• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
ahoj dnesny den celkom usiel,mozem sa opytat ako dlho trvali nevolnosti a zvlastne nalady
2. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zle nebyvalo iba ma sem tam napinalo na vracanie. a zvlastne nalady hm jedina bola a aj je som akasi moc precitlivela a ta trva doteraz ibaze sa to snazim uz nejako ovladat.:slight_smile: v ktorom si tyzdni?tebe byva zle?
2. mar 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj monti.....ja som vracala prve 3 mesiace aj dnes ma tak trochu napinalo, ale hned to bolo fuc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no aj mna obcas este sem tam napne. ale to iba ked ma chyti kasel a tak.
2. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presla som 16 tyzden a stale mi je zle a to je jedno ci rano,na obed alebo vecer.namozem sa poriadne napit ziadnej tekutiny je to hrozne ale utesujem sa ze je to lepsie nez zvyseny krvny tlak alebo cukor.
2. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa tie nevolnosti prejdu casom.hm no ako som na tom s cukrom to zatial netusim este mi nerobili taky ten test na cukor
2. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dani ja mam aj zvyseny krvny tlak sem tam aj to zvracanie, takze tak a este plus astma a teraz som nachladena a kaslem....fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veroni....to sa rata podla lunarnych mesiacov, ja som uz tiez zacala 7 mesiac, vraj :fearful: inak sme v 6 podla nasich laickych znalosti :grinning:
2. mar 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co je baby...uz ste odisli? tak aj ja idem :frowning2:
2. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi tu som len mi zmrzol komp
2. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi naozaj si uz odisla?
2. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este som tu.....tak na chvilu, lebo si idem lahnut, rano o piatej do roboty idem :unamused:
2. mar 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak utekaj spat ak chces. nie ze budes unavena zajtra. preboha ze o piatej stavat! :unamused:
2. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no he, ale sak to je jedno aj ak nebudem spat, budem sa motat v posteli, ale aspon lezat :pensive: tak sa maj pekne, papa
2. mar 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda ahoj a drzim palce aby si sa uz vyspala a dobru noc
2. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
tak u nas konecne neprsi som rada
baby ja uz neviem ani ako si lahnut vsetko mi zavadzia uz aby bola mala z bruska von
3. mar 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss, ani u nas neprsi :slight_smile: a mala nech len pekne v brusku maminke nejaky cas zavadzia :slight_smile: drze sa..
3. mar 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......loss neblasni, este pockaj aspon mesiac :grinning:
3. mar 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: nema kazdy mesiac 4 tyzdne? Ved tehotenstvo trva 40 tyzdnov a ked si v 27 tak si v strede 7 mesiaca. Neviem ci si nezacala 3 trimester 27-mim tyzdnom, nepleties si to s tym?
3. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzka, takze ja som uz v 7 mesiaci ci nie? lebo uz som aj ja z toho jelen :unamused:
3. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi nie si sama ani ja poriadne neviem v ktorom som mesiaci ale asi v polke piateho
3. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monti.......no hej podla mna som 6 ale podla lunarneho som o mesiac viac..
3. mar 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky lunarny? hm tak ja uz teraz vobec neviem v ktorom som jaj ten lekarsky lunarny no tam som v polke piateho asi ale podla mojich vypoctov by to malo byt menej ibaze ti doktori to akosi inak pocitaju. a inak ahoj som ta zabudla pozdravit ale som sa ponahlala s pisanim lebo som si hriala segedin
3. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam segedin:slight_smile:)...no to su tie doktorske vypocty:slight_smile:...ozaj ty kedy mas sono? uz mas cas na zistenie co to bude:slight_smile:
3. mar 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo stvrtok.:_D uz sa tesim. hm ved pridi este ho mame dost. :wink:
3. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti tak som zvedava....to ja mam u lekarky vysetrenie,tak dufam bude vsetko ok :slight_smile: jej dakujem, ale sme od seba daleko :wink:
3. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm poslem ti postou :wink: :grinning: no vo stvrtok vam to prezdradim ak drobec ukaze co je.:slight_smile:
3. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem, hlavne rychlo aby sa to neskazilo :grinning: ...uz aspon budes vediet aku farbu mas kupovat...a co si zelas?
3. mar 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no sice vravim ze mi to je jedno ale v kutiku duse by som chcela malu Tamarku.:slight_smile: ale urcite ak to bude dievcatko alebo chlapec nebudem kupovat len same ruzove alebo modre veci. to nie.
3. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a ty chces mat Tamarku?:slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning: tak teda ti ju zalam :grinning: jasne, ved teraz sa nosia vsetky farby :wink:
3. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Tamarku odkedy som ako piatacka na zakladke bola v medzinarodnom tabore a tam bolo take 5 rocne blondave ruske dievcatko a volalo sa Tamarka. hm ta nasa by sice nebola blondava ale nevadi.:slight_smile:
3. mar 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok