Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

loss
1. nov 2007

verulka tema je na svete tak napis nieco ty mas s tym skusenosti 😵

danka2612
2. mar 2008

ahoj dnesny den celkom usiel,mozem sa opytat ako dlho trvali nevolnosti a zvlastne nalady

montinka
2. mar 2008

mne zle nebyvalo iba ma sem tam napinalo na vracanie. a zvlastne nalady hm jedina bola a aj je som akasi moc precitlivela a ta trva doteraz ibaze sa to snazim uz nejako ovladat.🙂 v ktorom si tyzdni?tebe byva zle?

dididi30
2. mar 2008

no ahoj monti.....ja som vracala prve 3 mesiace aj dnes ma tak trochu napinalo, ale hned to bolo fuc 😝

montinka
2. mar 2008

hm no aj mna obcas este sem tam napne. ale to iba ked ma chyti kasel a tak.

danka2612
2. mar 2008

presla som 16 tyzden a stale mi je zle a to je jedno ci rano,na obed alebo vecer.namozem sa poriadne napit ziadnej tekutiny je to hrozne ale utesujem sa ze je to lepsie nez zvyseny krvny tlak alebo cukor.

montinka
2. mar 2008

neboj sa tie nevolnosti prejdu casom.hm no ako som na tom s cukrom to zatial netusim este mi nerobili taky ten test na cukor

dididi30
2. mar 2008

no dani ja mam aj zvyseny krvny tlak sem tam aj to zvracanie, takze tak a este plus astma a teraz som nachladena a kaslem....fuj 😝
veroni....to sa rata podla lunarnych mesiacov, ja som uz tiez zacala 7 mesiac, vraj 😨 inak sme v 6 podla nasich laickych znalosti 😀

dididi30
2. mar 2008

no co je baby...uz ste odisli? tak aj ja idem ☹

montinka
2. mar 2008

didi tu som len mi zmrzol komp

montinka
2. mar 2008

didi naozaj si uz odisla?

dididi30
2. mar 2008

no este som tu.....tak na chvilu, lebo si idem lahnut, rano o piatej do roboty idem 😒

montinka
2. mar 2008

a tak utekaj spat ak chces. nie ze budes unavena zajtra. preboha ze o piatej stavat! 😒

dididi30
2. mar 2008

no he, ale sak to je jedno aj ak nebudem spat, budem sa motat v posteli, ale aspon lezat 😔 tak sa maj pekne, papa

montinka
2. mar 2008

tak teda ahoj a drzim palce aby si sa uz vyspala a dobru noc

loss
autor
3. mar 2008

ahojte
tak u nas konecne neprsi som rada
baby ja uz neviem ani ako si lahnut vsetko mi zavadzia uz aby bola mala z bruska von

lucia31
3. mar 2008

loss, ani u nas neprsi 🙂 a mala nech len pekne v brusku maminke nejaky cas zavadzia 🙂 drze sa..

dididi30
3. mar 2008

ahojte......loss neblasni, este pockaj aspon mesiac 😀

zmrzka333
3. mar 2008

weroni: nema kazdy mesiac 4 tyzdne? Ved tehotenstvo trva 40 tyzdnov a ked si v 27 tak si v strede 7 mesiaca. Neviem ci si nezacala 3 trimester 27-mim tyzdnom, nepleties si to s tym?

dididi30
3. mar 2008

zmrzka, takze ja som uz v 7 mesiaci ci nie? lebo uz som aj ja z toho jelen 😒

montinka
3. mar 2008

didi nie si sama ani ja poriadne neviem v ktorom som mesiaci ale asi v polke piateho

dididi30
3. mar 2008

ahoj monti.......no hej podla mna som 6 ale podla lunarneho som o mesiac viac..

montinka
3. mar 2008

aky lunarny? hm tak ja uz teraz vobec neviem v ktorom som jaj ten lekarsky lunarny no tam som v polke piateho asi ale podla mojich vypoctov by to malo byt menej ibaze ti doktori to akosi inak pocitaju. a inak ahoj som ta zabudla pozdravit ale som sa ponahlala s pisanim lebo som si hriala segedin

dididi30
3. mar 2008

mnam segedin🙂)...no to su tie doktorske vypocty🙂...ozaj ty kedy mas sono? uz mas cas na zistenie co to bude🙂

montinka
3. mar 2008

vo stvrtok.:_D uz sa tesim. hm ved pridi este ho mame dost. 😉

dididi30
3. mar 2008

monti tak som zvedava....to ja mam u lekarky vysetrenie,tak dufam bude vsetko ok 🙂 jej dakujem, ale sme od seba daleko 😉

montinka
3. mar 2008

hm poslem ti postou 😉 😀 no vo stvrtok vam to prezdradim ak drobec ukaze co je.🙂

dididi30
3. mar 2008

jej dakujem, hlavne rychlo aby sa to neskazilo 😀 ...uz aspon budes vediet aku farbu mas kupovat...a co si zelas?

montinka
3. mar 2008

hm no sice vravim ze mi to je jedno ale v kutiku duse by som chcela malu Tamarku.🙂 ale urcite ak to bude dievcatko alebo chlapec nebudem kupovat len same ruzove alebo modre veci. to nie.

dididi30
3. mar 2008

jej a ty chces mat Tamarku?🙂) 😀 😀 😀 tak teda ti ju zalam 😀 jasne, ved teraz sa nosia vsetky farby 😉

montinka
3. mar 2008

ano Tamarku odkedy som ako piatacka na zakladke bola v medzinarodnom tabore a tam bolo take 5 rocne blondave ruske dievcatko a volalo sa Tamarka. hm ta nasa by sice nebola blondava ale nevadi.🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre