Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
31. mar 2008

no didi hadam budes mat pravdu s tym dievcatkom.🙂 hm aj dnes som sa nechala uniest a pokupila dalsie veci ale uz nejdemkupovat pokym nebudem vediet co to je lebo ak to bude dievcatko chcem kupit aj sukienky.

dididi30
31. mar 2008

monti ked budes vediet co to je, tak sa nezastavis 😀 ja som si stale myslela,ze co ja nakupim pre chlapceka a uz tolko toho mam,ze hruza....
nero...ja som kedysi chodila za malou a zdvyhala hracky, teraz to uz nerobim, upracem ked zaspi a niekedy to necham na tatina a je 😀

montinka
31. mar 2008

a aj vy mate pekne vecicky. joj este tolko veci musim kupit. akurat som zistila ze este nemam ani tu osusku ako ti didi a aj ten spaci vak som chcela joooj to bude este nakupovania. ozaj idete kupovat aj ten kontrolor dychu?

neroriso
31. mar 2008

didi dobry napad nechat na polovicku 😀😀 mne nehrozi aby som vsetko upratovala neskor...

montii ja mam v albumoch len tretinku veci mne sa nechce fotit...a ten kontrolor dychu my budeme mat na 200% ale kedyx to entusiim

dididi30
31. mar 2008

ano osuska sa ti zide, aj ked bude v lete teplucko tak ho mozes na nu ulozit , miesto perinky aj na kupanie a tak...spaci vak mam uz aj dva, kupujem vacsie,lebo malinke moc nebudes pouzivat, ked bude v perinke, v perinke vydrzi tak 3 mesiace a potom sa zacne vykopavat, tak ten vak je fajn, neodkope sa 😀
ten monitor nebudemu kupovat, lebo bude babo spat pri mne a ja budem dobry monitor 😀 teda kontrolor dychu

montinka
31. mar 2008

aj ja rozmyslam len to si dobre plasneme po vrecku. 😒 ale co neurobim pre drobca vsak?

dididi30
31. mar 2008

no ved preto treba monti nakupovat pomalicky, lebo naraz je toho vela,,,
nero ako si to myslela,s tym upratovanim??

montinka
31. mar 2008

hm ale ja chcem taku osusku s kapuckou. hladala som na nete nenasla som hadam najdem v obchode. no akoze aj ja pri detoch poriadne nespim iba driemem a kontrolujem pocas noci ci dychaju ale neviem to boli deti iba na strazenie a bojim sa ze budem taka unavena ze cez noc tvrdsie zaspim. tak asi pre istotu no

neroriso
31. mar 2008

didi ja som leniva..ja keby osm nemala pri sebe rodinu tak u nas doma sa potkynas na haldach rozhadzanych siat atd. uz teraz to je tak neviem si predstavit ked bude mimi vecsie..

monti kontrollory sa daju najst aj kvalitne a lacne🙂

montinka
31. mar 2008

a co mate inak nove?

dididi30
31. mar 2008

monity ja mam len take s kapucnami...skus v h&m alebo v tescu cheroke......monti to je len sila zvyku, na zaciatku budes sledovat potom to prejde...nasa spavala do teraz s nami a dobrec bude tiez a ani raz sme ju nepripocili a stale kontrolovali 😀

dididi30
31. mar 2008

nonti, vo stvrtok mam sono tak dam vediet....
nero jaj tak, no ani ja niesom nadsena ale musim, bo by sme za podkynali o hracky

neroriso
31. mar 2008

didi ved prave ked musis tak musis 🙂

baby ja si padam ossychnut 🙂 bru noc

dididi30
31. mar 2008

nero ahoj, dobru nocku

montinka
31. mar 2008

didi a ja mam vo stvrtok poradnu a test na cukrovku tak aj ja dam vediet. a vdaka v tom tescu skusim pozriet ved tam maju vselico. 🙂 aj tie spacie vaky som tam minule videla hm osusky som zabudla kuknut

dididi30
31. mar 2008

ja mam jedne spaci vak z tesca, takze na to ze som v anglicku mam rovnaky vak ako vacsina bab zo slovenska, ale som rada 😀

montinka
31. mar 2008

hm no aj ja som tam videla taky bezovy ale mne sa zdal moc velky sice babo v tom spi dost dlho nie? tak vacsi sa zide pri tom ako bude rast. ahoj nero a dobru noc

montinka
31. mar 2008

didi aj ty si uz odisla?

dididi30
31. mar 2008

sak kuni do mojho albumu, taky s mackom aj podbradnicky aj dupacky su k tomu aj osusku som si k tomu kupila..a velkost nevadi, aspon sa moze natahovat a zide sa ti, lebo sa ti neodkope ako pod paplonikom a nemusis ho kazdu chvilu prikryvat....

montinka
31. mar 2008

ano taky podony len si uz nepamatam aky bol navrchu obrazok.🙂 hm kupim si ho aj ja budeme mat nieco rovnake.😀

dididi30
31. mar 2008

no to sa tesim, sranda.....a kup si aj tu osusku k tomu, je s kapucnickou

montinka
31. mar 2008

ak ju najdem tak tomu ver ze si ju kupim ved ju stale zhanam 🙂

dididi30
31. mar 2008

uz mas aj nejake cumliky a flasky?

montinka
31. mar 2008

ano mamina kupila taku velku darcekovu flasu a v nej boli velka flaska.mensia flaska,cumlik,nahradny cumel do flasky a dve hracky. potom este odfotim 😉

dididi30
31. mar 2008

tak to je teda hej....ja tiez mam, len som si kupila taku sterilizovacku a v nej boli dalsie flase,tak ich mam az moc....dam segre nevadi....
a co postielka a kocik?

montinka
31. mar 2008

to este nemam chcem pockat kym budem vediet co to je a postielku chcem kupit az ked budeme mat bytik aby sme ju nemuseli stahovat z bytu do bytu

dididi30
31. mar 2008

jaj takze ratas, ze do vtedy budete mat byt?? a uz mate nieco vyhliadnute?

mywiel
31. mar 2008

Monti ja mam kontrolu dychu je to dobra vec, keby to moja mama mala mozno by brat bol este, tu.. 😒

montinka
31. mar 2008

moja vtedy take veci neboli ale aj ja si to kupim istota je istota

dididi30
31. mar 2008

myw to vazne?? hm ja to veru nemam ani nejako nechcem, lebo aj ak sa budem kazdu sekundu budit a babo musi spinkat na boku pre pripad zvraciek...treba byt aj tak v strehu, lebo mozes tak tvrdo zaspat ,ze ani ten kontrolor nebudes pocut, takze je to zajedno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre