Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
1. apr 2008

monti ok🙂

montinka
1. apr 2008

inak ako sa vam dari miri?

mirka8429
1. apr 2008

monti kujeeem 🙂 ako sa mas inak..co nove

mirka8429
1. apr 2008

monti no ...ta celkom v poho...v piatok mam ist k dokimu...a som sa arozhodla ze si asi diplomovku prelozim

montinka
1. apr 2008

hm no iba albumy mam nove ale tie si uz asi videla ja idem k dokimu vo stvrtok dufam ze ma bude zase stresovat ze mam velke brucho

mirka8429
1. apr 2008

monti..nevidela..az idem kuknut 😉

montinka
1. apr 2008

tak kukni.🙂

mirka8429
1. apr 2008

monti jeej peknee..nemas velke brusko..take normalne...zato zomna sa muz smeje ze mam kazdym dnom väcsie 🙄

montinka
1. apr 2008

ale joj mne sa smeje od zaciatku ze som tucko. joj. 🙄

mirka8429
1. apr 2008

monti nieee...hehe ja som malinka a teraz este aj brucho mam hehe sranda

montinka
1. apr 2008

vsak aj ja som mala ved si videla. hm no nech si vravia co chcu mi vieme preco mame bruska lebo tam mame domceky pre drobcov.

mirka8429
1. apr 2008

monti..presne..pekne povedane hehe...domceky..ake zlate 😀

montinka
1. apr 2008

no prechodne domceky.😀

montinka
1. apr 2008

inak kde si kupila tu tvoju osusku z albumu?

mirka8429
1. apr 2008

monti...v ke v tescu🙂

montinka
1. apr 2008

hm super takze pojdem hladat do tesca aj dida mi pisala ze mam skusit tam lebo neviem ju najst. mas len jednu ci viac?

mirka8429
1. apr 2008

monti..len jednu som kupila..lebo som kupila aj obycajne plienkove osusky

mirka8429
1. apr 2008

monti idem na chvilu off lebo sa musim prejst..drobec strasne vystraja..potom pridem paa

montinka
1. apr 2008

dobre tak ahoj a prijemnu prechadzku

pinco
1. apr 2008

Ahojte, ako sa mate? Monti, ake mas zlate brusko 🙂 Mozno trosku vacsie, ale no a co. Vsak tam mas drobca, nie? Tak nech ma aj priestor na pohyb 😀
Ja som bola vcera na 3D, tak ideme mat dievcatko 🙂 Este stale tomu dako neverim, lebo ja som si bola na 100% ista, ze to bude chlapcek. Ale ved to je jedno, len ma zradil moj materinsky instinkt 😀

montinka
1. apr 2008

ahoj pinco. vdaka.🙂 no ved aj ja vravim co koho po tom ake mam velke brusko. aj tak tam mam drobca a asi ma vacsi bazenik lebo asi mam viac tej vody. hm mas aj fotky v albume z 3D sona?

dididi30
1. apr 2008

cafte no uz som tu 😀 ozaj baby neviete, preco pred sonom treba vypit liter vody??

montinka
1. apr 2008

hm didi aj mne kazali prist minule s plnym mocovym mechurom. a kym ma vzali veru prazdny nebol.🙂 podla sa asi potom drobec malo vrti alebo co

dididi30
1. apr 2008

no ja neviem ja som ani pri jednom nevypila tolko a nic mi nevraveli, teda si nevsimli.....ani teraz nebudem, co sa mam dostat, ked bude mi na brusko tlacit 😀

montinka
1. apr 2008

aha pinco az teraz som si vsimla ze ty nemas album,tak nic teda. 😅 ale mohla by si si urobit ked som sa uz aj ja odhodlala

montinka
1. apr 2008

no ved aj ja som tam isla preto s prazdnym. ved by som sa pocikala ked mi tlacil na brucho. Ako sa ma Tamarka?

dididi30
1. apr 2008

no som sa dopocula,ze to je preto,aby bolo babo dobre vidiet, hm to je co?? ale ja som mala napoly prazdny a aj tak ho bolo vidiet

dididi30
1. apr 2008

tamarka vystraja, dnes si pricvikla prstiky...... : ☹ chutiatko.

montinka
1. apr 2008

cooo to fakt. hmmm zeby preto nebolo vidno co to je? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre