31. jan 2014

@veriaca ahoj, tiež som v 14-tom týždni. ja sa vycikám vždy večer pred spaním aj trikrát 🙂 ale aj sa napijem čistú vodu, na záchod chodievam raz v noci. niekedy, keď spím ako medveď, mám problémy nadránom vstať z postele, čo mám taký stvrdnutý mechúr, že sa ani rozcikať neviem a bolí to hrozne 😒 ale ináč je to úplne normálne si myslím, bábätko rastie a to je dobre, veľa šťastia a zdravia všetkýýýýým 🙂

michaleja_west
31. jan 2014

ja odkedy som tehotná cikám 3 krát za hodinu bežne a keď pijem čaj alebo niečo tak idem aj 5krát a v noci sa permanente od začiatku tehu budím a chodím cikať aj 5 krát ,preto ani nechodím dlhé trasy autobusom lebo mi furt treba cikať :D

funy
16. feb 2014

no ja ked som otehotnela tak som chodila na wc kazdu chvilu. potom asi od 9 tt sa to zlepsilo ale teraz uz asi tyzden chodim castejsie a hlavne v noci. za jednu noc aj 6 krat a to je asi najmenej pretoze aj viackrat idem. a viem ze to bude len castejsie

e_z
30. apr 2014

Článok o častom močení v tehotenstve nájdeš aj v našej encyklopédii Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/caste-mocenie-v-tehot...

sofiadurovic
29. dec 2014

ahojte chcela by som sa opýtať mám ten istý problém stála potreba na wc niekedy dokonca aj keď sa vycikám tak hneď po mám pocit že mi treba ale najviac ma trápi že som ako keby zo spodu podráždená niekedy mi to pripadá ako keby som mala predčasné kontrakcie také jemné alebo zápal ale necítim to vo vnútri skôr z vonku mám ísť k doktorovi alebo je to normálne a nie som sama kto to takto cíti ďakujem za každú radu a myslím tým radu nie kritiku ☹

pipinka12
22. máj 2015

baby ja som po inseminacii 11.5...od vtedy chodim cikat stale...hlavne v noci....možem byt tehu?..prsia ma bolia vždy mri mrche ale tentokrat su take žilnate..prekrvene🙂dakujem

permanentka
9. mar 2016

ja som bola vcera v noci 7x kokos vobec som sa nevyspala...a pritom to neprehanam s pitim..total otravne 🙂

red_cat
29. máj 2017

Ahojte baby..momentalne to v 16 tt zazivam aj ja...chodim na wc cikat aj 5-6x za hodinu..a vnoci tiez neustale...a niekedy sa ani zaspat neda lebo este len pridem z wc a uz mi treba zas...a vzdy ide len par kvapiek. Beriem aj atb uplne zbytocne lebo v moci mi nic nenasli ale pre istotu mi ich dali keby nahodou bola nejaka bakteria. Ale nezabrali vobec a uz ich beriem tyzden. Kedy vam to caste cikanie preslo? Az po porode alebo sa to upravilo skor?

mattkapd
29. máj 2017

@red_cat moc si si dala vyšetriť u gynekologa či u obvodnej?..

red_cat
29. máj 2017

@mattkapd ano, vsetko negativne..v ruzinovskej nemocnici mi gynekologicka vysetrovala moc aj krv. Aj teraz neustale beham na wc kazdych 5 minut... je to strasne na nervy.

mattkapd
30. máj 2017

@red_cat jaj ja som mala tiež tak pocit prirovnala by som to k zápalu ale žiadne pálenie ani svrbenie. .len som ako si aj ty písala hneď po vycikani mala nutkanie že potrebujem zas..A tiež len pár kvapiek. .moc bol tiež negatívny ale doktor mi spravil sono a ze hlavicka moc naliehala na spodok. .to som bola ale v nejakom 26tt..tak ze pre istotu do nemocnice..dali mi magneziove infuzie a chvilku som si po lezala s nohami hore

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre