• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
ahote babule, tak prave odomna odisla lekarka, sme ok, som sa bala, lebo som sa citila cez vikend zle a je to tou astomou tak idem na pocuvanie plucok
17. mar 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj. tak toto som este nepocula.hm uvidime ked pojdem na dalsie sono co nemam ani sajnu kedy to bude.:frowning2: a ty to mas ist kedy? to by ti uz mohli povedat ak ukaze.:slight_smile:
17. mar 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moti ahoj, normalne mi lekarka zakazala labtop, ze to ma rozculuje a ani na tie mamickovske stranky nemam chodit lebo mi to zvysuje tlak :grinning: no ona mi bude rozkazovat :sunglasses: ale sranda, takto ma doma obsluhovat :grinning:
17. mar 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hm teda didi co tu este robis?:grinning: hm ale ved tu ta nic nerozculuje ci ano? myslim v tejto teme.ak ano a vsimnem si to vyzeniem ta. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vies kvoli tlaku.:slight_smile: ale nie iba srandujem tak je dobre ze ste ok. ty mas astmu????
17. mar 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, to co mas za doktorku? Ja mam dost... Ale aj tak dobre, ked za tebou domov chodi. To nie ako na Slovensku :slight_smile:
monti a co chces mat? Dievcatko? Ci zatial je ti to jedno? Ja si myslim, ze idem mat chlapca, tak som zvedava, ci ukaze vybavu :slight_smile: Vo stvrtok idem do poradne a tam ma vzdy ultrazvukom pozera.
17. mar 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no akoze v podstate mi to je jedno len nech je zdrave ale v kutiku dusu tuzim mat dievcatko
17. mar 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak myslim, ze ti to aj vide :slight_smile: Budem drzat palce.
Didi a ty sa vobec niekedy aj rozculujes? Na mna posobis tak, ze si z nicoho nerobis tazku hlavu :slight_smile: Ale ak predsa, tak sa nenervac pri pc :slight_smile:
17. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ale sak dobre mi chcela :grinning: hej mam a tlak k tomu, ale teraz ma najviac serie ta astma, mam spreje ale idu mi ich menit.....a co si robila ,ze si tu nechodila?? :angry: :grinning:
pinco..som v anglicku a to je bezne......najma ked sa citis zle tak ty sa nemusis nikde trepat
babule nech mate hoci co len nech je zdrave... :wink:
ale mne tu nic nevadi, mne sa tu paci :grinning:
17. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka pinco. v podstate aj mne pripada didi kludas. a inak pc vie dobre urobit nervy a zvysit tlak hlavne ak zacne blbnut. hm teda aspon mna to vie dobre rozhodit
17. mar 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj pinco ja som nervak od malicka , a teraz duplom, to sa len branim, ze mi je vsetko jedno ale nieje ale nedam sa zastrasovat bludami to je to.. :grinning: :wink:
17. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, tak ako sa citite? My sme mali super vikend v termalnych kupaliskach. Isla som aj na hodinovu turu do hor, stale hore kopcom, no dobre som uz fucala a to mam len +3,5kg, co to bude neskor? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm aj mne sa tu paci a spoznala som tu par milych ludi.:slight_smile: hm no predsa venovala som sa polovicke. ved tu bol necele dva dni. ale uz je zase fuc takze sa neboj cely tyzden som tu len pre teba. :wink:
17. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mywiel. teda tak ja by som tu turu urcite nezvladla a mozno hej ale trvala by mi neskutocne dlhooooooooooo
:grinning:
17. mar 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mywiel......ja som zdochinala cely vikend astma ma trapila aj som sa bala, ze nieco horsie ale babo je ok kopka si...ja mam uz aj hadam 9 plus ale neviem kde :grinning:
ale staraj sa, sak o par rockov ta to omrzi :grinning: joj dik monti, len neviem ci mi lekarka povoli :grinning:
17. mar 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred lekarkou zamlcime.:slight_smile: ci co ti nainstalovala kameru do domu a teraz ta sleduje?:slight_smile:
17. mar 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam kamosku co mala tiez astmu a ku koncu tiez uz toho mala dost, ale vsetko je ok a ma krasnu malu Vikinku. :grinning:
17. mar 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He he brat si mysli, ze budeme mat chlapca kedze mam vela veci modrych v izbe, ale myli sa... :grinning: :grinning:
17. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm aj pekne meno dala tej malej ta tvoja kamoska.:slight_smile:
17. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam super katalog pre baby, maju krasne letne satocky pre holky, ale vsetko je velkost od 3 mesiacov to mne uz bude nanic. :unamused:
17. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manzel si este nevsimol vsetko to ruzove?:grinning:
17. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie to je zamknute v skrini. :grinning: :grinning:
17. mar 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ty to dobre ukryvas.:slight_smile:
17. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti neblazni :grinning:
mywiel dobra otazka od montiky, ze kupujes vsetko ruzove to je logicke ze baba :grinning:
Uz sa tesim ako si budem obliekat svoju babiku... :grinning: najprv som chcela chlapca, ale teraz som rada, ze to bude dievcatko. :grinning:
no dobre babule idem ja umyt podlahy ale za dvadsat minut som tu. takze nie ze stihnete zmiznut vsetky
17. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela naprv babu a bola a teraz som chcela chalana a je :grinning: super nahodicka, sme happy vyskusam si to aj to
17. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok monti utekaj ja sa idem zatial najest, a podlaha je dobra udrzuje postavu :grinning:
17. mar 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne vyskusat treba oboje. Ja by som chcela potom asi este 2 chlapcov, alebo este 1 chalan a 1 dievca. :wink: Moja svagrina ma dve holky 3 a 7 rokov a chlapca 5 rokov, a teraz caka 4te babo, len dufam, ze to nebudu dvojicky :grinning: , lebo raz uz potratila dvojicky, takze je mozne ze bude mat znovu, uvidime...
17. mar 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, klobuk dole v dnesnej dobe :grinning: ale ja kebyze mam babu ,tak susame dalej.
17. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no veru a ked ich umyvam pomaly kazdy den.:slight_smile: hm to by mi mohlo ostat len tych takmer +5 kg navyse. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja idem didi dobru chut. a mywiel ta tvoja svagrina sa ma tolko deti by som chcela aj ja.:slight_smile: tak ja uz naozaj bezim
17. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok