Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

mirka8429
22. apr 2008

monti dobru chutt

heppu
22. apr 2008

monti bezim za Dusanom do prace uvidime sa pred cvicenim papap

montinka
22. apr 2008

ahoj heppu miri aj ja uz idem lebo uz nestiham. tak ahoj a pekny den

adulik16
22. apr 2008

Ahojte, prosim Vas, kedy sa chodi na AFP testy? Ako sa robi toto vysetrenie?Je to odber krvi alebo nieco ine?
Robi to normalne gynekolog?dakujem za odpoved.

sandrika
22. apr 2008

Robí to normálny gynekológ v 16 tt a robia sa z krvy na lačno

mirka8429
22. apr 2008

adulik robi sa to niekedy ..teraz neviem presne kedy niekedy od 13-16tt a berie sa krv....mne to robili u gynekologa

mirka8429
22. apr 2008

monti si tu?

mirka8429
23. apr 2008

haloo ke tu niekto??

bibianna
23. apr 2008

Ahoj Mirka, ešte si doma?

mirka8429
23. apr 2008

bibi ahooj no ano...ale uz cakam ako na ihlach..dnes mi odisla hlenova zatka a lekar ma vysetril a vravel ze sa to moze kedykolvek rozbehnut...môze aj do par hodin ale aj do 2dni...

loss
autor
25. apr 2008

Mirka gratulujem 🙂

pipinka82
25. apr 2008

ahojte noooo MIRI už načase moje chúda ja by som ho už odstrelila xixixixi toho dokiho myslím xixixi 😀 tak ti gratulujem že sa to už rozbieha fuuuha nezačínaš sa aj trocha bát 🙂 tak čo najskôr a nech si už po tom a nech máš krásneho Samka konečne na svete teším sa stebou 🙂 My sme choručký no hrôza strašne ma to chytilo fuuuuj to toto počasie no hrôza 🙂 mám aj antibiotiká ale jasne že také čo môžem xixi aj malý neni určite v poho je lenivučký a pomenej si kopká asi viac spinká než doteraz 🙂

montinka
25. apr 2008

pipi Mirka uz ma od vcera Samka.🙂

pipinka82
25. apr 2008

ahoj anoooo tak supíš ved som tu nebola 3 dni xixixi ved už vidím že to je napísané 23.apríla xixixixi 😀 Tak jej gratulujem 😀 😀 som vás ani nečítala len píšem xixixi ale aspon to má zasebou a je s malinkým 😀 aj ja chceeeeeem xixixi 😀

montinka
25. apr 2008

no veru vcera o 3:30 sa narodil.😀 hm veru mas pravdu aj ja uz chcem.🙂

pipinka82
25. apr 2008

tak supííííšššš 🙂 už to má za sebou a na nás to len čaká 🙂 nebojíš sa ked si nato niekedy spomenieš ako ja xixixix som zvedavá aké to je 🙂 a už sa nám to kráti a tebe o 2 týždne skôr 🙂

montinka
25. apr 2008

hm no ja mam panicky strach iba z toho nastrihnutia a zasivania a dna po porode ked pojdem na wc( vies kvoli tomu zasitemu)

pipinka82
25. apr 2008

noooo tak to aj ja na to myslím ale ja si beriem do nemocnici nafukovacie koleso a na tom budem sediet xixixix aby to nebolelo aspon pri sedení 🙂 ale vydržali to iné zmákneme to aj my 😀

montinka
25. apr 2008

to si vravim aj ja.🙂

pipinka82
25. apr 2008

ešte nevieš že kto sa ti to schováva v brušku 😀 tak sa maj idem piect pagáčiky nech sú čerstvé onedlho dojde tato s práce a hladný 🙂 už nám cesto pekne narástlo xixixi pekný weekend 😎

montinka
25. apr 2008

nie neviem este kto sa tam schovava.🙂 tak bezkaj aj tebe pekny vikend prajem

juzinka
27. apr 2008

Ahojte tehulôčky, chcem sa Vás opýtať či aj vy máte problém, že Vás pobolieva podbruško neviem opísať tú bolesť v pondelok som bla u Dr. a bola som zatvorená všetko v poho, ale tie bolesti mám dosť často nie celý deň, ale je to celé podbruško akési citlivé, zajtra míám poradňu, tak ma zasa skontroluje, ja len chcem vedieť či sa mám toho obávať, alebo s tým máte tiež niekto skúsenosť a pohodka. Beriem Magne B6 3x1 aGuajacuran 3x1, bruško mi už ani netvrdnne pred tým tvrdlo, teraz tak cca 3 -4 kráat za deň.

juzinka
27. apr 2008

A ešte mám pocit, že malé cítim akosi nízko, mám z toho depky. 😒

beba29
27. apr 2008

Ahojte tehulky. Možem sa vas opýtať,kto ake vitamíny papá? Som po 1krát tehulka a chcela by som vedieť čo je najlepšie. Som v 12 týždni. Dakujem ak sa mi niekto ozve. 😉

montinka
27. apr 2008

ahoj beba ja som jedla calibrum babyplan a potom calibrum mami.ten prvy je na prve tri mesiace a ten druhy na zvysne mesiace

beba29
27. apr 2008

ahoj montinka 🙂 kupila som si ten calibrum mami tak dufam že to bude stačiť. Dakujem pekne

bibianna
27. apr 2008

Aj ja som jedla najskôr calibrum baby a teraz calibrum mami. A dôležitá je kyselina listová. Obsahujú ju aj tieto vitamíny, no ja som mala aj zvlášť kyselinu listovú vo forme tabliet. Obsahuje ju i listová zelenina, hlávkový alebo ľadový šalát. Kys. listová je veľmi dôležitá, aby dieťa nemalo vrodené vývojové vady. V ktorom si týždni?

montinka
27. apr 2008

bibi v 12tt pisala ze je. a aj ja som prve tri mesiace jedla tu kyselinu predpisal mi ju doki

beba29
27. apr 2008

bibianna dakujem a som v 12tyždni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre