• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa deje v druhom trimestri tehotenstva?

24. septembra 2008 
no tak si davaj teda potom pozor :grinning: no ano to je pravda, len ako ty mozes vediet kedy sa ti meni krv??
13. mar 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel no sak to v tom a v zarabani :grinning:
13. mar 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre dievcata idem sa ja navecerat a potom budem mat doucko tak sa s vami rozlucim. ahojte,pekny vecer a potom dobru noc
13. mar 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no kazdych 7 rokov sa meni...tak v 21 sa meni nie a potom v 28
13. mar 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti ahooj a dobru chut
13. mar 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa mi to teda podarilo :grinning:
monti ahoj, pekny vecer :wink:
13. mar 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi idem aj ja..ale mozno potom tu este dojdem..zatial paaa
13. mar 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak sa majte idem teda aj ja k malej
13. mar 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt a vdaka
13. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ved je to jedno nie? Deti sa nedaju robit podla tabuliek... :grinning: :grinning:
13. mar 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel jasne ale mne sa to podarilo aj bez nich :grinning:
13. mar 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
14. mar 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Loss, tak co nove? :wink:
14. mar 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
14. mar 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mne sa snivalo, ze moja svagrina je tehu a to este nik nemohol tusit lebo je len v prvom mesiaci cize je naozaj tehu. Potom som jasne videla, ze moje babo bude dievcatko a blizenec, zeby som mala pravdu..? :grinning: Tym padom znaci ze sa narodi do 21.6. vtedy blizenci koncia. :slight_smile:
14. mar 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, to chces tak skoro rodit? :confused: neblazni :fearful: :grinning: teda ja mam termin na blizencov aj som chcela, lebo vraj chlapci su junovi a bude blizenec po tatovi :slight_smile: mne sa stale snivalo ze budem mat babu a mam mat naopak, mozno je to tym, ze mam uz dcerku tak stale len dievcakta vidim :grinning:
14. mar 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa vzdy sny plnili a videla som vela veci dopredu, ktore sa potom naozaj stali, asi mam talent nato. :grinning: Aj tak datum nie je presny +-2 tyzdne pri porodoch takze by to bolo len tyzden dopredu, mozno by sa aj lahsie rodilo. :slight_smile:
14. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy v tom Anglicku mate krasne veci na Ebayi. :wink:
14. mar 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel tak nech ti vyde tak ako chces :grinning: a kde mas fotecky tych novych veci?? ja mam tiez kopec nove ale nechce sa mi to tu davat, ledva som to dala :sweat_smile:
no ano mame krasne aj za super veci......akurat tu niesu zavinovacky ani perinky , to tu nepouzivaju....ale ja mam z domu :grinning: aj tak ju nebudem pouzivat, bude leto a uz to nieje az take in..tak na doma a spanie ano :wink:
14. mar 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musela by som to vsetko pofotit je toho dost tak dam asi len par do albumu, je fakt ze najkrajsie veci mam od vas z akcii, aj ja mam perinku zo Slovenska tu to tiez nemaju.
14. mar 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, ak je nejaka akcia tak uz aj vecicky v h&m kupis po libre co je nejakych 46 korun a to aj pre dospele za tolko kupis,,,,,ja som tak nakupila, ale niektore vecicky sa rychlo minu a to nedaju do akcie tak kupujem aj take bez akcii, tesim sa z toho......sak jasne aspon daco nafot, aj ja ak budem mat cas tak nafotim....
14. mar 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej H&M je aj tu rada tam kupujem, ale na vasom ebay mas tie bundle to je za facku tolko veci paraada. Aj v sekacoch tu najdem vela krasnych veci, lebo tie male baba to ani nestihnu vynosit a zodrat kym nechodia. :wink:
14. mar 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ahoj...kukni uz mam kocik odfoteny v albume
14. mar 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veda no....aj ja som uz zopar kuskov kupila aj s vysackou, zo sekacu....tu sa netoto, daju to na charitu a hotovo....to bundle ani neviem co je za znacku, asi su len v abay....inac kolko stoji delivery k tebe? z ebay? oplati sa ti to?
14. mar 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miri kukam :grinning:
14. mar 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda pekny kocik aj pekna kombinacia.....aj mamina je peknucka, ako keby si tam mala 15 rokov :wink:ale brusko mas este hore, tak aby si este nepretahovala :wink:
14. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja tak vyzeram na 18 :grinning: sak ked idem s bruskom kazdy kuka namna jak...a to budem mat 24 :confounded:
14. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a diik ..taky kocik sa mi pacil..som sa rozhodovala ci cely zeleny ale dvojfarebno..silnejsia zelena a slabsie..ale nakoniec tato farba zvitazila
14. mar 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja, to mne typuju 20 rokov a mam o 10 viac :grinning:
dobre si vybrala, tak pre chlapceka sa hodi velmi :wink:
14. mar 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok