Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

loss
autor
21. jan 2008

miriamka takze 3d super ze?
malicky je zlatucky a aj fotecky su krasne

miriamka
21. jan 2008

Doky je taky mlady fesak 🙂 A bolo to cele super!!!

loss
autor
21. jan 2008

ja idem o 15h tiez o 16h mame to 4D som zvedava ako sme podrastli a ci sme OK

ajkabezka
21. jan 2008

Peťo nevím jestli nedostane volno...hrozí, že budu muset jet sama s Danim, tak to doufám dobře dopadne ☹

miriamka
21. jan 2008

Loss...ano,3D super,a urcite Nella podrastla...ved ked moj ma uz 30cm a 650g,tak potom Tvoja bude este vacsia kedze ste popredu 🙂

loss
autor
21. jan 2008

miriamka dam vediet
pa neskor

lucka0122
21. jan 2008

ahojte je tu niekto_

sandrika
21. jan 2008

caves Lucík 😉

ajkabezka
21. jan 2008

aj ja jsem tu jen na skok, co se tu událo 😉

sandrika
21. jan 2008

Ahoj Ajka 😉

ajkabezka
21. jan 2008

ahoj sandrika, tak jak je dneska?už je ti lepšie? 😵 já jsem opatrně vylezla na povalu a shodila věcičky na Kubinka, naládovala pračku a pomaličku dělám seznam, co je potřeba dokoupit, když vidím jak vy už máte nachystané aj postýlky, včera mně z toho vzala depka, že já nemám absolutně NIC nachystané 😖

sandrika
21. jan 2008

Neboj všetko stihneš...
Len si dávaj pozor...
Mne je lepšie, bola som na kontrole tak zistili, že som chudokrvá, mámmálo vitamínov , ale inak ok.....
Na varené jedlo mi kázali ho jednoducho nejesť...tak som dnes jedla iba chlebík a bolo mi fajn akurát večer somsi urobila vajíčka so šunkou neodolala som zatiaľ ok 😝

lucka0122
21. jan 2008

ahoj sandrika ako sa mas ako citam tak nie bohvieako..

ajkabezka
21. jan 2008

no máme toho docela dost 😒 - budeme měnit v ložnici okna, musí se staré vysekat, udělat nový otvor pro nové a usadit plasťáky, mezi tím se snad dokončí naše skříň "pro všechny", všude vylíčit, vyměnit linka, všude vygruntovat. 😢 ...no je toho moc a moc, a já toho čím dál míň zvládám 😒 , tak budem muset "povolat" rodinu, aby helpl 😉 i...no je toho fakt až až a jakosi mně z toho včera lapila depka ☹ ☹ ☹ , dneska už je líp- mám dobrý pocit, že aspoň věcičky už si chystám 😵

ajkabezka
21. jan 2008

a nebereš nějaké vitamínky? Já beru Calibrum mami- mám aspoň jistotu, že Kubíček dostává to co má...a k tomu asi později železo

sandrika
21. jan 2008

Ale ujde to rozmýšlala si nad tým cvičením ja som dnes tam nešla, kde som bola ten jeden krát , ale zajtra by som sa šla pozrieť do tej Kapitulskej prvá hodina je tam zdarma a celkovo je to tam lepšie , sú každý utorok o 16-tej za 80,-Sk nemáš chuť sa ísť pozrieť somnou?

lucka0122
21. jan 2008

ja robim volno mam az v piatok....rada by som ale nemam kedy iba ten piatok....

sandrika
21. jan 2008

tak ty potom nebudeš chodiť na prípravný kurz vôbec čo , lebo v piatok nerobia kurzy nikde,nedá sa ti to tak vybaviť, že by si v utorok robila len do 15-tej , zozákona máš nárok na dosťvecí vtehu...

loss
autor
21. jan 2008

caute
takze 4D dopadlo dobre zajtra pridam fotky
Nellinka je nadherna aj ked prvu hodinu sa z nej javil chlapcek no nakoniec sa nam ukazala a bol to len pupucnik a tak ostavame stale dievcatko
mame 743g a 33cm sme krasna slecna 🙂

ajkabezka
21. jan 2008

loss super! 🙂 🙂 🙂
tak slečna...taky jsem chtěla holčičku...no co už 😵 ...

sandrika
21. jan 2008

lossík super teším sa na fotky
Ajka ja som brala maternu, ale zvracala som z nej tak teraz som si kúila calibrum mami

loss
autor
21. jan 2008

🙂

ajkabezka
21. jan 2008

Tak jo, děvčátka, Dani je vykoupaný a jde do hajan, takže vypínám...mějte fajn večer s miminečkama aj s manželíčkama a zítra zas ahojky..držte se! 🙂 😉 😵 😔

sandrika
21. jan 2008

maj sa 😉

loss
autor
21. jan 2008

ajkabezka ano velmi som chcela dievcatko a ked sa tvarila hodinu ze je chlapcek tak som nemala slov,nieze by som chlapceka nelubila to ano ale my uz sme nakupovali vecicky pre dievcatko a mame skoro vsetko ruzove bolo by to velmi zaujimave keby som mu dala saticky 😀
a ani meno sme nemali takze rozmyslame aj nad chlapcenskym menom ak sa Nellinka nakoniec rozhodne ze je chlapcek a vecicky sa odlozia 🙂
no zajtra pridam foto
pre mna je to stale Nellinka tak uvidime v maji 😉
sandri dobru nocku

miriamka
22. jan 2008

Loss...gratulujem,malinka tiez pekne rastie ako ten nas Kubko 🙂

sandrika
22. jan 2008

Ahoj Miriamka ako sa máš? Ja sa zajtra prehupnem do tretieho trimistra 😉

miriamka
22. jan 2008

Ahoj Sandri...mam sa dobre,maly uz ma pekne pokopkava,asi sa zobudil spolu so mnou 🙂
Jeeej,takze tebe zacian posledny trimester?Super...to uz musi byt maly riadne velky!!!

sandrika
22. jan 2008

No bodaj by, ale keďže bol naposledy o 13 dní menší ako má byť som sinie celkomistá....

miriamka
22. jan 2008

A aky bol vtedy velky?Nas ma teraz okolo 30cm a vahy 650g 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre