Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
26. mar 2008

cafte

montinka
26. mar 2008

nazdarek ako?

dididi30
26. mar 2008

pohodicka, dnes som nadherne spala az na ten budik 😠 .....ozaj a ty uz nakupujes pre drobca viacej, ci si stale uveznena doma??

montinka
26. mar 2008

ja no uz nemam pnku ale zatial uz nekupujem chcem pockat ci mi nepovedia co to je. kebyze to je dievcatko tak by som kupila aj nejake male satocky.🙂 sice neviem ci moze mat male babo hole nozky a rucky cez leto. ale hadam hej. a tamarka ako? hm este zajtra idem strazit boooze budem musiet skoro vstavat lebopride mala skorej. hmmm hadam prezijem

dididi30
26. mar 2008

ale moze v lete satocky, sak tu ani moc dupacky deti nenosia akurat tak na spanie, ani perinky nepouzivaju hned ich oblecu do rifliciek a je to zlate 😀
tamarka v poho akrurat papa chipsiky 😀 trosku sme pocitali nejaku story a teraz oddychujeme...
no boze, ja vstavam o piatej rano a este budem mesiac, kym nepojdem na matersku, lebo sa mi nechce skor, to by som asi z nudy umrela

montinka
26. mar 2008

hm aj ja papam chipsiky.😀 hm zase priberem a napchavam sa nezdravym ale co uz. hm no ja by som piatej asi nevstala.🙂

mywiel
26. mar 2008

Ahoj Didi, ja uz sa neviem dockat kedy budem doma, ja si furt nieco najdem, uz lepim utz fotky do babatkovskeho albumu a zapisujem datumy utz tam je taka kolonka na to, ale lepim fotky rodokmenu, je to zlate a na dvere som vymyslela taku tabulku kde budeme davat fotky babatka bude tam aj jeho meno z drevenych pismeniek, no tie kupim az potom kedze manzel nesmie vediet. 😀

montinka
26. mar 2008

mywiel este stale netusi ze to bude dievcina? 😀

dididi30
26. mar 2008

monti len si daj, ak babu chuti 😀
ty uz lepis fotky?? no teda....ja som si kupila taky albumik ale to je cisto len na fotecky, tak ked sa narodi, nech mam pamiatku, lebo v pc je ine ako ked mas v albume......my zas mame taku nastenku a na nej od malej vytvory , sranda.....

mywiel
26. mar 2008

Nie monti netusi...
Ten album je super dam ho do albumu su tam krasne cierno biele fotky, a kolonky na vyplnenie uz pre narodenim... 😀

montinka
26. mar 2008

aj ja si chystam kupit album ale to az ked sa drobec narodi lebo skor sa tam neda pisat.

dididi30
26. mar 2008

myw to poznam to ma aj moja kamoska pri obidvoch detoch si tam vsetko zapisovala, je to pekne ale pre mna moc papierovaciek 😀 ja som asi nudna mamina 😒 ale co uz, aspon je somnou sradna 😀

dididi30
26. mar 2008

monti ale da, by si neverila kazdy mesiac tam opisujes aj s foteckou bruska 😉

mirka8429
26. mar 2008

caute baby...

myw no aj ja viem ze by sa nemalo do termalnych...jedna baba chcela ist a jej povedal ze nech na to rychlo zabudne..tak neviem...a ja som aj tak otvorena tak ja sa nekupem len sprchujem

monti ja sa tiez len sprchujem....

didi caau ta hej nuda ked tu niesme vsetky

mywiel
26. mar 2008

Mirka to asi zalezi ci mas rizikove tehu alebo ci si otvorena a tak, ja idem chodit na plavanie pre tehotne na pripravu pre porod a je to ok, uz sa tesim. 😉

dididi30
26. mar 2008

miri .....ja sa som sa do 26t aj kupala, ale uz sa len sprchujem, ale od 36 sa budem aj kupat aj sexovat, nech sa na porod pripravim 😀 😀

mywiel
26. mar 2008

Miri moj gynekolog ma 5 deti tak asi vie co robi, keby mi to zakal urcite by som nesla, ale na Slovensku by som asi do termalnych nesla ta hygiena asi nie je taka ako tu. 😒

montinka
26. mar 2008

didi a sexovat sa akoze nemoze stale? 😕 miri ahoj

mirka8429
26. mar 2008

myw no neviem...len hovorim co vravel tej babe..ale mozno ona mala nejaky problem..to neviem hehe ale plavanie v tehu je vraj dobre🙂

didi ja neviem ci mozem sexovat sak som teraz dobrala cipky a sa bojim ci tam este nahodou nemam infekciu a som otvorena zeby sa nepreniesla az hore k plodovemu obalu fnuuuk

monti ja som od zaciatku tehu sexovala normalne..a som pocula ze vraj ked je nejaky problem tak vttedy nemozes..ja uz neviem hehe

dididi30
26. mar 2008

myw ak sa citis dobre vo vode tak len bezkaj, ja nechodim, bo som leniva, a keby som isla tak si dam tampon a basta 😀
monti ale moze, ale ja sa bojim, ked niesom teraz kontrolovana zo spodu a som starsia a tvrdne mi pri tom brusko a nemam ani chut, takze tak, .....pri malej som od zaciatku do konca sexovala, teraz sa trocha bojim, ale snad to vydrzime 😅

mywiel
26. mar 2008
montinka
26. mar 2008

aha no tak super. idem ja drahy ide domov idem mu nachystat jest. majte sa pekne a pekny vecer vam prajem a potom dobru noc

dididi30
26. mar 2008

myw akoze v mojom?? sak sa mo moj otvara to akoze co je?? 😕

mirka8429
26. mar 2008

monti ahooj

didi no ja by aj chcela ale nemozem

dididi30
26. mar 2008

monti to tvoj je uz doma?? sak chodi len na vikendy nie?? ty si ale posluzna zienka, teda ja svojeho neobsluhujem, len ked mam naladu 🙂

dididi30
26. mar 2008

miri co by si chcela?? sexik??? sak sa da aj inak ako .... 😅

dididi30
26. mar 2008

jaj idem sa venovat malej bo otravuje, tak sa majte , dobru nocku 😀 😝

mirka8429
26. mar 2008

didi sak toto heeej..ale ja som chcela normalne hehe no majte sa krasne ked uz idete🙂

montinka
26. mar 2008

monti ano byva ale teraz po velkej nci beha iba po slovensku asi nie je robotu do zahranicia. a tak je doma no. ale ja som celkom rada.🙂 tak ahojte

mywiel
26. mar 2008

Ste si vsimli, ze sme tu len my stale tie iste? Ved v druhom trimestri musi byt viac bab...? 😒
No idem aj ja sa venovat manzelovi, tak pekny vecer.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre