Čo si myslíte o návšteve kúpaliska v 26 TT?

diamond1231
12. jún 2019

Ahojte baby chcem sa opýtať keď ste boli tehotné chodili ste na kúpalisko mam dilemu jedni mi povedia je to ok druhý nie a co tie ochranné tampóny pomáhajú? Ďakujem 🙂

sapetka
12. jún 2019

@diamond1231 no mali by pomoct v lekarni ich dostat ja som tiez pouzivala👍Bez toho by som asi tehotna nesla keby som bola znovu😀

lucka12399
12. jún 2019

@diamond1231 ja som teraz v 23 tt a chodim normalne .. pouzivam tie ochranne tampony z lekarne a zatial som nemala ziadny problem 🙂

queen_mary
12. jún 2019

Ja som prave v hainburgu 😅 ale chodim len pod sprchu. Krby si kupim tie blbe tampony asi by som isla do vody. Ale je pravda ze asi len niekde, kde som so ista ze je dobra voda. Lebo ked vidim kolko deti a zvlastnych ludi je vo vode 😱😅

diamond1231
autor
12. jún 2019

Ďakujem pekne kocky 🙂

fiafia
12. jún 2019

@diamond1231 sama najlepšie musíš vedieť ako sa cítiš. Ja som vždy na kupku dostala mykozu a nejaké lieky riešiť zbytočne keď netreba.... Ďalšia vec na slnku mi skákal tlak takže kupko nehrozilo. Ale ak sa cítiš dobre, žiadne problémy treba vyskúšať, nič nepreháňať a užívať krásne dni 😁

nikpa
12. jún 2019

@diamond1231 tehotná na kúpalisku jedine s ochranným tamponom. Neriskuj mykozu alebo volaku infekciu

emmusska
12. jún 2019

@diamond1231 tampony pomahaju a na kupko kludne chod 🙂

bambuliii
12. jún 2019

Ja som mala rizikové tehotenstvo a doktor mi to neodporúčil, nešli sme ani na svadobnú cestu 🤷‍♀️

evinkakub
12. jún 2019

Ja som.pouzivala a v pohode...

kristina2412
12. jún 2019

@diamond1231 ja som bola asi 2 krát. Tiež som ich používala. Záleží aj od toho či si náchylná na mykozy atď aj mimo tehotenstva.

wena
12. jún 2019

Ja som v 33tt a na také tie bežné kúpaliska nechodím, skôr do aquaparkov a wellness hotelov. Aj dnes som bola v bazéne v hoteli a za mňa to je úplne ok.

annamaria4
13. jún 2019

nemas sa coho bat a ak si kupis tie tamponiky, tak to bude v pohode. treba chodit aj takto pokial sa da a nies su ziadne problemy. vsak kedysi nieco takeho ani neexistovalo a baby boli v pohode

megyi1711
13. jún 2019

@diamond1231
Mne manzel nedovoli v tehu vobec verejne kupaliska,je v tej vode kadeco,bola som z toho na nervy v tom teple sa nekupat ale vydrzala som...tym tamponom neverim velmi,ja by som to neriskovala

lovely5
16. jún 2019

@diamond1231 mne doktor povedal ze tie tampony su blbost.. mozno este horsie ako bez lebo vsak logicky sa tam drzi ta voda dlhsie a mnozia sa bakterie.. voda je chlorovana takze cisto ked sa ides okupat vraj nic dostat nemozes - ale z mokrych plaviek ked si dakam sadnes a sedel tam niekto iny predtym.. ale ja tiez uz neviem comu verit takze trpim a kupat sa nechodim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre