• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
ale to je individualne, sak niektore normalne sedeli, to zalezi ako sa otovoris, alebo neviem, neboj to bude dobre, toto prezijes, hlavne ze babo sa narodi kedy ma a bude zdrave :wink:
4. mar 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no hej ved hej ja len ako som uz spominala z toho sitia veru dobry pocit nemam. no ked kamoska rodila a boli sme ju asi na treti den pozriet chuda nevedela ci ma stat ci sediet ci co
4. mar 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi uz tu nie si?
4. mar 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vies ako to je...
4. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ved ano ale tak hadam prezijeme
4. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby vy ste este tu? :sweat_smile: :grinning: no ja som si pocvicila a aj oducila a idem este cvicit lebo ma ten chrbat hrozne boli stale... :confounded: uz sa neviem dockat bazena vo stvrtok....
4. mar 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm weroni popros polovicku nech ti urobi masaz
4. mar 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti jasne, uz ine prezili a horsie sa mali.. :grinning:
no sme:slight_smile: uz sme aj zehlili a kadeco :grinning: chrbatik boli bo sa roztahujes, bazen ti urcite dobre urobi
4. mar 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna teda zatial chrbat neboli iba bedrove klby
4. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti: no to ho veru asi neminie ked dojde - este mi siel kupit jogurty a ked sa vrati tak veru ho "zneuzijem" :slight_smile: baby fakt ma hrozne zacina chrbat boliet posledne dva tyzdne - a to cvicim skoro kazdy den ak nie kazdy tak kazdy druhy a raz do tyzdna chodim plavat... :unamused: sedim na fitlopte, proste vsetko co mi pred tehu pomahalo a nebolel ma chrbat teraz zlyhava.... asi to bude tym ze take tintitko ako ja zrazu nabralo 11 kil a chrbat je z toho paf...
4. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni urcite ms pravdu a je to z toho.
4. mar 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zevraj tiez z toho bolia tie klby ze som pribrala ale podla mna to je aj z toho ze sa roztahujeme ako spominala dida
4. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, to si tolko pribrala? no ja zatial 6, ale vo stvrtok budem vediet ci je to viac, pocitam take 2-3 kilecka na vyse :sunglasses: teraz som citala, ze v tom nasom tt sa zacina babu vyvyjat plucka...uz si musime fakt davat pozor
monti, vaha je hrozna, to neviem pochopit tych tlstychludi
4. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial sice pribrala len 4 kila ale aj tak to urobilo svoje. no mozno niektory ti tlsty ludia za to ani nemoze ani ja som nebola najchudsia ale ja som to mala kvoli tej stitnej
4. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi: ano :slight_smile: tomu sa ale velmi tesim lebo ja som pred tehu skoro 5 rokov sa snazila pribrat a marne - stale 55 kg a to na vysku skoro 180 cm :frowning2: takze teraz mam taku vahu aku by som na svoju vysku normalne mala mat...
lenze ja som mala problemy s chrbticou - skolioza - vyrastla som hrozne rychlo - vysoka chuda - zle drzanie tela - skolioza - preto som chodievala pravidelne plavat a tancovat brusne tance - potom ked som otehotnela som do 5-teho mesiaca nic radsej a hned na zaciatku 5-teho som sa pustila opät do cvicenia ale asi tie styri mesiace urobili svoje :frowning2: to je to - ze ja som mala problemy s chrbtom uz pred tehu - teraz je este vacsia zataz na tu chrbticu... :frowning2: a to fakt robim vsetko preto aby bola pevna - cvicim, plavam a aj masaze si doprajem tak neviem co este. Chcem vyskusat ten tehotensky pas, mate s tym skusenosti?
4. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej jasne, len teraz ich viem pochopit ake je to...ale zas mi mame v brusku babo a tak sa nemozeme moc zohnut, lebo by sme ho tlacili ale taki silnejsi mozu, lebo tam babo nemaju, maju makksie brusko...
montika...ty vobec nevyzeras silnejsia...
4. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no bola som a aj som. :slight_smile: no veru neviem si predstavit ako sa budem zohybat ked budem mat este vacsie brusko pri obuvani. teraz to este ide ale potom
4. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti preco nemas vo vizitke kde byvas? :angry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, ee vobec som ani o tom nepocula, naco je to dobre? na bolesti chrbta?? :fearful:
monti a si kocka aj ked si myslis ,ze mas viac, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni nemam? :confused: Zilina weroni.:slight_smile: a didi vdaka.:slight_smile: hm idem zistit ako sa to tam dopisuje a dopisem tam Zilinu.:slight_smile:
4. mar 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wer..tak som to kukla, no ale teraz neviem aky mam pas ci s ci aky?:slight_smile: sak to by som ani vybrat nevedela :sweat_smile:
4. mar 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ok :slight_smile: :grinning:
4. mar 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to tam pridala.:grinning:
4. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babule ja idem, idem kukat ordianciu , ten serial milujem papa.....a este sprchu aby som potom nemusela :grinning: prijemne hajanie
4. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dididi papa aj ja uz idem - idem sa najest som zase vyhladla :sweat_smile:
monti tak uz to tam mas :slight_smile: no ja idem teda - za chvilu je tu drahy tak idem sa na tu masaz nachystat po jedle :slight_smile:

krasny zvysok vecera papa majte sa :slight_smile:
4. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja uz idem rychlo so psickom a tiet pozerat ordinaciu. tak ahojte a dobru noc
4. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
5. mar 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte didi. ako sa mas? ja som sa akurat zobudila. chcela som si na pol hodku zdriemnut no tak som zaspala ze hroza.
5. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby akurat som sa zaregistrovala a tiez by som sa rada podelila o radosti z toho nášho stavu. som v 18 t. a cítim sa zatial super. tiez som rozmyslala uz nad viacerymi vecami co sa moze a co nie. napriklad sa kupem kazdy tyzden a dufam ze to nevadi, tiez cvicim aby som nebola moc tučko jem asi vsetko co mi pride pod ruku ale skor sladke takze ocakavam dievcatko a asi aj bude.jediné co ma naozaj trapi je ze mám horšiu plet a nie len na tvari ale aj chrbatik a dekolt a neviem co stym
5. mar 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok