Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

miriamka
22. jan 2008

Sandri...a nerozmyslala si este nez si ostala tehu,ze si das zaludok do poriadku?Vies,teraz to mas o to komplikovanejsie,ci nie?

sandrika
22. jan 2008

Jasné že hej ,ale tonie je jednoduché zavrali ma donemocnice,kde som ood 5,00 do 20,00 bola v programe nič somnesmela po jedle mazatvárali do klietkly a nesmela som maťnávštevy tak som ušla a prisahala, že sa z bulímie dostanem sama a teraz síce nechodím zvracať zato, že by som chcela a , ale zato, že nespolupracuje žalúdok...a ešťe ma tam dopovali antidepresívami pri ktorých som aninežila...
Ja som otehotnela nečakane hneď po vysadení HAK, ktoré som vysadila, nie kôli miminku, ale kôli tomu, že so pri nichnemala chuť na sex

miriamka
22. jan 2008

Sandri...no je to tazke.Ja som mala podobny problem,ale ja som jest odmietala a nie ze som to vyvracala...ale nastastie je teraz vsetko ok!

anamor
22. jan 2008

Kočky ked to takto čítam mi to je ľúto, čo ste si prežili a musíte prežiť. Musí to byť strašné na psychiku a poznačenie na celý život. Dúfam, ze moja dcera, ak je to dcera taketo problemy mat nebude. 😔

miriamka
22. jan 2008

Anamor...u mna to bolo tym,ze mi minuly rok zabili tatina a bola som na dnes a nedokazala som nic jest.Ale nastastie som sa z toho dostala,lebo som si povedala,ze tatino by si zelal aby som bola zdrava a nie chora 😢
Teraz je to uz ok...

weroni
22. jan 2008

miriamka ty kokso tak to mi je luto teda ☹ ja teraz ucim jedneho chlapca ktoremu sa otec minuly rok hodil pod vlak... chudak tiez mi ho je luto to musi byt hrozna udalost v rodine...
obdivujem ta ze to tak zvladas, a drzim palce aby to bolo uz len dobre - teraz budete mat v rodine slniecko 🙂

miriamka
22. jan 2008

Weroni...dakujem.Je to tazke,ale ja sa utesujem tym,ze to tatino nam z nebicka poslal ten zazrak co nosim pod srdieckom!!!Keby som nebola nehotna,urcite som stale na dne...ale kvoli malemu bojujem a nepoddavam sa natolko smutku lebo chcem,aby bol maly zdravy!

weroni
22. jan 2008

miriamka: tak tak - pan Boh vedel preco vam teraz malickeho poslal 🙂 a tvoj ocko sa nanho bude pozerat zhora a bude mu robit radost 🙂

sandrika
22. jan 2008

miriamka to jemi úprimne ľúto,po tomto chlebíku i užostalo dobre

anamor
22. jan 2008

Miriamka zabili? To je strasne. V takychto pripadoch to musi byt o to horsie. Hlavne ze sa citis ok a si ok a nosis krasny zazrak pod srdieckom.

miriamka
22. jan 2008

Weroni...ja viem,ze on nas teraz ochranuje aj ked nebudem klamat,niekedy je to tazke.

loss
autor
22. jan 2008

baby dakujem ozaj je to zazrak v tych nasich bruskach

miriamka
22. jan 2008

Anamor...ano.Proste tatino bol v nespravnej dobe na nespravnom mieste ☹

loss
autor
22. jan 2008

miriamka aj mne je to luto
musis byt silna hlavne pre malickeho

weroni
22. jan 2008

loss: ano mas uplnu pravdu, cele je to zazrak, ako to pan Boh nacasoval a to ze z akych malickych bicikovcov vyrastie taketo uzasne stvorenie 😵 je to neuveritelne fakt... nechapem ludi ktori svoje deticky nelubia ☹
baby inac rozpravate drobcekom ze ich lubite? Ja niekolkokrat za den, chcem aby to mimusko citilo a vedelo a pocuvalo 🙂 aj manzel sa mu vecer prihovara 🙂

miriamka
22. jan 2008

Loss...som silna len kvoli malickemu,keby som ho nemala v brusku tak neviem neviem ☹

weroni
22. jan 2008

babulky drzkajte sa ja dnes uz musim ist, vecer sa este ovzem zatial krasny dnik vsetkym 🙂

loss
autor
22. jan 2008

miriamka verim ti len sa drzkaj

zmrzka333
22. jan 2008

divcicky som tu len na skok lebo sa musim pochvalit, triple testy su v poriadku, teraz som volala k Dr. Som stastna 😵 . A uz musim letiet, majte sa krasne budte dobre a vzdy krasne naladene

loss
autor
22. jan 2008

zmrzka super sprava

anamor
22. jan 2008

miriamka drz sa a bud silna, je to velmi smutne, ale stavaju sa aj taketo zle veci 😔

sandrika
22. jan 2008

miriamka si silná a určite bude dedko tam hore v nebíčku hrdý na svojho krásneho vnuka 🙂
zmrzka to je super

loss
autor
22. jan 2008

sandri cauky co dnes LUKASKO

sandrika
22. jan 2008

caves Lossik Luky je v pohode ja som nebola ,ale už som aj ja . Lukynko kopká

loss
autor
22. jan 2008

aj Nellinka kopka vyprovokovala som ju pretoze sa mi zdalo ze dnes sa moc nehlasi

anamor
22. jan 2008

kočky mna už moje bábo tiež konečne kopká celé dni 😵 je to úžasné

sandrika
22. jan 2008

to Luky je zase 3 dni aktívnz aj cez deň čo predtým nikdy nebol

montinka
22. jan 2008

ahojte iba sa chcem spytat neviete ci sa plati za epiduralku a ak ano tak kolko asi?

montinka
22. jan 2008

aj my sa prihovarame drobcekovi a sem tam ehm mozno si budete mysliet ze mi sibe ale ked pocuvam diskman dam jedno sluchatko na brucho a pocuva aj drobcek teda viem ze to este nepocuje ale nevadi.

sandrika
22. jan 2008

ano 2.000,-až 3.000,-Sk noačo že nepočuje ,ale to cíti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre