Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

danka86
8. feb 2008

ja mavam tiez ten pocit tazoby.. dnes som ho mala az dvakrat.. akoby mi isla vypadnut a priznam sa, ze to nebolo velmi prijemne.. 😒 potom ma kopala do rebier a zas za posunula uplne dole, az sa mi z toho cikat chcelo, takze asi sedela na mechuri 🙂 ale aspon viem, ze ju mam...

weroni
9. feb 2008

ahojte zienky, ako sa mate?

loss
autor
9. feb 2008

ahoj weroni no celkom sa da a aty?

ajkabezka
9. feb 2008

ahoj loss, ahoj weroni... 🙂 tak montáž skrine pokračuje, večer už budu skládat věci do skrině a ukladat..juj nemůžu se dočkat 😵 😵 ..Kubinko akurát dostal škytavku 😅

ajkabezka
9. feb 2008

HURÁ! je domontované, jdu se vrhnout na úklid a pak si budu v klídku skládat 😀 😀 😀 ..mějte pohodičku o sobotě 😉
i když "tu" není, ale vzduchem posílám pozdrav sandrike: už nám tu chybíš, těšíme se na tebe aj Lukinka! 😵 😵

loss
autor
9. feb 2008

ajka tak prijemne upratovanie ja som to mala vcera

weroni
9. feb 2008

cao loss, vdaka my sa mame fajn, zacinam si zvykat na to ze drobca ma jeden den hyperaktivny a druhy oddychovy 🙂
u teba vsetko v pohode? v pondelok nas caka to Dcko konecneeeeeeeeeeeee 🙂 😵

ajka: hojky 🙂 to si viem predstavit tu ulavu ze uz mate skrinu z krku 😀

lucia31
9. feb 2008

miriamka, moja mamina mi vravela, ze po mne mohla hned rodit dalej 🙂
lucka0122 - caj z malinovych listov ked sa pije od 36tt ulahcuje porod, to vravia aj lekari..a lanove semienka? citala som tu na koniku v diskusii o nich, ze takisto, ano v tele naboptnaju, urobia ako taky slz a potom to dobre klze 🙂 jedna mamina pisala, ze babo jej krasne vyklzlo 🙂 , tak idem papat 🙂

zmrzka333
9. feb 2008

Halo je tu niekto?

ajkabezka
10. feb 2008

..nikdo nikde...venku je krásně, tak asi všechny procházkujete 😵 😵 😵 - moji chlapi jsou taky venku a já dodělávám tu ložnici...pěknou neděli 😉 🙂

loss
autor
10. feb 2008

ahojte no ja som vonku nebola hoci bolo pekne cele poobedie som prelezala zase mi tvrdlo brusino 😔

ajkabezka
10. feb 2008

loss, tak sa drž! Já jsem si pěkně zamakala 😖 , dodělávala jsem ložnici a bylo toho jakosi moc moc a moc 😲 🙄 ...aj jsem po čtyřech zkusila povytírat 😅 , ale zvládla jsem jen ložnici a obývák 😒 , zbytek musí Peťo- jen jsem kuchyň a chodbu pozametala a jsem úplně vycucnutá 😖 😖 😖 !!!Kuba se ani nehne, aj cítím, že mi chvilkama ztuhne pupík, tak pro dnešek už jen uložit Daniho a padám do hajn 😒 😖 😨 🤐
dneska tu fakt nikdo nebyl, asi jste už v treťom, že? 😅 ...no za týden se k vám oficiálně přidám 😉

miriamka
11. feb 2008

Zelam dobre ranko,tak som oficialne v 3trim. 🙂

loss
autor
11. feb 2008

miriamka gratulujem
ajka ja som v piatok umyvala okna takze som si zase navodila to tvrdnutioe sama ale dnes sa zatial citim fajn tak som zvedava 🙂
inak aj ja zelam dobre ranko

miriamka
11. feb 2008

No ja som cely vikend bola dost aktivna,mam poslednu dobu nejako vela energie...ale nastastie ziadne tvrdnutie,takze dufam,ze to tak aj ostane!

loss
autor
11. feb 2008

normalne ti zavidim ja nieco urobim a uz mi tvrdne

miriamka
11. feb 2008

Loss...tak ale radsej potom nic nerob!!!Mne ten jeden vikend po vysavani tiez hrozne tvrdlo,ale teraz uz nevysavam a zatial musim povedat,ze je vsetko ok.

loss
autor
11. feb 2008

miriamka snad to nejak zvladneme

miriamka
11. feb 2008

Urcite ano!!!

lucia31
11. feb 2008

dobre ranko prajem, jej miriamka,gratulujem k tretiem, poslednemu trimestru 🙂 loss, pekne sa setri a oddychuj, okna pockaju..

loss
autor
11. feb 2008

dobre rano Lucka 🙂

weroni
11. feb 2008

ranecko vsetkym 🙂 tak dnes ideme aj my konecne na to 3D 🙂 😵 dufam ze mimco nam neukaze chrbatik lebo v poslednom case sa tak velmi rado obracia - crhbatikom von a kopka do criev 😅

lucia31
11. feb 2008

ahoj weroni, mna moja babulka kopka do boku albo do mechura, normalne ma aj pobolieva, chudacisko...vcera som bola pre istotu na pohotovosti, lebo ma pobolievalo podbrusko, ale vsetko ok, zatvorena som ako konzerva a brusko mi nastastie vobec netvrdne..tak to bude asi len ten mechur...ale placentu mam bohuzial stale dole, i ked lekar sa tym nezaobera, ze to nemam teraz riesit, az po 30tt ma budu viac sledovat...loss, ty si tiez z LM, poznas Skladaneho?celkom prijemny 😉

loss
autor
11. feb 2008

weroni drzim palce 🙂

weroni
11. feb 2008

loss: dakujem, aj ja si ich drzim 😅 lebo mimco je stale chrbtom, zase mi tam kopcuje crievka 😀 tak mu vravim ze ma este tri hodky na otocenie inac budem stuchat 😀 😝
loss: ty sa ako citis? 🙂 vsetko v poho?

miriamka
11. feb 2008

Weroni...tak nech sa drobcek na 3D pekne predvedie 😵

weroni
11. feb 2008

miriamka dakujem 🙂 majte sa krasne a drzkajte sa, pekny dnicek prajem 🙂
miri a gratulujem k tretiemu trimestru 🙂 pozdrav jakubka 😵

miriamka
11. feb 2008

Weroni...dakujem!Aj Ty dnes male pozdravuj a potom urcite daj fotocky nech sa pozreme na ten Tvoj zazrak 😵

montinka
11. feb 2008

ahoj weroni tak co videli ste malinkeho? ci ostal chrbatikom obrateny? ja idem 14.2. do poradne dufam ze bude vsetko ok kedze som bola chora a aj tie stresy. no uvidime.🙂

ajkabezka
11. feb 2008

Ahoje v pondělí, zas je venku krásně 😵 , byli jsme nakoupit a hodit taťku do robotky 🙂
miri:gratulujeme 😀 - aj my už týden a jsme tam 😀
loss okna nech někomu jinému 😲 🙂 ! Já je taky dělat nebudu 😉
weroni: tak jako bolo na 3D 😨 ? šup sem s dojmy a fotkami 😨 😀 😀 ! vydržela jsi nezeptat se co to bude? 🙂
jdu poumývat nádobí a udělat pár bramborových placek s kapustou..mňam to my milujem 😵
dnes jsem měla snídani a kávu až do postele..hmmm to byl komfort! 😀 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre