Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mywiel
31. mar 2008

Aj ja... uz som popisala aj fotky. 😀

montinka
31. mar 2008

idem kuknut

montinka
31. mar 2008

inak myw ty mas tych veci dobre vela uz.a aj niektore dost velke.🙂 to je fajn sice aj ja mam

mywiel
31. mar 2008

No to vies za tu cenu sa neda odolat... 😉 a mam ruzove blaznovstvo. 😀

montinka
31. mar 2008

hm vsimla som si.😀 hm ho asi mat nebudem ak to bude dievcatko a ani modre ak bude chlapec hm ja mam neutralne.🙂

mywiel
31. mar 2008

Ja mam aj modre pre chlapca, ale to budeme musiet pockat na druhe... 😉 Ale mam aj par bledo zelenych a zltych veci.

montinka
31. mar 2008

vsak aj ja ved si videla v albume a co obleciem to aj dievcatku ak bude ved co kym je male komu to vadi?🙂 a zelena sa hodi aj dievcatku

mywiel
31. mar 2008

Presne zelena aj zlta aj oranzova. 😉

montinka
31. mar 2008

no veru a chlapciatku tiez podla. ved kym je malicke tak to je jedno no nie? vo vsetkom budu zlate

mywiel
31. mar 2008

Ja viem, ale ked ja som taka cukrikova mne sa dievcatka pacia v ruzovom co narobis. 😉 😀

montinka
31. mar 2008

vsak ja nic nevravim na tu tvoju ruzovu maniu.😀 ja iba konstatujem ze ja mam zatial neutral a ze to nevadi.

mywiel
31. mar 2008

Ved ked nevies tak velmi ruzove ani kupovat zatial nemozes... 😉 A co by si chcela?

mywiel
31. mar 2008

Dneska sa mi babo mrvi cely den... 😀 😉

montinka
31. mar 2008

aj mne uz asi tri dni v kuse.🙂 ale aspon ze v noci spinka.🙂 hm co by som chcela? nooo v podstate mi to je jedno len nech sa narodi a nic sa mu nestane ale v kutiku duse asi dievcatko

mywiel
31. mar 2008

Veru ved na prve dieta je to jedno ak planujes este potom dalsie... 😉

montinka
31. mar 2008

hm no v podstate je druhe ale toto je uspesne. a vlastne prve co sa narodi ale ja ratam aj to predtym nemozem predsa na neho zabudnut

mywiel
31. mar 2008

To je jasne, ze nie, viem si predstavit, moj brat zomrel ked mal 4 mesiace na srdcovu vadu, zaspal a uz sa nezobudil a to si mama myslela, ze je to zdrave dieta, vtedy utz neexistovali. ☹

montinka
31. mar 2008

aj moj brat somrel ale ked mal styri roky. hm no asi aj to patri k zivotu ale nemuselo by

mywiel
31. mar 2008

S tym sa neda uz nic robit, nastastie nie som jedinacik... 😉 A tebe sa to stalo v kolkom tyzdni a vies preco ak sa mozem spytat...?! ☹

montinka
31. mar 2008

hm nemam ani sajnu a v tretom mesiaci.

mywiel
31. mar 2008

Nebrala si lieky, niekedy je to ked si chora... ale hlavne ze teraz si v 25t no nie? 😉 😀

montinka
31. mar 2008

hm brala som reduktu lieky na chudnutie ale hned ako som zistila ze som tehu prestala som. myslis ze to bolo tym? hm nakoniec je to moja vina. ☹

mywiel
31. mar 2008

Nie nie je to tvoja vina, to moze mat vela pricin, ale som pocula, ze lieky su jednym z nich, lenze ved si ani nevedela ze si tehu takze aj tak by si tomu nezabranila, nesmies si to vycitat to nemusi byt v tom.

montinka
31. mar 2008

vies kym som nesla k dokimu na prehliadku vsetko bolo ok s tymi zrkadlami mi zachytil o krcok a ked som sa vratila domov uz som trochu krvacala ale potom to preslo a o par dni neskor mi doktorka na stitnej pomackala brucho ci je citit uz maternicu( neviem co jej bolo do toho) a na druhy den bolo po babatku.

mywiel
31. mar 2008

No to sa uz nedozvies, netrap sa tym, teraz si tehulka uz ti nic nehrozi najhorsie mame za sebou. 😉

montinka
31. mar 2008

hm veru nedozviem ale uz mam noveho a lepsieho doktora a je dobre.🙂 a babatko je zatial zdrave a je mu dobre

mywiel
31. mar 2008

Moja svagrina potratila dvojicky a ma 3 zdrave deti a teraz uz caka 4te babo. 😀 Len aby to zase neboli dvojicky... 😀

montinka
31. mar 2008

hm super aj ja chcem tolko deti
teda chcela som uvidime co bude.🙂

pipinka82
31. mar 2008

Ahojte Mywiel nevieš náhodou že do lietadla v akom mesiaci tehotenstva nepustia.V máji by som chcela íst do Prahy ku kamoške lebo vlakom je to dlhá cesta a takto to je kratšie takže neviem!!!!

mywiel
31. mar 2008

Myslim ze od 36t, ale to zalezi od kazdej spolocnosti, pozri na internete spolocnost ktorou letis tam by to malo byt napisane v podmienkach pre pasazierov. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre