• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
no didi hadam budes mat pravdu s tym dievcatkom.:slight_smile: hm aj dnes som sa nechala uniest a pokupila dalsie veci ale uz nejdemkupovat pokym nebudem vediet co to je lebo ak to bude dievcatko chcem kupit aj sukienky.
31. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ked budes vediet co to je, tak sa nezastavis :grinning: ja som si stale myslela,ze co ja nakupim pre chlapceka a uz tolko toho mam,ze hruza....
nero...ja som kedysi chodila za malou a zdvyhala hracky, teraz to uz nerobim, upracem ked zaspi a niekedy to necham na tatina a je :grinning:
31. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj vy mate pekne vecicky. joj este tolko veci musim kupit. akurat som zistila ze este nemam ani tu osusku ako ti didi a aj ten spaci vak som chcela joooj to bude este nakupovania. ozaj idete kupovat aj ten kontrolor dychu?
31. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi dobry napad nechat na polovicku :grinning::grinning: mne nehrozi aby som vsetko upratovala neskor...

montii ja mam v albumoch len tretinku veci mne sa nechce fotit...a ten kontrolor dychu my budeme mat na 200% ale kedyx to entusiim
31. mar 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano osuska sa ti zide, aj ked bude v lete teplucko tak ho mozes na nu ulozit , miesto perinky aj na kupanie a tak...spaci vak mam uz aj dva, kupujem vacsie,lebo malinke moc nebudes pouzivat, ked bude v perinke, v perinke vydrzi tak 3 mesiace a potom sa zacne vykopavat, tak ten vak je fajn, neodkope sa :grinning:
ten monitor nebudemu kupovat, lebo bude babo spat pri mne a ja budem dobry monitor :grinning: teda kontrolor dychu
31. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja rozmyslam len to si dobre plasneme po vrecku. :unamused: ale co neurobim pre drobca vsak?
31. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto treba monti nakupovat pomalicky, lebo naraz je toho vela,,,
nero ako si to myslela,s tym upratovanim??
31. mar 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ale ja chcem taku osusku s kapuckou. hladala som na nete nenasla som hadam najdem v obchode. no akoze aj ja pri detoch poriadne nespim iba driemem a kontrolujem pocas noci ci dychaju ale neviem to boli deti iba na strazenie a bojim sa ze budem taka unavena ze cez noc tvrdsie zaspim. tak asi pre istotu no
31. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som leniva..ja keby osm nemala pri sebe rodinu tak u nas doma sa potkynas na haldach rozhadzanych siat atd. uz teraz to je tak neviem si predstavit ked bude mimi vecsie..

monti kontrollory sa daju najst aj kvalitne a lacne:slight_smile:
31. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co mate inak nove?
31. mar 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monity ja mam len take s kapucnami...skus v h&m alebo v tescu cheroke......monti to je len sila zvyku, na zaciatku budes sledovat potom to prejde...nasa spavala do teraz s nami a dobrec bude tiez a ani raz sme ju nepripocili a stale kontrolovali :grinning:
31. mar 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nonti, vo stvrtok mam sono tak dam vediet....
nero jaj tak, no ani ja niesom nadsena ale musim, bo by sme za podkynali o hracky
31. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ved prave ked musis tak musis :slight_smile:

baby ja si padam ossychnut :slight_smile: bru noc
31. mar 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero ahoj, dobru nocku
31. mar 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi a ja mam vo stvrtok poradnu a test na cukrovku tak aj ja dam vediet. a vdaka v tom tescu skusim pozriet ved tam maju vselico. :slight_smile: aj tie spacie vaky som tam minule videla hm osusky som zabudla kuknut
31. mar 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jedne spaci vak z tesca, takze na to ze som v anglicku mam rovnaky vak ako vacsina bab zo slovenska, ale som rada :grinning:
31. mar 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no aj ja som tam videla taky bezovy ale mne sa zdal moc velky sice babo v tom spi dost dlho nie? tak vacsi sa zide pri tom ako bude rast. ahoj nero a dobru noc
31. mar 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj ty si uz odisla?
31. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak kuni do mojho albumu, taky s mackom aj podbradnicky aj dupacky su k tomu aj osusku som si k tomu kupila..a velkost nevadi, aspon sa moze natahovat a zide sa ti, lebo sa ti neodkope ako pod paplonikom a nemusis ho kazdu chvilu prikryvat....
31. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano taky podony len si uz nepamatam aky bol navrchu obrazok.:slight_smile: hm kupim si ho aj ja budeme mat nieco rovnake.:grinning:
31. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sa tesim, sranda.....a kup si aj tu osusku k tomu, je s kapucnickou
31. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ju najdem tak tomu ver ze si ju kupim ved ju stale zhanam :slight_smile:
31. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mas aj nejake cumliky a flasky?
31. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mamina kupila taku velku darcekovu flasu a v nej boli velka flaska.mensia flaska,cumlik,nahradny cumel do flasky a dve hracky. potom este odfotim :wink:
31. mar 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je teda hej....ja tiez mam, len som si kupila taku sterilizovacku a v nej boli dalsie flase,tak ich mam az moc....dam segre nevadi....
a co postielka a kocik?
31. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to este nemam chcem pockat kym budem vediet co to je a postielku chcem kupit az ked budeme mat bytik aby sme ju nemuseli stahovat z bytu do bytu
31. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj takze ratas, ze do vtedy budete mat byt?? a uz mate nieco vyhliadnute?
31. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monti ja mam kontrolu dychu je to dobra vec, keby to moja mama mala mozno by brat bol este, tu.. :unamused:
31. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vtedy take veci neboli ale aj ja si to kupim istota je istota
31. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw to vazne?? hm ja to veru nemam ani nejako nechcem, lebo aj ak sa budem kazdu sekundu budit a babo musi spinkat na boku pre pripad zvraciek...treba byt aj tak v strehu, lebo mozes tak tvrdo zaspat ,ze ani ten kontrolor nebudes pocut, takze je to zajedno
31. mar 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok