Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

montinka
25. feb 2008

Vsimlasom si. hm ale ten tvoj je fakt peknucky. este musim zistit kde sa tu u nas nachadza taky velky obchod s kocikmi a tak

loss
autor
25. feb 2008

odkial si
ja budem mat tento kocik az z Olomovca bol drahy ale je lahky a je komplet uz nemusim nic kupovat

montinka
25. feb 2008

ja zo Ziliny.

dididi30
25. feb 2008

loss...montika....tak ja som mala pri malej trojkolku, ale poviem vam nic moc, klasika je klasika 😀 no ale sme trojkolky aj tak neuzili, lebo nam ju ukradli spred domu 😠 ale aspon som si mohla kupit novy 😀
ja mam kamosku, co si kupuje len z bazaru, ta je taka spokojna, ale co ja viem, ja som uz rozmyslala, ale si myslism,ze uz to je hadam posledne babo, tak kupim opat novy...rodina prispeje a bude🙂

montinka
25. feb 2008

dididi prinajhorsom si ho na nejake obdobie potom schovas do pivnicepre pripad ze bude este dalsi drobcek.🙂

loss
autor
25. feb 2008

no my sme chceli novy kocik ako vsetko nam nema kto pozicat a nech ma mala konfort je to sice moc penazi ale je to nase vytuzene babenko tak si to uzijeme
inak do Ziliny chodime casto mame tam znamych je to pekne mesto

montinka
25. feb 2008

aj mne sa paci.🙂 a ty si odkial loss?

loss
autor
25. feb 2008

ja som z Liptovskeho Hradku 100km od vas

dididi30
25. feb 2008

montika neblazni...staci🙂 😕 uz som odkladala a aj tak som predala, lebo moda sa meni 😎
loss, sak to, ja ked rodim tak rodi cela rodina a niet od koho pozicat, ale sak co neurobime pre svoje deturence🙂 😉 a ozaj uz ste si robili ten cinsky testik? ten co vam ukaze co budete mat, teda mne to vyslo presne...

loss
autor
25. feb 2008

ja som mala mat chlapceka a mame v brusku slecnu 😵

montinka
25. feb 2008

jej kde sa da robit cinsky testik? aj ja chcem.🙂 hm ja by som mala rada kopec deti. no uvidime mozno budem rada ked budem mat dve

weroni
25. feb 2008

ahojte zienky 🙂

loss: ako sa mas?

dididi30
25. feb 2008

loss, to fakt? teda kamoskam to vyslo, len segre nie 🙂
montika, to mi poslala kamoska cez email......inak je to aj tu , ale neviem kde...mas email, poslem ti 😀

montinka
25. feb 2008

ahoj weroni a ty sa mas ako?

dididi30
25. feb 2008

ahoj wroni 🙂

loss
autor
25. feb 2008

ahoj weroni
montinka napis kolko mas rokov teda ked si ostala tehu a v ktorom mesiaci si ostala tehu ja ti poviem ci ti vychadza

montinka
25. feb 2008

no tak 24 a ostala som tehotna v oktobri

loss
autor
25. feb 2008

zlatko podla kalendara budete mat dievcatko 🙂

montinka
25. feb 2008

🙂 hm 6.3 ti napisem ci to je naozaj tak. teda ak to bude vidno ale vies ze som mala taky pocit ze to bude dievcatko. 🙂 hm tebe sa to podla toho aj splnilo?

dididi30
25. feb 2008

parada babinec, to sa mi paci 😀

montinka
25. feb 2008

hm aj mne.😀

montinka
25. feb 2008

aj ked som pisala ze mi je jedno co to bude ale trosku mi predsa len dusicka pistala po dievcatku ale uvidime 6.3.:-)

loss
autor
25. feb 2008

nam vychadza chlapcek preto som si myslela ze mame chlapceka a uz na 3ultrazvukoch nam povedali dievcatko
no kazdopadne sa tesim na 6.3 som velmi zvedava

dididi30
25. feb 2008

a potom nech sa podari opacne pohlavie a parik je na svete a mozes si povedat, ze si vyskusala aj to aj to......alebo ked sa nepodari, mozes sa tesit na vnucata 🙂

montinka
25. feb 2008

len aby nakoniec doktor nepovedal ze to nevidno lebo nie je dobre otocene.😀 to by sme sa nedockali

loss
autor
25. feb 2008

didi ja mam 34 a tak neviem ci sa nam uz podari dalsie babo dost sme si presli kym sme otehotneli mame za sebou 2potraty a liecbu takze sa velmi ozaj velmi tesime s velkeho bruska
nech by sme cakali chlapceka alebo dievcatko tesili by sme sa rovnaho ved sme chceli babenko a najdolezitejsie ze je zdrave 🙂

montinka
25. feb 2008

inak dievcata neviete preco mi sestricka povedala ze tam mam prist s plnym mocovym mechurom? hm neviem ci to bude dobry napad ked mi viac zatlaci na brucho asi sa tam pocikam.🙂

dididi30
25. feb 2008

montika, tu v anglicku ta budu do vtedy kukat, do kedy sa to neukaze 😉 lebo to je posledne sono, 2 sona a koniec, potom si mozem domyslat ako bude vyzerat 😔 ale my sme mali hned vajicka s pipikom na celej obravovke 😀 a to som si neverila, ja ze bude opat baba, len muz mi vravel, ze vie co urobil 😉

loss
autor
25. feb 2008

ja neviem alevzdy ked si to prcitam ze mam byt vycikana tak sa mi zacne chciet a idem na sono s plnym mechurikom 😀

montinka
25. feb 2008

hm teda no tak ja neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre