• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
no ved preto som napisala ze aj Ivan je byk,didi.:grinning:
19. apr 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcence opustim vas. idem s Montym aby som nesla moc neskoro tak ahojte a dobru noc potm
19. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti tak si ho len riadne na kratko drz....ale su to velmi dobrosrdecni ludia.....
inak som prisla na to,ze aj v anglicku maju ten malinikovy caj, tak kuknem v lekarni ci naozaj.
mirka tak ty su uz v majovkach, co chces prenasat az do maja? :grinning:
19. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti to uz ides?? a uz neprides?? preco??
19. apr 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi co mas proti bykom aj ja som byk :angry:

monti ahooj

didus no na aprilovkach uz niet nikoho a som sa nudila :grinning:
19. apr 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz asi nie uvidim. no idem kvoli tomu ze nechcem ist tak neskoro sama s nim a ak sa stihnem potom rychlo umyt a vsetko a nebude vela hodin tak mozno este pridem a ak nie tak zajtra tu budem urcite didus. :wink:
19. apr 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak dobru nocku, len sa daj do poriadku :wink:
19. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobru noc a miri ty si byk tiez. hm tak ty si opak Ivana. :wink: ahojte a neflamujte dlho
19. apr 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti no ja som byk ale ani si nepripadam ako byk...akoby som bola fakt ine znamenie..ale som rada :slight_smile: tak paa moja a bru nocku

didus ty ostavas?
19. apr 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri neboj , ja o chlapoch :grinning:
19. apr 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka idem na majovky, ok? sak aj ty si tam :grinning:
19. apr 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti aha..hehe ok... :wink:
19. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirka, vidim ze uz sa ti blizi termin, nervozna :slight_smile:
19. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek hej uz dnes mam termin ale akosi nic...no aj trochu nervozna ale skôr z toho ze kedy to uz bude... :grinning:
19. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manzel to ako preziva :wink: ,inak to je super pocit, ked mozno uz dnes v noci budes svoje babenko drzkat v naruci, nikdy nevies :wink: ,hlavne zelam vela vela zdravicka a stasticka
19. apr 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek no manzel ma posielal rodit uz pred 2 tyzdnami :grinning: :grinning: a teraz ked ma lekar stale poslal domov..uz neznasam vetu:: krcek uz aj sa pripravuje ale este trosku pockame..pridete sa ukazat vteedy a vtedy...môjmu muzovi povedal..este trochu pockame..si ho mala vidiet :grinning: :grinning:
19. apr 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sme s dokim dohodnuti na pondelok :grinning:
19. apr 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Mirka ty tu este strasis..? :grinning: :wink: No tak ti drzim palce aby si uz v pondelok bola v nemocke. My sme boli pozriet ten dom a po uvahe sme sa rozhodli hladat nieco ine, bol velmi velky a bolo by to treba vo vnutri inac prestavat, lebo je tam vela malych izieb, takze robota riadna vsetko preburat a teraz si myslim, ze budeme mat ine starosti zachvilu, tak hladame dalej nieco mensie a kde sa da nastahovat skoro do hotoveho. :slight_smile:
20. apr 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw ahooj no ano som este tu ale pocitam ze v pondelok sa mi kinderkovanie skonci...no veru ...je lepsie ked to bude domcek taky kde nebudete musiet prerabat a tlacit peniaze este do toho... :slight_smile:
20. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako ste spali?
20. apr 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ahoj...ja som nespala nijako :frowning2: :frowning2:
20. apr 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hroza tak sa natiahni pocas dna ci ani to nepojde?
20. apr 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......ja som sa dnes vyspala suprovo ako nikdy pred tym :grinning:
20. apr 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no ja tak vselijak bolo mi zle z oblozeneho taniera co urobila mamina pre navstevu. ale tak nevadi dnes dospim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: co robi Tamarka?
20. apr 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som nemohla spat na pravej strane, hrozne ma tam pichalo, nevies co je na praves strane?? zlcnik ci slepe crevo??
myslis,ze to bolo z oblozeneho taniera?? ja neviem, to asi ten slpn fakt robi, vsetkym nam bolo zle...
tamarka vari obedik s ocokom :slight_smile:
20. apr 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi na pravo je zlcnik...aj mna tam boli ked krpec tlaci...

monti ja si zdriemnem ale potom zas noc bude o nicom
20. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha ty mas ale sikulku doma no pravo kdesi dole vpravo by malo byt slepe crevo. no myslim ze ano z toho taniera lebo stale sa mi cimsi z neho grga. nejakou salamou. :confounded: miri a nie je napravo aj slepak?
20. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti asi je ale dole...
20. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co dnes idete robit babule?
20. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikra no zbohom, ale bola som na velkej tak to preslo, asi mi tam daco stalo, to udene zo vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
monti tak to mohol byt aj slepak aj zlcnik, no hadam len zlcnik pobolieval :slight_smile:
no to asi bolo tou suchou salamou, nie?? od nich sa tak grga....daj si pivko :wink:
20. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok