Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

barbiek
20. apr 2008

dobry vecer baby, mozem sa vam sem vnutit 😝 a opytat sanieco

montinka
20. apr 2008

ahoj barbiek samozrejme ze mozes

mirka8429
20. apr 2008

monti cau..uz si naspät??

barbiek
20. apr 2008

dakujem montinka 😀 , mam strach mam maleho syna ktory sa mi hodil asi pred polhodkou z vysky na brusko aj s rukou ma dobre zatlacil, bojim sa ci sa nemoze nieco stat babenku 😔

montinka
20. apr 2008

miri ano som. uf no barbiek hadam sa nic nestalo. a ak by sa ti nieco zajtra nezdalo tak zbehni k dokimu.a male co kopka?

mirka8429
20. apr 2008

barbiek juuuj 😒 no sleduj ci citis pohyby a ci ta nieco neboli...ja som raz spadla v elektricke ale nastastie nie na brusko ale aj tak namna spadol jeden chlap..som sla k lekarovi a on vravel ze treba radsej prist lebo nemusim krvacat normalne ale aj do vnutra...nechcem ta strasit ani nic podobne..ale ak nieco sa ti nebude zdat tak radsej chod..ved sa hovori ze lepsie krat zbytocne ako raz a neskoro..ale snad nic... 😔

barbiek
20. apr 2008

ano kopka trosku, len ma trosku boli brusko, ale len trosku, bojim sa dufam,ze samu nic nestalo

mirka8429
20. apr 2008

ono je chranene plodovym vakom ale aj tak...kedy ides na poradnu

barbiek
20. apr 2008

az 30 aprila

montinka
20. apr 2008

barbiek veru ak sa ti nebude nieco zdat tak zajtra zabehni. istota je gulomet.

mirka8429
20. apr 2008

barbiek no mozno by bolo dobre sa ist spytat..radsej pre istotu...

monti presne..radsej sa spytat

dididi30
20. apr 2008

este nie, ale pride, sak ja idem o chvilu hajat tak tu moze byt.....ale on je tu preto, lebo robi nocne a vies nechce si kazit rezim, sak nech si uzije 😀
barbi ....nemusi sa nic stat, ale chod radsej k lekarovi pre istotu, lebo ti mohol aj placentu pohnut, tak radsej chod pre tvoj pokoj..
mirka kde si bola?

barbiek
20. apr 2008

jezis ja sa zblaznim, clovek maleho neustriehne

mirka8429
20. apr 2008

didi v kuchyni som sa rozpravala s muzikom a s babkou..a prisla segra aj s frajerom...a môj muzik sa vyjadril ze ked ma zajtra doki posle domov tak hospitalizuju jeho 😀 😀

barbiek no netrap sa stava sa...minule jednej babenke v elektricke takto jedna stara baba sa nedrzala a jej spadla rovno na brusko..snad nic..ale tak radsej chod...a bol to silny naraz?

barbiek
20. apr 2008

didi to co znamena,ze mi mohol placentu pohnut

dididi30
20. apr 2008

babriek, to je normalne aj ja mam malu a furt sa pri mne to si a skace, snazim sa aby to pri mne nerobila, ale tiez sa moze stat kadeco, do teraz spavala s nami tak sme ju museli brutalne odnaucit ...lebo ma kopala...

barbiek
20. apr 2008

didi aj sa ti stalo ze ta silnejsie udrela do bruska

montinka
20. apr 2008

barbiek netrap sa to sa stava. hm vy idete spat? hadam nie skoro didi ja ze tu do pol deisatej vynimocne ostanem

barbiek
20. apr 2008

mirka vies co tak on sa na mna hodil s tou rucickou ma tak zatlacil do stredu bruska,ale na to zacalo hned kopkat babo ja neviem..

dididi30
20. apr 2008

barbie no raz hej, ale nebolo to az take hrozne a bolo to davno a drobec je ok...kebyze by to bolo silnejsie a drobec sa nehybal tak idem k lekarovi....

mirka8429
20. apr 2008

barbiek no snad nic...musis verit...take dietatko nema az taku silu no tak snad nic...

monti neviem lebo zachvilu sa idem kupat prichystat na zajtra 😀 😀

dididi30
20. apr 2008

mirak no treba...hlavne sa vyholit 😀

barbiek
20. apr 2008

a nemohlo ho tym uderom niako poskodit hlavicku alebo tak

montinka
20. apr 2008

aha no nevadi tak pojdem skorej spat aj ja no. inak baby bez vecere. hm no ked nepyta tak nedostane papat.🙂 barbie hadam bude vsetko ok

barbiek
20. apr 2008

mirka drzim palceky 😀

barbiek
20. apr 2008

dufam aj ja

dididi30
20. apr 2008

barbiek si myslim ze nie, ale to je tazko,......hybe sa??
monti len aby nepytal o pol noci 😅

barbiek
20. apr 2008

no po udere kopkalo,teraz niak nic

montinka
20. apr 2008

no to napadlo aj mna. no co tak pojdem o polnoci rabovat chladnicku.😀

mirka8429
20. apr 2008

barbiek dakujem...aj ja tebe drzim palceky...snad neposkocil ved ono tam je chranene plodovou a tak...

didi no jasne ..radsej ja doma ako oni tam s tou tupou ziletkou co pouzivaju asi na neviem kolkych predomnou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre