Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

dididi30
13. apr 2008

tak sme spat, nakupila som si kopec sladkosti, mnam 😝

montinka
13. apr 2008

ahoj didi nejako rychlo si sa vratila

dididi30
13. apr 2008

motni ved aj ja som uz davno v tretom trimestri a vobec ma to netrapi, kde mam kamosky tam idem..... 😉 , ze?
a kam si zmizla?? 😕

dididi30
13. apr 2008

monti boli sme len v tescu a je to tu za rohom tak akutom rychlovka 🙂

montinka
13. apr 2008

ved tu som didi tu noved tam kde mam kamosky tak tam som a dostat sa do novej miestnosti a zapadnut tak ze ti aj odpisuju hmmm nie je lahke

dididi30
13. apr 2008

no ved to tazko sa niekde zapadne, ani nodpisu, ja mam s tym skusenost.....ale co zu mne je tu dobre , sem tam zajdem aj na treti trimester, ale ked ste tu tak som tu radsej 😉

montinka
13. apr 2008

ano tu sme uz zohrate. 😉 vsak aj ja sem tam zabehnem inam ale tak tu je najlepsie

dididi30
13. apr 2008

poslem ti ip

montinka
13. apr 2008

dobre

dididi30
13. apr 2008

dnes je drobec nejaky moc v pohybe, strasne sa roztahuje vsade.....a dole ma neuverilne picha, neviem preco ale mam pocit ,ze pojdem rodit skor, taka intuicia ci co, ale este teraz nemusim......
inak v noci som sa 2 krat zobudila na to ,ze spim na chrbte nechapem, pred tym som nemohla a hrozne mi to vadilo, teda malemu, ale on bol praveze kludny az som sa zlakla....asi sa salasi dole ci co 😨

montinka
13. apr 2008

hm no ja sa snazim na chrbte nespavat ale ked sa v noci prevalujem no tak sa to neda. hm idem sa najest potom pridem pockaj ma hej. ahoj zatial a ak ides aj ty tak dobru chut

dididi30
13. apr 2008

ok dobru chut, aj ja si daco dam, sak mam na vyber ako v zavodnej kuchyni 😀 pa zatim

montinka
13. apr 2008

hm didi ja by som si asi dala polievku a tu pizzu.🙂

dididi30
13. apr 2008

tak uz som sa aj ja najedla...dala som si ryzu s roztenkou a este aj 2 fasirky s horcicou 😀 na polievku nemam chut, od tedy som tehu, tak mi smrdi, aj pri malej mi smrdela, ale sam si na silu......zeleninov mozem hocijake.... pizzu sme zjedli na ranajky ale kusok mi ostal na neskor 😀
za chvilu si dame nanuk 😀

montinka
13. apr 2008

hmmm aj ja mam chut na zmrzku aj ja si dam.😀 hm mne praveze odkedy som tehu polievky neuveritelne chutia nechapem

montinka
13. apr 2008

inak mlada pani mate IP viete o tom?

dididi30
13. apr 2008

no aj mne chutia ale masova mi smrdi sa ani kura nejedavam, maximalne prsicka ale zbytok nic a to som lubila z polievky masko vyjedavat teraz to vyhadzujeme....aj zeleninu z polievky som jedavala teraz fut......ale zas zeleninove polievky a ked je zeleninka vsade len nie v polievke tak to zjem....ale aj dost sladkejho pojem, snazim sa take zdravsie, no ale stale sa to neda, aj chlebik jedavam len celozrnny a rano ked idem do robotky tak si dam cornflaces s jogrutom, lebo v tych corn je vela vitaminou a tie aj na sucho zjem, mne to chuti ked to tak chrumka aj mala to lubi......chipsy fuj.....

montinka
13. apr 2008

aj mne mnam. to milujem ale kebyze si ich dam na ranajky s jogurtom za chvilku by som bola hladna.😀

dididi30
13. apr 2008

no myslim,ze o 5 rano by ti to stacilo 😀 tam upratujem dve hodky a ked pridem domov tak si pripravim riadne ranajky alebo rovno obed 😀 a potom zas obed a potom ollovrant a uz na veceru len nejake ovocie ale sem tam urobim vynimku a dam si nieco poriadne 😀

montinka
13. apr 2008

aha no vsak aj to treba. hmmm drobec je uz zase hore

dididi30
13. apr 2008

moj teraz haja, ale za chvilu sa pojde najest bo som mu dala riadnu davku do jedalnicka 😀 ja aj viem kedy papa,ked sme boli na sone tak papal a zapamatala som si polohu 😀 bude to riadny valibuk, ale tusim sa zobudila aj moj a ide si dat obedik, alebo skontrolovat co ma na obed 😀 😀 😅

montinka
13. apr 2008

hm to janeviem kedy papa ale asi vzdy ked zacne kopat po obede nie?

dididi30
13. apr 2008

kto vie, sak maju samoobsluhu , daju si kedy chcu 😀

montinka
13. apr 2008

veru ano.🙂

dididi30
13. apr 2008

boze tak sme mali pekne a uz sa zatialho ako pred koncom sveta, fuj...tu nie a nie nad 12 stupnov, furt len okolo a v noci je biednych 3 stupnov , to na anglicku neznasama, ani pradlo si nemozem poprat 😠

montinka
13. apr 2008

hm hrozne ved tak operes a das na radiator

dididi30
13. apr 2008

joj to nemam rada to nieje ono a tolko pradla na riadiator to sa nepomesti a tu je tak vlhko v anglicku,ze aj dlho schne a potom to potuchne, tak len po troska periem...

montinka
13. apr 2008

hrozne je tam vobec niekedy tak super teplo?

dididi30
13. apr 2008

vies co v zime je tu prijemne ale inak casto prsi ale ked je len 25 uz je horuco ako u nas 35...to kvoli tomu morskemu vzduchu.....ale minule leto bolo hrozne, cele leto prsalo a maximalne 20 stupnov aj to pod mrakom...sak skoro nas vytopilo 😒 dufam,ze toto leto bude lepsie....sak som letneho ani moc nenakupovala pre drobca, len ked pojdeme na sk, bo sa nevyplati, ....

montinka
13. apr 2008

hm to ti teda verim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre