Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
12. apr 2008

ak bude vsetko dobre prebiehat a stihnu ti to dat kedy maju tak si to daj urcite....

mirka8429
12. apr 2008

didi ved hej...preto som sa pytala..

montinka
12. apr 2008

didid ale ved v nemocnici ti ani nedovolia velmi kricat. hm dychat sa ucime na tych cviceniach co som zacala chodit pri cvikoch nam vravi ako mame dychat a vraj to dychania uvolnuje aj krce.

dididi30
12. apr 2008

miri hej...niektore to nevedia bo im napr z dovodu chorobi meska a kym ten mendzes nabehne tak uz aj otehotneju ja neviem je to cudne......

mirka8429
12. apr 2008

monti ale to si na to ani nespomenies v tej chvili co si sa ucila..ehhe

mirka8429
12. apr 2008

didi hej..mas IP

montinka
12. apr 2008

miri vsak aj ja si myslim to ani nebudem vediet ako sa volam.😀

mirka8429
12. apr 2008

monti mozno ani ja 😀

dididi30
12. apr 2008

monti presne uvolnuje.....ano nedovolia ale hlavne ma vie dosrat ked niektore co este nerodili odsudzuju tie co rodili,ze sa hanbili kricat, ale oni si to zaziju ked im lekar povie ze ticho ani pipnut nemozes 😠
miri ale spomenies, bo ked mas potrebu tlacit a este nemozes tak predychavas velmi rychlo, ak ides tlacit tak dychas hlbolko a pomalsie ako ked sa chces z hlboka nadycnut a tlacis...

dididi30
12. apr 2008

ok idem kuk 😉
ale monti budes vediet....

mirka8429
12. apr 2008

didi ja sa toho bojim aby som vedela spravne ☹

dididi30
12. apr 2008

miri oni ti pomozu a povedia ti teraz rychlo predychavajte, teraz pomalsie atd..

montinka
12. apr 2008

miri nie si sama co sa boji toho ci bude vediet dychat. moja spoluziacka ked rodila a doktor jej povedal ze ma dychat tak na neho zhukla: A ako??? 🙂 ale neboj sa zvladla to a my to zvladneme tiez

montinka
12. apr 2008

ozaj miri krasnu postielku mas.🙂

mirka8429
12. apr 2008

did aha..no este ze tak hehe...

monti ved hej...snad hej...ale aj tak si to ani neviem predstavit..ja sa aj bojim aby som napriklad krc do nohy nedostala heh

montinka
12. apr 2008

ale miri tak hadam nie

mirka8429
12. apr 2008

monti dakujem 😀

montinka
12. apr 2008

ja som chcela tiez s baldachynom a tak ale videla som zltu ale bohvie ci ju este budu matked ju pojdem kupovat

mirka8429
12. apr 2008

monti tuto mi kupil muz hehe s mojou mamkou

dididi30
12. apr 2008

idem aj ja kuk tu postielku 🙂 ja mam svoju rozlozenu ale este je tam len madrac, lebo mala sa v nej rada hra a co by potom bolo s paplonkom ani nemyslim 🙂
ale babule porodite ani nebudete viediet ako 😉

montinka
12. apr 2008

fiha dobry vyber. hmmmkebyze poslem toho mojho urcite by doniesol iba postielku bez hniezda a aj bez baldachynu kam zmizla dida?

mirka8429
12. apr 2008

didi jak si to podarene povedala..co by potom bolo s paplonikom 😀

dididi30
12. apr 2008

miri pekna je ta postielka pekne navliecky.....my budeme bez baldachynu lebo mala ked zacala stat, tak ho na seba zvalila a nemam na to dobre spomienky, tak budeme bez 🙂 ale mame peknucku sadu, tak snad ked tu miri po porode nakuknes tak ju uvidis v albume 😉
monti tu som

mirka8429
12. apr 2008

didi no kedze je to nase prve tak muzik chcel aj baldachyn 😀

monti sa smejem ze bez hniezda 😀

montinka
12. apr 2008

ale ved tak sa volaju tie ochranne mantily po bokoch nie? 😕

mirka8429
12. apr 2008

monti hej...len sa smejem z toho ze chlapi..chapes 😀

montinka
12. apr 2008

aha no ja ze som uz trepla blbost 😀

dididi30
12. apr 2008

mirka jasne treba, ved je prve......ale ja pri tom druhom sa viac vyzivam ako pri prvom neviem mozno je to tym,uz mam nieco za sebou alebo preto ze je to posledne, viac uz nechcem 🙂

mirka8429
12. apr 2008

didi ved hej hehe

monti niee ja sa smejem ze posli chlapa niekam a co donesie 😀 bicykel bez kolies 😀

dididi30
12. apr 2008

monti nic si z toho nerob moj by urobil to iste a este by dodal,ze sak si nepovedala,ze aj niezdo do toho 😅 ale zas to hniezdo sme vyberali spolu a jemu sa pacilo farebnejsie, coz som rada.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre