Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

deina
3. nov 2007

Ja som zase mala cystu, tak aj preto som bola opatrnejsia, nech nahodou nepraskne. Ktovie, co je s nou teraz...

miriamka
4. nov 2007

No ja som tiez kvoli ten cyste opatrnejsia...

lucka0122
4. nov 2007

ahojte ako sa mate tehulky?

loss
autor
4. nov 2007

caute tehulky ako vikendujete?
Lucka ta 15tt je uzastna ako sa ti dari uz je lepsie?
Miriamka ako uz ti svieti krasna 13tt ako sa citis?

lucka0122
4. nov 2007

ahoj lossik sme len v piatok zacali 12tt...podla sona...byva mi zle obcas nie kazdy den vacsinou ked zjem nieco kysle alebo vypijem a ty ako?

loss
autor
4. nov 2007

lucka my ako sme vosli do 13tt uz negrckame ale tazko mi este je uz sa tesim na stvrtok idem do poradne a ty kedy ides na kontrolu?

miriamka
4. nov 2007

Ahojte!
No sice tu som v 13tt,ale podla sona som v 11tt+4,takze je tu 5 dnovy sklz 😉
Ale inac sa citim tiez fajn,uz nie som unavena ako predtym...a odkedy uzivam Duphaston sa citim fajn 😉 Len ta moja plet,to je proste hruuuza 😨

loss
autor
5. nov 2007

ahoj miriamka
ja nemam nejake vyrazky len mi vsetci vravia ze som zmenena,ja uz negrckam ale este mi je tazko na zaludok,prsia uz bolia menej a konecne ták casto nechodim cikat 😵 tak sa naspim

lucka0122
5. nov 2007

ja by som mala ist 22.11 do poradne ale vo stvrtok mi koncia tabletky tak musim ist dat predpisat....a ja ze som do tvare opeknela....

loss
autor
5. nov 2007

ak si opeknela ze vraj to bude chlapcek ale netreba tomu az tak verit 😵
a co by si chcela Luci?

miriamka
5. nov 2007

Luci...tak to opeknenie Ti zavidim,ja som sama vyrazka...to som pred tehu nepoznala 😠

lucka0122
5. nov 2007

mne je to jedno len aby bolo zdrave ale asi radsej dievcatko v ruzovuckom ale aj chlapcek....no neviem ale urcite to chcem vediet do predu

lucka0122
5. nov 2007

aj foto mam nove.

loss
autor
5. nov 2007

mirka tak ty zae budes mat babu ta berie maminke krasu 😵

miriamka
5. nov 2007

Loss...mne sa sniva ze mam dievcatko.Aj dnes sa mi snivalo ze som malu kojila 🙂

lucka0122
5. nov 2007

mam zopar vyrazok aj ja po brade tak neviem mne sa nezda ze by som, opeknela...

miriamka
5. nov 2007

Lucka...ja som urcite neopeknela,vlasy mi padaju,vyrazky na tvary,a enormna chut na sladke cize budem asi riadna gula 😉

loss
autor
5. nov 2007

zase vravia ze ked sa ti sniva o pohlavi bude prestne opacne ale ved na 3D-cku nam povedia co je v brusku 😵

miriamka
5. nov 2007

Loss...aj ked to bude chlapcek je to jedno,lubit ho budeme rovnako 🙂

loss
autor
5. nov 2007

tak tak baby musim ist zastavim sa nekor zatial pa pa

radulka77
5. nov 2007

Ahojte žienky, ako sa darí? Ja som bola dnes na tripletestoch a som sa bála že koľko krvi mi idú zobrať (čo som sa tu dočítala) a len jednu striekačku normálka.. uff som si vydýchla 🙂

loss
autor
5. nov 2007

radulka co su to za testy?

majcik
5. nov 2007

Ja som tiez nejako nezaznamenala prechod do II. trimestra ... grckam poctivo kazde rano a takmer kazdy vecer mi je na zvracanie, ale uz priberam (na rozdiel od I. trimestra) a tesim sa na to obdobie, ked mi bude este lepsie a budem sa citit plna zivota a elanu 🙂

sandrika
5. nov 2007

To u nás doma sa už normálne stavili o kartón šampusu brat tvrdí, že to je chlapec mama, že dievčatko, ale ja si myslím, že to je chlapček ja som bola vždy závislá na sladkostiach a teraz si dám tak raz za 5 dní..viac mi chutia syry, uhorky, šunka.,.

miriamka
6. nov 2007

No u mna zavislost na sladkostiach zacala spolu s tehu 🙂

lucka0122
6. nov 2007

ahojte piekla som maso a tak mi vadia tie vypary ze som hned isla grcat.neviem do kedy mam brat duphaston lebo mi tazi zaludok a potom mi je zle.a ozaj dnes sa mi snivalo ze som mala chlapceka tak to bude asi baba nie?

miriamka
6. nov 2007

No mne je na grc z jedneho kremu na ruky co mam,tak ho radsej uz nepouzivam...
Lucka...Ty si uz v 155tt,jeeej 😵 Za chvilu budu prve pohyby

babulina
6. nov 2007

lucka ja som brala duphaston asi do 12tt 😉

miriamka
6. nov 2007

Ja este stale uzivam Duphaston,nemam z neho ziadne problemy...som zvedava keby mi ho vysadia.

majcik
6. nov 2007

Na co je dobry ten Duphaston? Proti nevolnostiam? Je to na predpis lekara alebo volne dostupny v lekarni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre