Dlhá cesta autobusom v 21. až 22. týždni

moni221
10. apr 2013

Ahojte , mam na Vas otazku ako ste zvladali dlhu cestu autobusom pocas tehotenstva, mna caka v 21-22 tyzdni cesta autobusom za hranice bude to takych 16-18 hodin v buse ale samozrejme s prestavkami ale trosku sa toho bojim. Dakujem za vsetky rady 🙂

katkas1
10. apr 2013

no ja som bola na rizikovom a isla som autobusom len 50 min a ked som dorazila domov mala som riadne porodne bolesti a krvacala som takze som si vtedy povedala ze nikdy viac

aliza
10. apr 2013

@moni221 ja som v tom tyzdni isla autom z UK na SK a este som aj soferovala (striedali sme sa s mm) a vsetko v pohode 😉. Len sme museli castejsie zastavovat. Ak nemas rizikove, tak by si nemala mat ziadne problemy.

moni221
autor
10. apr 2013

Na zaciatku mensie problemy boli ale teraz je vsetko v poriadku tak aj dufam ze to bude ok.. Aliza si ma potesila trosku , takze zvladam 🙂

baryana
10. apr 2013

@moni221 ja som ani nebola tehotna a sla som tiez 17 hodin autobusom. po tom vylete som si povedala "nikdy viac". nemas sa ako natiahnut, spanok ziadny, lebo sa mi nedalo, co si znizis opierku sedadla o par centi ti tiez bohvieako nepomoze k zmene polohy, prestavky urcuje sofer....no nikdy viac uz nepojdem, aj keby mi za to zaplatili.

valy
10. apr 2013

cesta autobusom je horsia ako autom, viac to trasie. podla mna je to dost riziko.

ivanashaggy
4. aug 2013

ja som sa zapovedala, ,že počas tehotenstva krajinu neopustím, lebo sa bojím, že keby sa mi niečo začalo diať, aby som nemala problémy so zahraničnými doktormi a potom prevezením na SVK a podobne... ale zase obdivujem tie smelšie ženy, ktoré idú aj na dovolenku k moru a podobne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre