• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
dobry vecer baby, mozem sa vam sem vnutit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a opytat sanieco
20. apr 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj barbiek samozrejme ze mozes
20. apr 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti cau..uz si naspät??
20. apr 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem montinka :grinning: , mam strach mam maleho syna ktory sa mi hodil asi pred polhodkou z vysky na brusko aj s rukou ma dobre zatlacil, bojim sa ci sa nemoze nieco stat babenku :pensive:
20. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri ano som. uf no barbiek hadam sa nic nestalo. a ak by sa ti nieco zajtra nezdalo tak zbehni k dokimu.a male co kopka?
20. apr 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek juuuj :unamused: no sleduj ci citis pohyby a ci ta nieco neboli...ja som raz spadla v elektricke ale nastastie nie na brusko ale aj tak namna spadol jeden chlap..som sla k lekarovi a on vravel ze treba radsej prist lebo nemusim krvacat normalne ale aj do vnutra...nechcem ta strasit ani nic podobne..ale ak nieco sa ti nebude zdat tak radsej chod..ved sa hovori ze lepsie krat zbytocne ako raz a neskoro..ale snad nic... :pensive:
20. apr 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kopka trosku, len ma trosku boli brusko, ale len trosku, bojim sa dufam,ze samu nic nestalo
ono je chranene plodovym vakom ale aj tak...kedy ides na poradnu
az 30 aprila
barbiek veru ak sa ti nebude nieco zdat tak zajtra zabehni. istota je gulomet.
20. apr 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek no mozno by bolo dobre sa ist spytat..radsej pre istotu...

monti presne..radsej sa spytat
20. apr 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie, ale pride, sak ja idem o chvilu hajat tak tu moze byt.....ale on je tu preto, lebo robi nocne a vies nechce si kazit rezim, sak nech si uzije :grinning:
barbi ....nemusi sa nic stat, ale chod radsej k lekarovi pre istotu, lebo ti mohol aj placentu pohnut, tak radsej chod pre tvoj pokoj..
mirka kde si bola?
20. apr 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ja sa zblaznim, clovek maleho neustriehne
20. apr 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi v kuchyni som sa rozpravala s muzikom a s babkou..a prisla segra aj s frajerom...a môj muzik sa vyjadril ze ked ma zajtra doki posle domov tak hospitalizuju jeho :grinning: :grinning:

barbiek no netrap sa stava sa...minule jednej babenke v elektricke takto jedna stara baba sa nedrzala a jej spadla rovno na brusko..snad nic..ale tak radsej chod...a bol to silny naraz?
20. apr 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi to co znamena,ze mi mohol placentu pohnut
20. apr 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babriek, to je normalne aj ja mam malu a furt sa pri mne to si a skace, snazim sa aby to pri mne nerobila, ale tiez sa moze stat kadeco, do teraz spavala s nami tak sme ju museli brutalne odnaucit ...lebo ma kopala...
20. apr 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj sa ti stalo ze ta silnejsie udrela do bruska
20. apr 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek netrap sa to sa stava. hm vy idete spat? hadam nie skoro didi ja ze tu do pol deisatej vynimocne ostanem
20. apr 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka vies co tak on sa na mna hodil s tou rucickou ma tak zatlacil do stredu bruska,ale na to zacalo hned kopkat babo ja neviem..
20. apr 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbie no raz hej, ale nebolo to az take hrozne a bolo to davno a drobec je ok...kebyze by to bolo silnejsie a drobec sa nehybal tak idem k lekarovi....
20. apr 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek no snad nic...musis verit...take dietatko nema az taku silu no tak snad nic...

monti neviem lebo zachvilu sa idem kupat prichystat na zajtra :grinning: :grinning:
20. apr 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirak no treba...hlavne sa vyholit :grinning:
20. apr 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemohlo ho tym uderom niako poskodit hlavicku alebo tak
20. apr 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no nevadi tak pojdem skorej spat aj ja no. inak baby bez vecere. hm no ked nepyta tak nedostane papat.:slight_smile: barbie hadam bude vsetko ok
20. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka drzim palceky :grinning:
20. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam aj ja
20. apr 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek si myslim ze nie, ale to je tazko,......hybe sa??
monti len aby nepytal o pol noci :sweat_smile:
20. apr 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po udere kopkalo,teraz niak nic
20. apr 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to napadlo aj mna. no co tak pojdem o polnoci rabovat chladnicku.:grinning:
20. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbiek dakujem...aj ja tebe drzim palceky...snad neposkocil ved ono tam je chranene plodovou a tak...

didi no jasne ..radsej ja doma ako oni tam s tou tupou ziletkou co pouzivaju asi na neviem kolkych predomnou
20. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok