Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
17. mar 2008

mnam ake dobroty vari, ja to milujem, tu taku mliecnu??

montinka
17. mar 2008

no tekvicovy privarok. ja som to ako decko nemala rada ale teraz uz hej. no dobre idem ja so psickom. tak ahoj zajtra a dobru noc a uz sa nerozculuj a nekric na Taminku ahoj

dididi30
17. mar 2008

ozaj sranda ze ste ivana a ivan 😀

dididi30
17. mar 2008

ok uz aj ja som sa chystala odist....neboj uz je to ok 😉 maj sa pekne papa...a ozvy sa ..

montinka
17. mar 2008

ozvem neboj dufam ze zajtra skor. No veru Ivana a Ivan a on este ze deti pomenujeme po nas, no to urcite. tak ahoj

mirka8429
18. mar 2008

monti didi ste tu?

dididi30
18. mar 2008

dobre ranko, kto je tu?? 😀

mywiel
18. mar 2008

Monti vies ze papua uz nie je tehulka? Je to smutne, uz nie je medzi nami julovkami... ☹ 😢

dididi30
18. mar 2008

mywiel, co sa stalo sakrus sak bola tak daleko! ☹

mywiel
18. mar 2008

Mala zle vysledky z amnio... 😢 ☹ ☹

stankatt
18. mar 2008

Babenky je normalne ze v 21tt nemam pohyby? Aj sa mi zdalo ze ano, ale vcera a dnes vobec nic... 😠

mywiel
18. mar 2008

Stankatt normalne, ked si prvorodicka mozes ich mat az od 22tt. 😉

dididi30
18. mar 2008

myw......juj to mi je luto...a myslis,ze to musi dat vonku?? ze to je az take hrozne???
stantat....pohoda, urcite ich cits, len o tom nevies a mozno babo vela haja ....neboj 😉

mywiel
18. mar 2008

Ci si ich uz citila a teraz nic? Vies ani ja necitim kazdy den, po 24tt su tie pohyby silnejsie a aj pravidelnejsie, babo spi aj 20 hodin. Niekedy pomaha sa najest a lahnut si na chrbat, prisun energie ho niekedy zobudi. 😀

stankatt
18. mar 2008

dik moc, lebo som z toho nervozna... pred 2 tyzdnami som bola u dokyho a srdiecko krasne bilo... Len tie pohyby... Sestra vravela, ze sa nemam moc sledovat.. Jej sa hovori ked ma 3 deti...

mywiel
18. mar 2008

Didi ked vynde amnio zle tak je mala sanca, ze babo je v poriadku... ☹

mywiel
18. mar 2008

Stankatt ak po 22t nic nebudes citit tak to povedz dokimu, ale ked srdiecko bilo je to ok, v knihach pisu, ze kludne to zacina az v 22t prve pohyby, takze ziadny stres, neboj.

dididi30
18. mar 2008

myw...to veru hej, no asi to tak ma byt 😒
stankat...to mas pravdu, to aj moja lekarka mi vravela,ze nemam ani na net chodit,ze aj to mi zvysuje tlak a nemam moc rozmyslat a najst si nejaku robotku doma, lebo potom si vela namyslam, no ale sak ona nevie ake su zeny citlive a myslia na vsetko 😒 ....neboj bude to ok...takze pozitivna energia je vonku, utekaj si nieco pekne pre babo kupit. 😉

stankatt
18. mar 2008

asi bude babo po mne- trosku lenive na pohyb...
Babenky co si myslite o 3D? Doky vravel, ze pri tom sa zvysi teplota babatka az o 2 stupne 😒 , vraj ako by mi bolo keby mi niekto zvysil teplotu na 40.... Tak neviem...

mywiel
18. mar 2008

Stankatt mi 3D ani nechceme je to biznis a babo sa aj tak podoba len na 70% takze naco radsej sa nechame prekvapit ked sa narodi. 😀

dididi30
18. mar 2008

stankat.......ja to nemam ani si nedam, lebo tu v anglicku chcu za to nehorazne peniaze..ale vyskusaj, sak vela bab si to dava, je to na tebe 😉

dididi30
18. mar 2008

mywiel tak veru , to je biznis....sak viem ako vyzeram aj moj muz tak naco za to platit 😉 dcera je po muzovi, syn bude po mne, jasne ako facka 😀 😀 😀 😀 😀

mywiel
18. mar 2008

V dnesnej dobe su uz take vymozenosti co nase mamy nemali, ale vela veci mi pride zbytocnych a je fakt, ze sa potom vkuse pozorujeme. Ja radsej necham babo v klude rast v teple bruska nie ho vkuse vyrusovat. 🙂

stankatt
18. mar 2008

Ja som sa hned odhlasila. Ale preto ze som nechcela ist na dva velke ultrazvuky behom tyzdna.. Tak som si povedala, ze tam pojdem az ked nebudem spokojna s tym prvym...Ale je to dost o prachoch. Doky to povedal pekne: je to len atelierova fotka... S poriadnym vysetrenim to nema nic.

mywiel
18. mar 2008

Presne tak, pozri si moj album mala si cmulala palcek a to mi stacilo vidiet nepotrebujem ziadne 3D. 😀

dididi30
18. mar 2008

widis a netreba sa cudovat anglicanom,ze nechcu do vyvoja dietata zasahovat nakukanim do vnutra, cez krv sa da zistiti vela veci, staci nejake nizsie alebo vyssie hladiny a uz vedia ,ze je to dobre alebo zle a naco sa znepokojovat a stale si nechat rozdvarat susku a robit opicu lekarom....priroda je fajn. 😉

montinka
18. mar 2008

ahoj uz som tu boze mywiel to je hrozne. viem co preziva.☹ to uz vobec nechodi na konika ci ako? ale ved ona uz bola v ktorom tyzdni? ahoj didi

dididi30
18. mar 2008

ahoj monti, no ze si sa ukazala 😒 😀

montinka
18. mar 2008

ja? ja som tu uz dlho to ty si sa neukazala. 😒 🙂

dididi30
18. mar 2008

no ja som tu bola rano a ty nic 😎 ozaj tak co je vlastne s tou babo co prisla o babo ci nie?? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre