Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

pipinka82
3. apr 2008

No ahoj...... 🙂 predsa niekto????? Ako sa máte dneska 🙂

dididi30
3. apr 2008

ahoj no vyborne dakujem a ty??.ja som bola na sone drobcek ma 1422 tak akurat, som rada, lebo si mysleli,ze nerastie a on rastie k svetu 🙂

mirka8429
3. apr 2008

didus tak ta zbytocne nastrasili..

mien neublizia ti...pri pôrode to pomaha vytalcit male von

monti no v pohode,,len ma pali zaha dost a bolesti mam...aj take prepichovanie

dididi30
3. apr 2008

no sak to, zbytocne, 😠
monti kde si??

mirka8429
3. apr 2008

didi ale hlavne ze je vsetko ok http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

si kukni tuto stranku tam mas vysvetlene tie tyzdne...a mesiace...ako to lekari pocitaju

dididi30
3. apr 2008

ja viem tam som bola, malo by mat okolo 1500g, takze je to v poho a pripadne dochylky su mozne, takze parada, nechcem velke dieta 😉

dididi30
3. apr 2008

inac s tou kavou to nejako prehanaju,aj s alkoholom, no akoze by som nemala nic 😠 vobec si to nevsimam, zas na oslave si dam za jeden a co, kavicku tiez si dam, nebudem sa obmedzovat 😠

mirka8429
3. apr 2008

didi ale ja si dam aj kavu aj colu aj alko ale len v miere...taky liker kus alebo vinko 2 dc to je v pohode..aj lekar vravel

dididi30
3. apr 2008

no dak hej, neviem naco to pisu, potom su niektore baby z toho namako 😅

miskakiska
3. apr 2008

Ahojte len by som sa chcela spytat co mozu narobit stresy v tehotenstve a obcasny plac zatial nic ine nezazivam s mojim zevraj manzelom.Dnes som vybuchla a povedala som mu ze do 24 tt mozem tehotenstvo ukoncit tak ze ma na to este par tyzdnov tak nech sa rozhodne co vlastne chce lebo ja uz mam toho plne zuby.Dididi30 ked si v tom zahranici ako chodis domov lebo mala by som ist v lete na dovolenku lietadlom ale nejak neviem ci je to vhodne hlavne pristavanie.

mywiel
3. apr 2008

Miska mna zas nasrala dnes sefka, hlada co mi vycitat aj ked je to neopodstatnene, neznesiem kritiku ktora nie je spravodliva, tiez som dnes citila, ze to vo mne stupa ako sopka az som bola sama zo seba prekvapena, ze som na nu zvysila hlas a to robi len preto lebo mi nechce platit matersku a to u nej robim 4 roky uz! Este si to s nou vybavim lebo nemienim sa takto s nou natahovat kym porodim. 😉

mien
4. apr 2008

miskakiska, neboj aj ja som niekedyy nahnevaná na manžela, ale také by som nepovedala, že si môžem prerušiť tehotenstvo, veď 24tt je už 6 mesiac, dúfam, že sa ti polepší, možno, že sa bojí aj on, neviem ako bol pripravený na príchod die´tatka, možno, že sa bojí viac ako ty

dididi30
4. apr 2008

misi, tak my chodime na dovolenku na aute, takze lietadlo nehrozi a ja uz v lete budem mat porodene takze pohodka 😀 veru aj mna sem tam moj muz rozculi, ako keby ma nechapal ci co, no ale sa povadime a hned je ok, takze tiez pohodka 😀 a este v robote tiez mi pridavju viac a viac, takze uz len 3 tyzdne a papdam, nech si tam zhniju, hnidy 😝

pipinka82
4. apr 2008

Ahojte dnes som bola u dokiho a je všetko v naj naj pohode a dnes som sa objednala na 3D ultraz.a hned mi dali termín na 18.apríla takže sa velmi teším na to 🙂 konečne ho budem vydiet celého a krajšie to je než obyčajný ultraz. 😎

mirka8429
4. apr 2008

didi ahooj ja som dnes bola u pôrodnika..povedal ze to uz vyzera na pôrod ze placenta je uz taka aj krcok...a v stredu mam ist a pre istotu aj veci mam doniest ak nahodou...a ak nie streda tak ale na dalsi tyzden urcite 😖

monti a ty ako?

dididi30
4. apr 2008

no hej veru, tak sa priprav, hlavne psychicky 😉
ozaj co je s monti, iba na azetku byva aj to len odpise a nic viac...
pipi no mne sa na tom 3Dnezda nic krajsie, take bezove babo, ja som si to nedala ani nedam, to je len taka komercia......ale ak sa tesis ak to je fajn 😉

mirka8429
4. apr 2008

didi neviem ale davno som s nou nepisala...ja s nou pisem len tu..na azete nemam nick...no hej psychika bude potrebnaaa 😖

montinka
4. apr 2008

ahoj didi nic so mnou nie tu som lenze vzdy ked som tu som tu sama a vy pridete az ked sa z nudy odpojim.ale ubezpecujem ta ze zijem a dycham 😉

mirka8429
4. apr 2008

monti ahooj...akurat sa chystam kus oddychnut..ktovie aka bude zas noc...si citala ze ja uz mozno na dalsi tyzden poletim?

montinka
4. apr 2008

este nie ale aj k tomu sa dostanem. hm potom mi napis sms hm? a neboj sa vsetko bude ok uvidis. teda tesim sa aj za teba ze uz budes mat drobceka v rukach 😉

dididi30
4. apr 2008

tak to je dobre minit.........konecne sme sa stretli ale musim ist bo mala chce kukat rozpravku....tak zatim papa, budem tu tak za hodinku, dve ak tu budete 😉
miri caf........drz sa........

montinka
4. apr 2008

ahoj didi a prijemne pozeranie rozpravky. 🙂 hm zase tu budem sama. no nevadi hadam tu este budem ked sem pridete

dididi30
4. apr 2008

si este tu??

montinka
4. apr 2008

som. 😀

montinka
4. apr 2008

hm ty tu nie si?

dididi30
4. apr 2008

ano som, kukam porody 😀

dididi30
4. apr 2008

mala nekuka dvd bo to neviem spustit, .......oprala som si vecicky pre drobca a uz sa vonku susia, no neviem ci ich necham do rana, bo ma prsat......dnes dosla segra zo sk ,tak mi doniesla cajik pre tehotne a kopec papanice, mnam...

dididi30
4. apr 2008

a ozaj videla si moj album?? mam tam nove foto 😉

montinka
4. apr 2008

hm kuknem. joj ja uz radsej porody nepozeram minule ma potesila ta baba co k nej chodim strazit tu malu ze sa nemam bat zasivania ale samotneho porodu.a toho som sa vobec nebala . 😒

montinka
4. apr 2008

jej didi ta macikovska sofa je chutna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre