• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
diduska...ta ja uz mam dojem ze to moje je uz tak nizko..a tusim mi aj suska opuchla tam kde su chlpy...heh
14. apr 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, no dúfa, že sa mi už otočí dole hlavičkou na kontrolu pôjdem iba na budúci týždeň v pondelok ako to , že si nesexovala celú noc, aj ja žartujem
14. apr 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien a tvoje je zle otocene??mne sa môj maly otocil dolu hlavickou v 36tt tak neboj...
14. apr 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka vazne?>?? no aby si dnes nesla :grinning:
mien budes prekvapena ale urcite sa ti otoci,..moje je od sameho zaciatku dole hlavickou.....za mesiac moze klesat nenahnevam sa :grinning:
14. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja vlastne neviem ešte ako je otočený, lebo na kontrole som bola pred mesiacom vtedy mal hlavičku ešte hore a teraz pôjdem na budúci týždeň, tak uvidíme, ale ešte sa veľmi nebojím, lebo mám čas do toho 36 tt
14. apr 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus uz asi 3den ju taku mam...a to sa budim na strasnu bolest ani sa dotknut nemozem..heh...a to uz dajaky priznak?
14. apr 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien môj bol nozkami dolu do 30tyzdna..potom sa otocil hlavickou dolu ..lenze v 33tt sa zas otocil zle...nozickami dolu a uz som neverila ze by sa mohol otocit ..a v 36tt sa otocil..tak som bola rada...nebooj sa...urcite sa otocil dobre
:wink:
14. apr 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ja som nemala ziadne bolesti, vy to mate hrozne ale dnes ma boli cele brucho aj chrbat, asi som to prehnala, uz ani na dlhsiu prechadzku nemozem ist....
14. apr 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ďakujem potom vám dám vedieť
14. apr 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diduska no ja neviem..ani ake to je bez bolesti...to si mala dobre tehu...

mien drzime palceky..
14. apr 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mien daj si pozor, lebo od nasho tt mozeme kedykolvek porodit......
miri no hej zato teraz to mam vselijake, mam pocit ,ze si riadne uzijem bolesti a budem rodit skor
14. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi preco myslis ze skôr..aj ja som myslela ze skôr porodim a som este tu :grinning:
14. apr 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si mala komplikacie ja nemam a porodim skor :grinning:
14. apr 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus ved uvidime hehe :wink: dufam ze sexom sa otvori aj ta vnutorna branka hhe
14. apr 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tehulky to dnes ani jedna zvás sem nezavíta :slight_smile: vám je hej už sa to kráti aj ja chceeeeem :grinning: xixixi
15. apr 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , tu uz vazne nik nechodi :grinning:
15. apr 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru je to bieda :wink: ako sa máš????
15. apr 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa fajne, trosku unavena, boli sme s malou vonku bo bolo teplucko....
15. apr 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj ja som bola v meste s kamoškou zajtra sa už vracia do anglicka kde žije ešte že bolo fajn počko aj u nás :slight_smile:
15. apr 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipinka takze je tiez v anglicu ako ja? :grinning: veru nech si uzije lebo tu je nic moc pocasie, ako v aprili ale kosa, dnes bolo celkom fajn....
a ty sa mas ako?? babo poslucha??
15. apr 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslúcha a kokpá jedna radost :slight_smile: to je super a kde presne bývaš ona v slough meste bola som tam u nej na dovolenke je tam krásne a aj nákupi sú tam fajn cenovo... odtial ma zásobuje aj s vecičkami aj teraz my priniesla dačo :slight_smile:
15. apr 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš peknučké vecičky pokupované tam sa nakupuje jedna radost pri takých sale čo tam máte xixixi neviem či som to správne napísala xixixi aj tie fajne zlavy že kúpiš jednu vec a druhú máš zadara :grinning: a tie shopyngi super mne sa tam velmi páčilo a chystám sa tam ked malinký bude mat rok takže o rok na dovolenku do anglicka :grinning:
15. apr 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis aku mas dobru kamosku :wink:
no tu su nadherne veci od vydumu sveta, drobca mozes od narodenie obliect ako velke slecnu ci fesaka, a tie malinke rifle, boze neuvieritelne.....jasne prid,sak dobre nakupis, prides s prazdnou tasko a vratis sa s plnou :slight_smile:
15. apr 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aha kto prisiel. :grinning:
15. apr 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak dom ideme pozriet v piatok tak uvidime, lebo je na prerabanie, ale byvat sa v nom da uz aj teraz, len si neviem predstavit sa teraz stahovat... :angry:
15. apr 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no tak to je super. mozno ho aj vezmete. ved co nemusite sa hned stahovat ci chces?
15. apr 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak ho vezmeme tak hej lebo by sme platili dvojity najom, kde byvame a dom zaroven. :confounded:
15. apr 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som pridala moje brusisko do juloviek. :grinning:
15. apr 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti idem sa napapat..potom pridem
15. apr 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja uz letim na moj tehotensky kurz, zajtra idem prvy krat plavat. :grinning:
15. apr 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok