• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
monti inak posta mi neprisla kde si mi ju posielala????
5. mar 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu na konika tam hore co je napisane internetova posta uz by si tam mala mat dve.
5. mar 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, mame sa fajn, teraz som si dala duplu maska na smotane a halusky k to mu, pred tym som si dala horalku, mars, fuj, nejako som sa rozjedla, ....ale uz len ovocie budem vecer......a ty si sa ako mala?
5. mar 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u doktorky na kontrolu este som na pn do 17.3. a ja sa napchavam popcornom velkym balikom ale co uz ked mi chuti. a inak sa mam fajn vcera ked som si lahla do postele tak krpec sa vrtel a ked som si polozila ruku na brusko tak som to uz aj citila sice slabsie ale citila.:grinning:
5. mar 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, kedze si mysllim ze ponukat nieco take v tretom trimestri je neskoro, tak som sa prisla spytat k vam. Mali by ste zaujem o dovoz novych detskych veciciek za mensie sumy ako na svk z ciech? Ide o potreb ako su plienky, nohavicky, osusky a podobne. Mam totiz rodinu v cechach, ktora s takymito vecami pracuje a nosilli by mi to a ja by som vam to posielala. K prikladu davam napr, ze ja mam balik plienok 10 ks po 250 korun. Tak ak mate niektore zaujem ozvite sa cez ip.
5. mar 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu nasla si? hore ako je obrazok toho modreho konika tak tam tym malym pismom by ti to tam malo svietit cervenou
5. mar 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis monti, ze je to paradicka ked kopka :grinning: ......a co pukance su zdrave, daj si.....
5. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zevraj su tak chrumem.:grinning: a ano je to super.:slight_smile: aspon viemm ze je v poriadku
5. mar 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozriem si postu som tu prvy raz takmusim to najst ja idem k dotorovi 14.3 a tesim sa
5. mar 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ked som varila, tak som mala po ruke mrkvu a celu som ju pocas varenia zchrumala , ani neviem kedy :grinning:
5. mar 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu to najdem je to normalne uplne hore kde ti pise tvoj nick a tak. hm potom daj vediet co ti povedal.
5. mar 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jasne aj ked vzdy sa trosku bojim aby bolo vsetko ok.
5. mar 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som si vcera urobila mrkvovo jablkovy salat. mnam a zjedla som ho ani neviem ako. heppu neboj sa urcite bude vsetko ok
5. mar 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montika mnam, to aj ja lubim, ale to jablko teraz nemusim, nechutia mi jablka ani predtym som ich nejedla, jedine ked som bola tehu s malickou....
5. mar 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok monti tak ja idem, asi nemas cas, papa
5. mar 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda no ja zjem akosi vsetko.a ovocie a zeleninu asi najviac ale to som jedla vela aj predtym.:slight_smile:
5. mar 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj mam len som cosi pozerala na nete
5. mar 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok teda :grinning:
5. mar 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf ja ze si uz prec.
5. mar 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamarka poslucha?
5. mar 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ako ja ked som mala tolko rokov :grinning: :grinning: zla je ako cert, papuluje, ja to neviem pochopit, sak co ju napominam, ucim ju to a to nesmies a ako keby som na stenu hrach hadzala, hruza.
5. mar 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musi byt zlate strasne su zlate tie 4 rocne deti ked odvravaju jednu taku som strazievala to som sa na nej vzdy zabavala ked odvravavala
5. mar 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujem pekne, sak pockaj ked budes mat svoje potom uvidis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: najhorie je, ked sme doma vsetci , to uz nevie co ma od radosti robit.....rozhadzuje hracky, upratat nehrozi, najma ked si robi piknik, to uz soky dostam, v tedy vsetky hracky po obyvacke poroztahuje, vo svojej izbycke ju to nebavi...
5. mar 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no mas to vesele doma. ale musi byt zlata.:slight_smile:
5. mar 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo odisla si?:frowning2:
5. mar 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak hej, je este aj ked ideme spat, tak mi musi najprv vsetky basnicky a pesnicky porozpravat je to taka papulka :grinning:
5. mar 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take ukecane su zlate a tie sa nikdy nestratia.
5. mar 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti, chodis na azetko?
5. mar 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu neviem co by som si dala na veceru ale asi si dam melon
5. mar 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano chodim aj teraz som tam.:slight_smile: preto mi obcas trva kym odpisem lebo mi tam pisala kamoska.
5. mar 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok