• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
tak držím palce nech ti to vynde a aby si bola tehu :dizzy_face:
16. jan 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tebi drzkaj sa
16. jan 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahojte babulky prosim vas mam takyto problem - dnes ma nejako pichaju vajecniky a este stale ma bolieva brusko ako na mrchu, ma to tak byt? dneska to je dost casto...je to normalne ci nie?
Troska sa bojím :frowning2:
Dakujem
16. jan 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj leguanik.No to je asi u kazdej babizne rozlicne.Ja mam s krcami,pichanim a tahanim problem cele tehu a babo je v absolutnom poriadku :slight_smile:.Doktori vravia,ze to je tim ako sa roztahuje maternica a babo si robi miesto.V tvojom obdobi si telo zacina zvykat na nieco nove :slight_smile:.Aj ja mam problem s mojim vedomim a stale sa bojim,ze ci babo je v poho.Myslim,ze tomu urcite pomaha aj psychika.U kazdej zeny je to individualne si myslim.V prvom rade sa nestresuj a mysli pozitivne.Vela relaxuj a dopraj si co mas rada a co ti vypudi dobru naladu.Uvidis ci bolesti stale neodchadazaju,pozoruj sa a ked nie...pre istotu zavolaj doktorovi alebo ho navstiv.Urcite je vsetko ok,ale pre spokojnejsie svedomie :slight_smile:
16. jan 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leguanik je to OK neboj :slight_smile:
16. jan 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leguanik...neboj,je to ok.Ja som mala take bolesti pocas celeho prveho trimestra,a ked som zacala druhy,tak okrem kopancov necitim nic :grinning:
16. jan 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky pupiček aj loss, prajem vam vsetko dobré....nech su fazuliatka zdravé aj s vami :dizzy_face:
Ale aj tak pre istotu skocim asi radsej k dr...uvidim
16. jan 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leguanik aj ty sa drzkaj aj s malinkym a daj vediet co ako
16. jan 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,konecne v nedelu idem na 3D,uz sa neviem dockat ked uvidim maleho v plnej krase!Dufam,ze bude kopkat tak ako stale,nech je na co sa pozerat :grinning:
16. jan 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leguanik drz sa a daj vediet
16. jan 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka my ideme v pondelok na 4D tiez sa tesim :slight_smile:
16. jan 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa tesim najma preto,ze nemam ziadnu fotku drobceka v brusku,a takto budem mat aj fotku aj video a dufam tiez,ze nam nasho Jakubka potvrdia :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jan 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem az vo february...som to dostala ako darcek na Valentina :grinning:.Tak sa tesim!
16. jan 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcatka, tak sme po sono...hadejte co to bude???...... :sweat_smile: no doktor si tipuje pry na 100% kluk, takze bdu mit doma tri chlapi... :sweat_smile: tajne som dufala, ze to bude "Kačenka"...no nic, maximalne to zkusime napotreti...takze Kubíček :sunglasses: zitra poradna a pristi tyden ve ctvrtek 3D. Papa a budte zdrave aj vy, aj rodinky aj miminečka :wink:
16. jan 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, dnes sme boli v poradni a vsetko je ok. Ukazal nam nase mimi bolo uz pekne velke. Parada vsetko je v poriadku kontrola o 4 tyzdne a to nam urobi aj morfologicky usg. Idem pridat fotku. Dr. povedal ze pohlavie este nevie takze snad o 4 tyzdne. Zobrali mi krv - triple test takze o tyzden budeme vediet
16. jan 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka super , že mimi rastie
ajkabezka gratulujem k chlapčekovi
ja som bola na 3 D včera :grinning:
16. jan 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika, ake bolo 3D? My to stale zvazujeme, ale neviem, lebo pri dvojickach toho vraj moc nebyva vidno...
16. jan 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super môj malý ma l celý čas blízko pred tvárou placentu takže to tiež bránilo peknému pohľadu na tváričku a keď sa odsunula tak si Lukáško daval ruky pred tváričku no aj tak tobol skvelý zážitok mrzí ma len. že mám iba 10 min záber na DVD a z toho posledné 4 min je pokazené DVD tak skoronič nevidno..za tie peniaze....pozri album tam je fotka z 3 D
16. jan 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika, uz som pozerala :wink: ...a to preco je len take kratke DVD? ja som pocula, ze davaju min. 30minutove...
16. jan 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ja sa neviem dockat toho 3d... :grinning:
16. jan 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tu vo ZV to stojí len 1.000,-Sk možno aj preto a aj preto, že drobček sa nechcel ukázať do tváre, bol príliš aktývny stále sa vrteľ a keďsa takveľmi hýbe tak nič nevidno len machuľe a načo by mi bol taký 30 min záznam
16. jan 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika, no jasne...tak dakujem za info a nech sa Vam dari :wink:
16. jan 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebi: ja ked som zostala tehu som mala tiez v ten den jak som mala dostat kramy presne take pocity jak keby mali dojst, uz som si dokonca aj tampon dala a vecer cisty :grinning: :grinning: :grinning: tak som si uz na druhy den nedavala ale stale som sledovala a ked nic tak na druhy den som testla :grinning: :slight_smile:
inac tiez len prsia pobolievali a hned v prvych tyzdnoch sa mi zvacsili a boli hrozne citlive, teraz je to uz v poho :slight_smile:
okrem toho nic, ziadne priznaky, ziadna nevolnost az do teraz - do 20-teho tyzdna :slight_smile: (vdaka Boze :slight_smile:
ani vracanie, ani cudna chut v ustach, proste okrem krasnych dvoch ciarok nic :slight_smile: az potom to prislo, ku koncu druheho mesiaca -unava jak neviemco, a ta trva doteraz, zaspim vsade kde zostanem sediet viac ako 5 minut :grinning:
16. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zmrzka tesim sa s tebou :slight_smile:
16. jan 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!tak pisem aj ja uz do druheho trimestra :grinning: ja idem o tri tyzdne na tie genticke vysetrenia,ci je mimco v poriadku,ale podla prveho screeningu vyzeralo vsetko ok!ja som nemala ziadne nevolnosti,co som v podstate rada,i ked keby som aj mala,tak by som vedela,ze mimco tam mam,takto o nom ani nevieme,iba teraz ked zacalo rast brusko!uz mame jednu fotecku a tesim sa na dalsie,tiez si chceme urobit ten zaznam,nech mame pamiatku!
17. jan 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
gratulujem k dalsim odhalenym pohlaviam :slight_smile:
Num...neboj,vsetko bude ok.Ja tiez okrem kopancekov ani netusim ze som tehu :wink:
17. jan 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka ahoj,ako vam zavidim,ze uz viete,co nosite pod srdieckom :dizzy_face:
17. jan 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Num...neboj,aj Ty sa to coskoro dozvies.A co by si chcela?
17. jan 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka dievcatko,ale tusenie mam ze je to chlapcek,i ked neviem ako sa to vo mne zobralo,ze to bude chlapcek,ale taky mam nejaky pocit..
17. jan 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Num...mne kazdy hovoril ze cakam dievcatko,aj manzel tuzil po babe...a len ja som vzdy povedal ze tam bude urcie chlapcek.Ani neviem preco.Ale mozno o 1% viac som chcela babu.
No a ked nam ho potvrdili,tak som bola hrozne stastna a teraz ked citim ako stale kopec som uz presvedcena ze to baba urcite nie je :grinning:
17. jan 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok